Oplatí sa kúpiť jesenné topánky?

michala11111
18. aug 2015

Ahojte maminy rada by som sa spýtala na váš názor či sa oplatí kupovať na jeseň topánky, tie klasické kožené na prechodné obdobie. Totiž ja čo si tak pamätám tak minulý rok sme kúpili a nosili sme ich možno mesiac a potom už začalo fúkať byť zima tak sme prešli na zimné zateplené a potom zase sneh a to sme kúpili snehule.
Malá má dva roky a máme ešte z leta plátenky, tak som rozmýšlala že by nosila tie kým bude teplá jeseň a potom ako by sa ochladilo by som kúpila také už jemne zateplené, samozrejme gumáky zateplené sú ,keďže na jeseň stále prší a potom ako by začal sneh by sme šli do snehúl. Čo vy na to? Ako to riešite vy?

jankastubka
18. aug 2015

Ja teiz asi nebudem kupovat jesenne. Mame este 2 tenisiek a gumaky, asi uz kupim len na zimu.

jasminet
18. aug 2015

kupujem aj jesenne kozene, pripadne goratexove tenisky - aj dcere aj synovi... a vzdy dufam, ze vydrzia aj do jari 🙂

michala11111
autor
18. aug 2015

@jasminet noo ved toto nam niky nevydrzali topanky aj do dalsieho roc.obdobia a to vzdy kupujem vacsie :(

andisko
18. aug 2015

Ja vzdy kupujem aj jedny kozene, zvacsa take co vydrzia jedno obdobie (koniec zimy - leto a potom koniec leta - zaciatok zimy). My totiz chodime na ihrisko, kde je trava a ta je casto mokra a v gumakoch sa mu zle chodi/lezie po preliezkach a tenisky ma hned mokre. Takze my vyuzijeme castokrat.

jasminet
18. aug 2015

@andisko nase deti tiez - neviem si ich predstavit stale chodit v gumakoch, alebo platenych teniskach... to fakt len na huby a do dazda a tenisky na leto, suche este celkom teple obdobie. ale do sychrava, na bezne chodenie a podobne kozene topanky....

prasiatko30
18. aug 2015

Viries to mozno kozenymi teniskami - tie moze potom aj nanejaky indoor sport pouzit aj pocs zimy

ikke
18. aug 2015

ked sa ti zda, ze nevyuzijete, tak nekupuj. ved ked zistis, ze potrebuje kozene topanky, tak ich kupis. v priebehu sezony casto dokonca so zlavou 😉

sabina1975
18. aug 2015

@michala11111 ja som malej kupila kozenne botasky je to 2v1

j.a.n.e.7
18. aug 2015

Ja mám pre deti na prechodné obdobie rada zvnútra jemne zateplené topánky, bývajú trocha podšité takou teplou akoby flísovou látkou ale nie sú to zimné topánky a tie sa dajú nosiť od skorej jesene a aj počas teplejšej zimy. Niekedy vydržia aj do jari...

adulla2
18. aug 2015

@michala11111 dievčatá majú len botasky a potom celoročne využiteľné trekové topánky, klasické jesenné nekupujem, podľa mňa zbytočnosť

jankaroy
25. aug 2015

kupujem na jar cele topanky nezateplene a vydrzia im aj na jesen, aj ked u dcery je to ltt lebo jej strasne rychlo rastie noha.

luvika
25. aug 2015

My mavame klasicke tenisky a na jesen potom este take tie vyssie kotnikove tenisky, gumaky mavame, ale malokedy obujeme. Potom kupujem zateplene topanky, ktore sa nosia na chladnu jesen a teplu zimu, no a do snehu cizmicky.

moni244
25. aug 2015

Ja kupujem, minulu jesen nosila len tie, zima poriadne nebola, potom nosila zateplene cizmy na llprechod a snehule mala asi 3-4 krat obute

fotokarol
28. sep 2015
Používateľ fotokarol je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fotokarol.

@jasminet myslím že tie coratexové sú docela zbytočné ak stále rastie noha, je to škoda, no beztak mi sme išli po cene a pravidelne vydržia len sezónu. Kamarátka si potrpí (jasné chcete to naj pre svoje dieťa 🙂 ) a kupuje niekde z poľska http://sk.takemore.net/obuv/deti a dá sa odosť lacnejšie 😎 😲 😀 😝

petra7777
28. sep 2015

Ľudia, vy aj niekedy sledujete dátumy pri zadávaní príspevku? Už je zima ako na Aljaške, tak nech kúpi rovno snehule 🙂

prasiatko30
28. sep 2015

@petra7777 ako kde 😀 😀 😀 😀 😀

moni244
28. sep 2015

@petra7777 iasne, snehule 😀 este som ani pancusky nevytiahla

petra7777
28. sep 2015

@moni244 To bola irónia 🙂

moni244
28. sep 2015

@petra7777 ja viem 😀

sense
28. sep 2015

Ja by som kupioa mne pride na platenky uz zima tedq ak platenkami nie su myslene botasky...