Citlivá a suchá pokožka dieťatka – ako sa o ňu správne starať?

michaela_bupi
27. okt 2014

Suchá pokožka trápi nielen nás dospelých, ale hlavne naše bábätká. Ich pokožka je omnoho viac náchylná k podráždeniu, začervenaniu a vysušeniu. Môj synček taktiež zdedil po mne citlivú pokožku a preto mu musím hľadať len tie najjemnejšie kozmetické produkty pre starostlivosť o jeho telíčko a používať ich len v rozumnej miere. Aké sú vaše skúsenosti s pokožkou vášho dieťatka?

niki101988
27. okt 2014

Jednoznačne Hipp, alebo Excipial pri nejakom kožnom probléme. Mydlo Bupi sa u nás občasne vyskytuje ako mydlo na ruky, ale už aj ono bude končiť. Nosímsi z práce podráždené ruky a nerobí mi dobre

wewe81
27. okt 2014

My máme s Bupi dobrú skúsenosť. Používali sme cca od 6 mesiacov obyčajné mydielko. Milujem vôňu Bupi, navždy mi bude pripomínať dcérkine ranné detstvo. Rovnako sme si veľmi obľúbili umývaciu penu, je to veľmi praktický výrobok...

raffaella
27. okt 2014

tak my mame Bupi velmi radi - najviac umyvaciu penu, je velmi prakticka, krasne vonia a je jemnucka ku kozicke. A na pranie praci gel a avivaz Bupi, akurat mi tu krasne rozvoniava po byte, lebo som malej oprala bielizen 🙂 🙂
Na extremne suchu pokozku pre starsiu dcerku pouzivam sprchovy krem Bioderma, tam uz klasicke detske vyrobky nezaberaju.

mahulenka87
27. okt 2014

aj my patríme k priaznivcom Bupi 😉 Používame väčšinu produktov od narodenia. jedine, čo mi trošku vadí, že krém na zapareniny je strááášne tuhý :-/ Ale inak super 😉 kvalita, vôňa, cena a v neposlednom rade slovenské! 🙂

babyliss
27. okt 2014

Moja staršia dcéra bude mať 7 rokov a Bupi mydlo aj krém používame od narodenia. Robí jej dobre na pokožku a preto sme nemenili a neexperimentovali s inými značkami. A Bupi nemá úspech len u našich detí ale aj u rodičov 🙂

foolie
27. okt 2014

U Nas pouzivame Bupi umyvaciu penu je prakticka jemna a setrna k pokozke a nemali sme s nou ziaden problem. Pouzivame ju od 2 mesiacov predtym sme pouzivali tuhe mydielko Bupi ;)

zaynab
27. okt 2014

Aj my pouzivame najradse umyvaciu penu Bupi,je tak jemna,prijemne a prirodzene vona,ja s nou umyvam tvar,napriklad tiez,aj sampon pouzivame uz,a som spokojna,nemame ziadne kozne problemy s toho,a hlavne aj cenovo su dostupne vyrobky,a pacisa mi prakticke balenie s pumpickou!..🙂

michaela_bupi
autor
27. okt 2014

@mahulenka87 Dakujem velmi pekne za Vas prispevok aj za pozitivne hodnotenie nasich produktov. Ku kremu proti zapareninam mam jednu dobru spravu - kedze sme sa s problemom tuhsej konzistencie pri konci zaruky kremiku stretli zoparkrat, upravili sme jeho recepturu. Krem sme zjemnili a teraz je jeho konzistencia vlacnejsia a maksia, takze sa lahsie vytlaca z tuby a aj sa lepsie nanasa. Verim, ze budete spokojna ak ho nabuduce kupite a budete pouzivat...

bubloska135
27. okt 2014

dobry den, moj syncek ma 17 mesiacov.ked sa narodil pouzivali sme olejcek na cele telicko, ked podrastol zacali sme pouzivat telove kremy. Od znamej sme dostali kremik na telo a mydielko bupi. Vela ludi chvali tuto kozmetiki. Hned ako dominame terajsiu kozmetiki urcite vyskusame bupi. Uz teraz sa tesim.

dadka_bb
27. okt 2014

A co mozeme vyhrat? 🙂

michaela_bupi
autor
27. okt 2014

@dadka_bb Dadka, sledujte nas Fotoblog, kde budeme kazdy den pridavat nejaku novu sutaz so zaujimavymi cenami 🙂

lenka1208
27. okt 2014

Moj malinky zatial nastastie nema ziadne problemy s pokozkou, od narodenia pouzivame Bupi kozmetiku a sme veeeelmi spokojni 🙂
Ja si ju hlavne pamatam aj z mojich detskych cias ked som milovala jej vonu a to mi ostalo doteraz :D

dobromila1111
27. okt 2014

My od narodenia používame bupi na umývanie telicka aj vlasov, sme veľmi spokojní🙂 po kúpaní stačil obyčajný krém pre bábätká a keď sa vyskytli vyrážky, pomohol krémm čo používame aj na ritku🙂

stanislavao
27. okt 2014

@michaela_bupi syn ma atopicky ekzem. mydlo moze pouzivat jedine Bupi - to nam povedala aj kozna - primarka kozneho oddelenia v TT. Kozmetika Bupi nedrazdi pokozku, nevysusuje ju a nesposobuje alergie. Okrem toho do vody pridaval Oilatum Emoliont na premastenie. Sampon tiez Bupi a mam velmi rada penu na umyvanie od Bupi, len to ma u nas kratku vydrz, lebo syn to minie za par dni. hraje sa s penou. 🙂

michaela_bupi
autor
27. okt 2014

Dakujem vam mamicky za tieto prijemne prispevky 🙂. Tesim sa, ze su vase skusenosti s kozmetikou Bupi pozitivne...

brokolica1986
28. okt 2014

Dobry den, my sme doteraz kupovali pre malickeho len Hipp kozmetiku.nakolko ma velmi suchu pokozku, bala som sa experimentovat.Dostali sme vsak ako darcek umyvaciu penu Bupi a zatial som velmi spokojna.Takze planujem vyskusat aj dalsie produkty vasej znacky.

pipinka4
28. okt 2014

@michaela_bupi moja krpana nema citlivu pokozku a ani suchu ani v zimnom.obdobi 🙂 ale aj tak natierame rucky a tvaricku kremikom proti chladu a vetru.a vzdy ho mame pri sebe 🙂 sem tam aj sebe natriem.na tvar :D moj manzel ma suchu pokozku a ma aj dane ochorenie psoriazu cize u nas sa pouziva jemna a hydratacna kozmetika hlavne teda detska ta mu velmi robi dobre 🙂

michaela_bupi
autor
28. okt 2014

Mamicky, dakujeme za vase skusenosti a nazory...