Čo plánujete robiť cez víkend?

lucia_vichy
16. okt 2015

Mňa čaká balenie vašich výhier a varovanie neterky. Takže nudiť sa isto nebudem. A čo vy? 🙂

katy318
16. okt 2015

kedze sa mame do konca mesiaca z podnajmu vystahovat, tak budem na novom podnajme umyvat a upratovat o sto sest, medzitym treba doma navarit, oprat, upratat, postarat sa o babo,... A trebalo by ist aj na zahradu, ale to teraz nestihame. Takze ani tento vikend sa veru nudit nebudeme 😉

katy318
16. okt 2015

ale taky balicek kozmetiky (ako odmena za upratovanie) by urcite potesil 😵

jasminet
16. okt 2015

kedze sa zima zavratne priblizuje, planujeme ist detom kupit zimne topanky, v nedelu divadielko a rodinny obed s rodicmi a zvyskom rodiny - predstavenie nasej novonarodenej krasavice 😉

slniecko192
16. okt 2015

Ahoj keďže drobec má cez víkend narodeniny, tak tento víkend bude narodeninový. V sobotu chystáme oslavu s krstnou a s babkou a surodencami z mojej strany. A v nedeľu zase druhé kolo oslavy s rodinou z manželovej strany. Takže tento víkend tak slávnostne. 🙂

irenaliza
16. okt 2015

Konečen sobota a nejde sa do škôlky, takto s radosťou išla naša tretia dcérka dnes zo škôlky, takže budeme sa hrať, v sobotu pôjdeme asi nakupovať zimné topánky, variť, piecť, robiť domáce úlohy do školy a v nedeľu od rána až do pondelka 17.00 bude manžel v práci, takže budeme samé baby doma a budeme niečo vymýšľať do školy dvom starším, lebo v pondeĺok majú ovocno-zeleninový deň a kto môže má doniesť niečo ukuchtené, takže ešte neviem čo spravíme, zasadne dámska rada 🙂 🙂 A neviem, snáď ten víkend zvládneme v pohode, nebudú hlavne hádky dcérok o nejakú hračku a bude super, uvidíme čo donesie, ale teším sa a snáď vstanú neskôr ako o 6.00 ako každé ránko.A ešte nezabudne sledovať info od Vás Lucia a teším sa. Pekný deň všetkým a aj víkend. 🙂 🙂

yarnie
16. okt 2015

Plánujem porodiť 🙂

jana889998
16. okt 2015

My budeme v sobotu trochu upratovat a odpoledne pujdeme urcite na procházku.v nedeli u nas ve meste maji byt pro deti ruzne souteze a tak podobne takze se chystame tam 🙂

ninocka84
16. okt 2015

travit ho pohromade ako rodinka, ist si zaplavat, nieco malo upratat, a urcite nejake prechadzky aj ked to pocasie je ake je, treba s jesennou melancholiou bojovat!

martinkaha
16. okt 2015

My budeme s deťmi niečo tvoriť - vyrábať a pôjdeme na detskú oslavu spolužiakom našich detí. 🙂

irenaliza
16. okt 2015

@lucia_vichy ak môže ešte tak Ti prajem krásny víkend a pozdrav neterku od mojich dcérok, lebo, keď som si teraz čítala tak dcérky zvedavky nakúkali a hneď komentovali, čo je to za dievčatko, ako sa volá, a že ju pozdravujú, tak si užite víkend.

lucia_vichy
autor
16. okt 2015

@irenaliza

Ďakujem krásne,
ja Vám tak isto želám všetkým krásny a pohodový víkend 🙂

sense
16. okt 2015

Kedze nejdem do prace tak cely den budem venovat dcerke....maju byt 3 st a chladno ale ako nas poznam stravime vela casu vonku...co je lepsie ako sa na jesen sa blaznit v listi.... a samozrejme budeme pustat sarkana...

tinach
16. okt 2015

Nič 🙄

nikenzi
16. okt 2015

Zajtra pokrstíme drobčeka, kedže sme doteraz travili všetok čas v nemocnici nebolo kedy sa nejako k tomu dostať. Takže budeme papať, rodinkovať a v nedelu na prechadzku ak bude pekne 🙂

btus
16. okt 2015

canicross 🙂

kupcovci
16. okt 2015

Keďže bude mať manžel konečne voľno budeme sa venovat spolu našim dvom detickam a pojdeme pozrieť starkých na dedinu.

lucia_vichy
autor
17. okt 2015

@kupcovci
Nádherní, obaja !
Musíte byť sťastná mamina 🙂

lucia_vichy
autor
17. okt 2015

@nikenzi
Tak pekné krštiny prajem 🙂

lucia_vichy
autor
17. okt 2015

@yarnie
🙂
Tak nech to všetko dobre dopadne!!!

magdicka111
17. okt 2015

Dobré ráno no keďže prší tak hráme sa s detmi a čakam či náhodou nevyhral ten balíček. 😀

trinity888
17. okt 2015

No, od rana stavam deťom železnicu z lega, varím pri tom šošovicu a upratujem ...
No a cez víkend? Ak nebude pršať tak i do lesa by som sa išla prebehnúť s detmi ( da sa ich tam fajn zničiť ). Ak bude zase pršať tak určite rozprávka a zase všetky tie autíčka a vláčiky 🙂

s1m.one
17. okt 2015

Plan=hriby a teda vikend v prirode!

evulienkaslx
17. okt 2015

oslavujeme narodeniny 🙂 tokaj, husacinka, torticka, mnamky

ludka140281
17. okt 2015

cely víkend pracujem :(,a ked budem doma,tak detičkami niečo namalujeme,vystrihneme,alebo sa zahráme v domčeku(to sa teším najviac)

dana_l
17. okt 2015

dnes bol maly prvy krat pozvany na narodeninovu oslavu spoluziaka. povodny plan - zaviezt ho a potom vyzdvihnut sa nekonal. bezo mna nechcel ostat a tak som mu musela okrem oslavenca a ostatnych pozvanych robit spolocnost aj ja s detmi.

janulabj
18. okt 2015

liečiť sa :( ležať čajíčkovať mediciínkovať 🙂 aj ked plán bol iný, Oliver je zase chorý .

nanulik
18. okt 2015

Sobota pracovna a nedela doobeda upratovanie, poobede pridu gratulovat malemu.

luciaf13
18. okt 2015

tak my sme dnes s muzom konecne po dlhej dobe vsetky nase tri detvaky prerozdelili babkam a citame si v tichucku na gauci 🙂. Krasnu relax nedelu vsetkym prajeme 😉

bzuco
18. okt 2015

ideme sa korčulovať na zimný štadion 🙂

nikenzi
18. okt 2015

@lucia_vichy dakujeme, uzili sme si ich. aj drobec ochutnal s torty - vyhoda krstenia v tomto veku 😀 😀