Muž hľadá slobodnú mamičku na zoznámenie

virbonus
14. jún 2019

Je to trochu neštandardné, ale skúsim to. Hľadám tu slobodnú, alebo slobodnú budúcu mamičku na zoznámenie. Skôr, než ma začnete súdiť, čítajte prosím ďalej. Dôvod, prečo hľadám mamičku je ten, že som neplodný. Mal som sedemročný vzťah, ktorý žiaľ skončil, keďže sa nám nedarilo splodiť dieťa a partnerka to neuniesla. Nakoniec sme po lekárskom vyšetrení prišli na to, že problém je na mojej strane. Ja sám som sa zmieril s tým, že vlastné deti mať nebudem. Ale nechcem už riskovať vzťah s bezdetnou, pretože viem, že by to zasa nemuselo dopadnúť dobre. Keď si nájdem partnerku, ktorá už dieťa má, verím, že moja neplodnosť pre ňu nebude problém. Nie som zúfalý a neberiem "všetko". Záleží mi na tom, aby mala dáma nejakú úroveň. Predovšetkým musím cítiť, že dotyčná nehľadá len otecka pre svoje dieťa, ale aj partnera. Ďalej by mala mať do 26 rokov nakoľko to je aj môj vek. Ja sám nie som škaredý (fotky určite pošlem na začiatku komunikácie), pracujem, dokážem byť oporu, domáce práce nepovažujem za ženské, viem, čo v živote chcem, mám rád deti a viem si predstaviť, že si dieťa osvojím. Som zo severného Slovenska, ale vzdialenosť nie je pre mňa až taký problém, mám auto. Som samostatný a skôr dominantný typ muža. Našu komunikáciu si predstavujem tak, že najprv (kľudne aj dlhší čas, ak si to budeš priať) budeme komunikovať cez net a keď to bude mať zmysel, stretneme sa. Ak ste to dočítali až sem, ďakujem. 🙂

korunka1
14. jún 2019

@virbonus a keby aj, určite sa to číta oveľa lepšie ako vidíte tam ducha, som v tom, mam 16 a som tehotná, svokra ma nenávidí atď....

galioska
14. jún 2019

Super, tu ti ponúknu vlastnú rodinu, sestru aj seba, už tu také bolo🤔😁

luci74
14. jún 2019

Najlepšie bude foto hneď sem alebo si daj na profilovku keďže každá z nás skoro fotku má 🙂

mima172
14. jún 2019

@virbonus Nevšímaj si baby, ktoré ťa tu obviňujú z klamstva, to je preto lebo sa tu sem-tam taký expert vyskytne a nedôverčivosť potom robí svoje.
Veľmi Ti držím palce, nakoľko si to napísal naozaj krásne a znie to fakt úprimne.
Podľa mňa si zvolil dobrú cestu, tu na MK je dosť veľká šanca nájsť nejakú slobodnú mamičku, ktorej budú tvoje slová veľmi sympatické 🙂 DRŽÍM PALCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(Ako adeptka sa nehlásim, lebo mám 31 a milujúceho partnera, ktorý pri mne stojí, hoci som po dvoch potratoch a dieťatko "v nedohľadne")

adalmba
14. jún 2019

@virbonus tak ta nemala naozaj rada, keby bola ona na vine tak čo?? Ako by sa cítila?? My môžeme mať dieťa obaja, len spolu nie aj tak sme spravili všetko pre našu lásku a túžbu po dieťati. Načo by ti bola taká žena?? Si ešte mladý uvidíš že dobre bude.... Možno nie za týždeň, mesiac ale bude.

dezire1000
14. jún 2019

Škoda mam už 29🤣🤷‍♀️

marsmykkok
14. jún 2019

Tiež by som prehodnotila ten vekový strop nakoľko málo žien chce deti v 18 -19tke a zároveň má aj partnera čo chce deti tak rychlo deti aby stihla otehotnieť mať dieťa a rozísť sa. Väčšinou sa toto rieši okolo 25 tky až a teda aby sa stihla rozísť bude mať už viac rokov

mmoni89
14. jún 2019

@larisalarisa nechapem toto obvinenie,preco by nemohol 26rocny chlap chciet dietA???

nistika
14. jún 2019

jeeeej to je tak milé 🙂 len som si neni istá či na to ideš správne. mal by si si nájsť proste tú pravú bez ohľadu na to či má alebo nemá deti a ak by ich nemala, mali by ste to riešiť spoločnou cestou. napríklad adopciou alebo umelým oplodnením od darcu. ty píšeš že nehľadáš ženu ktorej budeš robiť iba otca jej deťom, ale ak sa zameriaš výlučne na jednu stranu, nakoniec to asi tak bude :( mysli na to že na prvom mieste je partnerský vzťah, potom deti opačne to fungovať nebude :(

lilka5566
14. jún 2019

@larisalarisa prečo by ešte neriešil neplodnosť?? Ja som to riešila ešte oveľa skôr ako som mala 26

evkamotka
14. jún 2019

@larisalarisa v mojom okoli je vela parov, co sa brali hned po VS v 23 a hned aj riesili dieta. Nie kazdy caka na prve naschval do 32. O to viac ked uz boli tak dlho spolu, logicky sa im nechcelo spolu chodit dalsich 5 tokov aby mali "regulerne" okolo 30 ako je to dnes casto standardom na zakladanie rodiny. Nevidim na tom nic podozrive.
Inak moj manzel si dal spravit sam od seba spermiogram po 4 mesiacoch randenia. Prave z dovodu, ze ak by bol neplodny a ja to vnimala ako nepriatelne, nech spolu dalej zbytocne nerandime a potom sa bolestne nerozchadzame

bubalea
14. jún 2019

To je okay ale toto nie je zoznamka. Skús sa zoznámiť normálne

virbonus
autor
14. jún 2019

@nistika Ďakujem za peknú a hodnotnú správu. Myslím, že máš kus pravdy. Skúsim sa nad tým zamyslieť 🙂

virbonus
autor
14. jún 2019

@bubalea Práve to skúšam 🙂

lubkavargova1
14. jún 2019

no na neviem, ale zase podla mna toto nedopadne dobre. Zena ma mat uroven....dominantnejsi typ...aha, ja neviem nieco mi tu strasne srmdi.
Normalne ako to tak citam tak mam zly pocit. Nehnevajte sa na mna, mozno to len ja tak citim. Zena co ma uz dieta bude vzdy do popredia davat dieta ako chlapa. Kolko tu toho uz bolo, a dopadlo to strasne zle ze chvilkove pobluznenie. Hej lebo ma byt partnerka 🙂 Podla mna aj normalna 26 rocna, slobodna mamicka, so samostatnym byvanim, s pracou bude dost a aj by mala preberat medzi chlapmi. A nie nejakeho pnaka si zase zavesit na krk.

cajchana
14. jún 2019

Jeeeej to je pekne, pekne si sa vyjadril, drzim palce a verim, ze ti pomoze tato cesta, osamelych mamin je tu dost, ale fakt neboj sa zdvihnut vekovu hranicu 🙂

virbonus
autor
14. jún 2019

@lubkavargova1 Máte právo pochybovať, ale nezaslúžim si snáď opovrhnutie len preto, že som možno nemal toľko šťastia, ako Vy.

sevcikovaa
14. jún 2019

Skus na pokeci ja som zivi priklad....sme spolu 10 rokov ...presli sme si vsetkym od nezhod potratu(20tt) ktorý my len dokázal aku velku oporu mam v manzelovi aj ked som nenavidela svet ...potom neuspesne ivf a sklamania ....tiez povedali ze nebudeme mat deti a bum ...teraz sme v 22tt ...niekedy aj psychika robi svoje a lekar je len clovek a pomyli sa .....
Skus si hladat partnerku bez podmienok (deti,vek a ine..) rob to podla srdca ono vie najlepšie co potrebuješ....lebo ak si aj najdes slobodnu maminu a nebudes mat vztah k dieťaťu tak to skonci trapenim ...

beky1813
14. jún 2019

@virbonus myslíš, ze zena, co uz, ma dieta, dalsie nebudr chciet? Hlavne taka mlada?

virbonus
autor
14. jún 2019

@cajchana Ďakujem za podporu. Ten vek je orientačný, neznamená to, že staršiu by som automaticky odmietol. Záleží strašne od toho, ako si budeme rozumieť. 🙂

beky1813
14. jún 2019

@lubkavargova1 tiez mi tam nieco nesedí. Nieco, co zdviha prst, ze to nebude asi az tak ruzove, akp pise

virbonus
autor
14. jún 2019

@sevcikovaa ďakujem za úprimnú odpoveď, možno by som mal naozaj prehodnotiť svoj postoj.

14nk4
14. jún 2019

@virbonus skoda ze taky mladý ja budem mat 28

virbonus
autor
14. jún 2019

@beky1813 Neviem, čo by malo byť na mojom príspevku ružové, ale dobre. Dámy, ja chápem, že ste opatrné, ale zasa nehľadajte za všetkým podvod ;)

zuzkaz91
14. jún 2019

@virbonus dávaj bacha!!! Keď si to takto napísal ženy tá môžu zneužiť,ženy vedia byť mrchy tak poriadne očekuj.

lubkavargova1
14. jún 2019

@virbonus neopovrhujem len mam taky zvlastny neprijemny pocit. Ale mozno sa mylim. Neviem. Tu sa vzdy ukazalo ze nie vsetko je krasne a ruzove. Zivot je svina a ked budes starsi a skusenejsi tak zistis ze opatrnosti nikdy nie je dost. Ale vela stastia k tej pravej dame.

virbonus
autor
14. jún 2019

@lubkavargova1 Ďakujem 🙂

mechurik
14. jún 2019

Podla mna neexistuje muz co by lubil cudzie dieta ako vlastne(ked si predstavi ze ta zena uz niekomu dovolila nieco do seba)

janickacrazy
14. jún 2019

@mechurik prosím ťa netrep somariny

bibino22
14. jún 2019

Tiež mám mladšieho muža o dva roky