Darček od novorodenca pre väčšiu sestričku

deluxe86
7. aug 2018

Ahojte, prosím Vás, riešil niekto z Vás také dačo, že keď sa narodilo druhé bábo, tak to novorodeniatko ,,kúpilo,, darček pre väčšiu sestričku? Niekto to robí, niekto nie. To je akože kvôli tomu, aby sa ľahšie skamarátili. Nemyslím tu na extra veľké darčeky, ale proste dačo. Čo ste kupovali?Ďakujem

malzeville
7. aug 2018

@asia83 je veru moj pribeh je z r 1982 ta dcera ma 40syn 36. Mam este 48rocnu ktora mi velmi s nimi pomahala ale pré strednu bol syn aj tak votrelec .kupovat starsim detom darceky aby prijali surodenca ? To neexistovalo ani to nepovazujem za riesenie kazde dieta jeine a ta moja by to ani neuverila trapili sue sa dost dlho snad ked sla na VS na internat jej brasko za cal chybat odchodom do francuzska sa odcudzili zasa to je o inom

asia83
7. aug 2018

@denisekkk Nieko city, emócie má, niekto nie. Ten, kto ich nemá, nemôže ich ani pochopiť. Ja to od vás ani nečakám, keďže evidentne toho nie ste schopná. Napísala som svoj názor na nezmyselné darčeky starším deťom, že ak sa nám narodí druhé, tak to neurobím, že si musí zvykať. To je všetko. Vy ste svojím rozumčekom pochopili, že hovorím o spolunažívaní dvoch detí, ktoré ale nemám. No, milá pani, o tom som nepísala. Koniec diskusie.

zanas
7. aug 2018

@deluxe86 u nas to bolo aj aj. Starsia priniesla babatku do porodnice takeho mojkacika a pohladnicu, ktoru vyrobila. Babo zas prinieslo maly plysovy privesok na tasku. Nic velke, ale starsiu potesilo. Ked sa pytala, ako to vedelo babo kupit, povedala som, ze v brusko kopkalo, ked som okolo toho isla, ze to chce kupit pre sestru.

niceguy
7. aug 2018

@asia83 pre mňa to vtedy dar nebol, len prišla a každý sa zaujímal a ňu a mňa si už všímali menej... viem že to bábo potrebuje viac pozornosti ako starší súrodenec, ale to vysvetli štvorročnému! Ja som na ňu roky žiarlil