Mydli, mydli, mydlíme a špiny sa zbavíme. Aké mydielko vám lepšie „mydlí“?

michaela_bupi
29. okt 2014

Keď bol môj synček malé bábätko, používali sme tuhé mydielko s olivovým olejom, ale iba na riťku. Telíčko som mu umývala len čistou vodou. Od roka používame už len umývaciu penu – na celé telíčko, ktorá sa ľahko nanáša aj ľahko zmýva. Už sa s ňou mydlí dokonca aj môj synček sám a je to pre neho super zábava. Aké mydlo používate vy – tuhé, tekuté alebo umývaciu penu?

natalym
29. okt 2014

tuhé. Som konzerva.

terezka1947
29. okt 2014

aj mna sa zda,ze tuhe 😉
a moj syn zboznuje mydlove bublinky na rukach-nastastie som ho uz aspon na bublinky nalakala,lebo s umyvanim je to hrooooza 😀

popelka5000
29. okt 2014

Umyvaciu penu Bupi ,nakolko syn ma AE najlepsie ju znasa a po novom aj tuhe Bupi mydielko.

dominika86
29. okt 2014

Umyvaciu penu, jednoznacne 🙂

olivka26
29. okt 2014

my penu,je super,pouzivam ju aj ja pri kupani 😀

anit444
29. okt 2014

Používame Carex antibakteriálne mydlo pre deti 🙂

fuska
29. okt 2014

Najprv som pouzivala tuhe mydlo zn. Bupi. Potom som objavila penu a odvtedy pouzivam iba tu. "Spodok" a nohy mydlim detom kazdy den, zvysok tela kazdy druhy-treti, podla potreby.

jankano
29. okt 2014

My používame tuhé bupi len na ritku a ručičky,ale ideme vyskúšat aj penu,drobec má rok a čistá vodička už nestačí 🙂 🙂 🙂

jabuducanevesta
29. okt 2014

My len tuhe bupi. Uz od mojho detstva,nakolko mamka sa vysypala z hocijakych mydiel,dokonca aj inych znaciek detskyych, preto sme aj my ostali verni len bupi 🙂

lady511
29. okt 2014

@michaela_bupi tuhe mydlo Bupi,,nevysušuje,,nádherne vonia,,a u sme si z neho stihli aj odhryznut ked sa maminka chvílku nedívala 😀 😖 chutné moc nieje 😀

katuliacik
29. okt 2014

umyvaciu penu 🙂

ondatra2
29. okt 2014

penu 🙂

simca06022011
29. okt 2014

No u nás fungujú mydlá, tuhé... (tj na ruky, na telo nie...). Malá si sama vyberie ručne robené (či podľa tvaru alebo farby) keď sme niekde na trhoch a potom sa celá zblázdnená dobrovoľne umýva 🙂)) A keď také práve nemáme tak jej pomôže aj vôňa a obrázok 🙂) motivovaná je keď ju nechám samú vybrať si mydlo.. a je jedno aké 🙂)))

pipinka4
29. okt 2014

@michaela_bupi my tuhe mydielko alebo tekute podla toho ake mame ale kedze mala papavala to tuhe xi iba otlacky zubkov som nachadzala heh tak uz povacsinou tekute 🙂 umyvaciu penu sme este neskusali asi je nacase aj vyskusat 🙂

zunka33
29. okt 2014

My sme používali najprv tuhé Bupi s lanolínom, neskôr sme prešli na Bupi penu a máme ju stále, staršia dcérka ju používa na ruky - má atopický ekzém, a mladšieho synčeka ňou umývam celého a používame ju aj ako šampón. Veľmi sa mu páči práve to, ako vypumpuje penu 🙂

michaela_bupi
autor
29. okt 2014

Mile mamicky, dakujem za vsetky vase prispevky... vidim, ze aj vas presvedcila vycsinou umyvacia pena, rovnako ako mna a mojho synceka. Sme velmi radi, ze Bupi ma v sortimente tento produkt, ktory ulahcuje vam mamickam starostlivost o drobcov a detickam robi radost sa s nou mydlit 🙂

ivanka.7
30. okt 2014

Tuhe prirodne mydlo 🙂 tym sa mydli aj sama 🙂

juliet221
30. okt 2014

my cela rodina pouzivame len bupi mydlo tuhe s lanolínom ci na telo, ruky aj tvar. dokonca aj synovi do skolky len toto mydielko. dokonca aj nedavno do porodnice som si ho zobrala

luspik
30. okt 2014

Aj ja mám radšej tuhé mydlo, ako tekuté. Moju dcérku mydlom Bupi umývam už od narodenia, a to už má 3,5 roka. A sme obe spokojné 🙂 😉

ivka_jarko
30. okt 2014

My od narodenia používame umývaciu Bupi penu. Najskôr som jej len zadoček umývala a ostatné telíčko čistou vodu a teraz už umývame celú len tým. :D

michaela_bupi
autor
30. okt 2014

Mile mamicky, dakujem velmi pekne za dnesne vase prispevky do diskusie 🙂

stellamaris
30. okt 2014

pouzivame najradsej tekute mydlo 🙂 tuhe mydla obcas.Mydlovu penu pouziva nas maly 🙂

stardust
30. okt 2014

pouzivam tuhe, chlapci tekute, ale poslednu dobu opakuju po mne.

silvapokorna
31. okt 2014

Mne vyhovujú tekuté mydlá. Príde mi to aj hygienickejšie. Ale máme aj tuhé mydlo Dove, je jemné a príjemno voní. Deti si tekuté mydlo ešte nevedia nadávkovať, tak máme po ruke aj jedno tuhé. 🙂

dobromila1111
31. okt 2014

My na pokakanú riťku tuhé mydlo Bupi. Keď sa kupeme alebo sprchujeme, tak tekute, aj na vlasky🙂

trinity888
31. okt 2014

My používame na ruky tekutý FROSCH 🙂