STREDAJŠIA MINISÚŤAŽ: Ohodnoťte výrobok Bupi a vyhrajte.

michaela_bupi
23. sep 2015

Koľko hviezdičiek kvality by ste priradili Bupi tuhým mydielkam od 1 po 5 (*****)? Tešíme sa na vaše hodnotenia. Zajtra ráno o 9-tej žabka Bupi odmení jednu z vás svojimi troma mydielkami a žabičkovou hračkou.ň

-----
Výhercom minisúťaže sa stáva @petra0017
Poprosím napísať do pošty kontaktné údaje, kam môžeme poslať výhru.

Gratulujeme!

natalia1985
23. sep 2015

Pouzivali sme od zaciatku narodenia dcery,,ale teraz mala to ma ako dezert,ale spokojnost bola na 5 hviezdiciek,a pravidelne pouzviame telove mliecko

mizub
23. sep 2015

5* 🙂 Malý mi minule vytiahol zo šuflíka mydlo a takú radosť mal. Zbadal tam žabku. Ešte nevie povedať žaba a tak behal po byte, prštekom ukazoval na obrázok a kričal: "Mama, bak bak!" (preklad Kvák, kvák 😀 čiže žabka (u neho "baka")). A aj mu chutilo 😀 Nestihla som mu ho zobrať a vybalil ho a zahryzol do neho 😀 A asi mu muselo veľmi chutiť, lebo chodí potajomky do kúpeľne k umývadlu a sem tam olízne 😀

333lu
23. sep 2015

5* 🙂

sksko
23. sep 2015

bupi puzivame. spokojnost .*****

petawoman
23. sep 2015

Klamat nebudem...Bohužiaľ ešte som mydielka neskusala,ale po tychto 5***** hodnoteniach budem musieť aj ja na skusku kupit.
Dolezite je,ze nevysusuje a naopak hoji a zvlacnuje pokozku.

ifrit
23. sep 2015

sú jedny z najkvalitnejších, radšej mám tuhé mydlo ako tekuté celkovo, takže plný počet hviezdičiek *****

vrtulnik
23. sep 2015

Jednoznačne 5 hviezdičiek 😉

gabikaadam
23. sep 2015

Ahoj. Používame ho od malička a sme spokojní, takže 5*****. 🙂

hasprica
23. sep 2015

Bupi pouzivame stale,musim sa priznat ze obcas aj ja dospela 🙂 hviezdiciek 5

gazica
23. sep 2015

Vsetko od bupi je ***** 🙂

kajca84
23. sep 2015

*****😊

vonava007
23. sep 2015

Aj dnes musim dat plných 5 hviezdičiek🙂

macik45
23. sep 2015

***** my sme spokojní 🙂

stella26
23. sep 2015

Aj od nas dostavate 5 hviezdiciek*****. 😊...bupi tuhe mydla pouzivame na ruky cela rodina a sme velmi spokojni..a pre deti plus pouzivame na kupanie jedine vasu penu,velka spokojnost😊

marecek1
23. sep 2015

5 hviezdičiek

mackap75
23. sep 2015

***** 🙂 🙂

lucy123lucy
23. sep 2015

Bupi tuhe mydlo je to najlepsie ! Ziaden iny tekuty produkt sa mu nevyrovna. Jednoznacne *****.

lenkasop
23. sep 2015

Tuhé mydlo Bupi nesmie u nás chýbať, používa ho naša celá rodina, vždy musím mať v zásuvke zásobu 🙂 Takže maximálne ohodnotenie......5hviezdičiek 😀

mariahe
23. sep 2015

5 hviezdičiek, bezpochyby, používame od narodenia a už aj ja jedine Bupi :D

skerinko
23. sep 2015

Momentálne toto tuhé mydielko používame pri našom malom a musím dať len *****, je super. Pekne vonia a pokožka nieje podráždená 🙂

gabikas82
23. sep 2015

*****

reni1512
23. sep 2015

Pre nas stastna 5-ka 🙂 ... najradsej mame s lanolinom a kamilkou 🙂

janulinka1
23. sep 2015

5*****. Ked sa drobec narodil tak sa vysypal z inych znaciek. Sadli nam nejake 2-3. Ale najradsej pouzivam Bupi. Pri oboch detoch. Som spokojna 😀

petronelak
23. sep 2015

5 ***** 🙂 podla skuseností a popisu iných mamičiek, kedže Bupi kozmetiku nepoužívame bo nám sadla na prvý šup iná kozmetika ale keby som vyhrala a mala možnosť Bupi vyskúšať možno by som presedlala kedže Bupi je velmi kladne hodnotená

evulienkaslx
23. sep 2015

určite 5 hviezdičiek - bez komentára 🙂

oxiaction
23. sep 2015

5*****

ikika
23. sep 2015

Mydielka Bupi sú nám naj,
špinavú rúčku si umývaj.
Sú príjemné a voňavé,
dobre robia deťom aj mame.
Žabička moc páči sa nám,
5 hviezdičiek ja Bupi dám. 🙂

katarinaz123
23. sep 2015

Pouzivame aj bupi mydielko a som s nim velmi spokojna takze mozem pridelit 5 *****

bbroskynka
23. sep 2015

Určite ***** , nádherne voňajú 🙂

malajezibaba1
23. sep 2015

Kedze drobec vie este len mama tata a béka (zaba po madarsky) s bupi sme velky kamarati 🙂 mydielka sme pouzivali hlavne ako babo a teraz boduje umyvacia pena no mydielka mame stale pri kazdom umyvadle....kedze mame taktiež atopika sme velmi radi ze sme nasli detsku kozmetiku co malemu vyhovuje co vobec nebolo lahke (kto ma ekzem, vie o com hovorim)..a navyse nestoji majlant ako ine vhodne pripravky. Takze za nas 5*