Ako zarábate umelé mlieko?

dada7701
6. sep 2013

Ahoj, ako narábate umelé mlieko čo najrýchlejšie....ja som práve začala..dávam Babylove, narábam podľa návodu...2/3 vody potom mlieko, dobre premiešať, potom doliať zvyšok vody...lenže je tam strašne veľa bubliniek a dosť dlho trvá pokiaľ zmiznú...máte takú skúsenosť ?...malá potom môže mať z toho problémy s bruškom...

linda20111
6. sep 2013

@dada7701 ja to nemiesam trasenim flase ale miesam dlhou lyzickou prave kvoli tomu aby sa nerobili bublinky a aby sa prasok rychlejsie rozpustil

dada7701
autor
6. sep 2013

@linda20111 maš pravdu aj mne sa zdá takto lepšie....a aké mliečko dávaš ?

dada7701
autor
6. sep 2013

@dada7701 a ako často ti papá, a koľko ? neviem síce aké máš staré babätko.....

dada7701
autor
6. sep 2013

@linda20111 a ako často ti papá, a koľko ? neviem síce aké máš staré babätko.....

linda20111
6. sep 2013

@dada7701 moj ma 8 mesiacov, teraz pije milumil (madarsky nutrilon) ale predtym sunar a tiez bolo vsetko ok. mlieko pije na desiatu cca 120ml a potom v noci raz alebo dvakrat tiez 120-150ml. medzi tym mu davam kasu, vyzivu a zeleninove jedla + sem tam varene masko a zltok z vajicka.

nikolet_89
6. sep 2013

@dada7701 ahoj my tiez pijeme babylove zohrem si vodu nalejem do flasky kolko potrebujem a potom dam prasok, zavrem flasu pretrepem, malej bublinky nevadia a vsak ich ani nepije :D ostavaju na vrchu flasky takze s tym nemame problem

kiwi82
6. sep 2013

Moja má už tri roky a ešte stále jej dávam sunár, najrýchlejšie to mám, ked si vopred dám do kanvice zovrieť vodu. potom tú prevarenú vodu hoci už studenú nalejem do pohára dám ešte zohriať v kanvci na doriedenie aby bola taká akurát nalejem do fľaše koľko treba a dám mlieko, zavriem pretrepem. uživame sunár.

althejka
6. sep 2013

Ja mam v termoske nachystanu horucu prevarenu vodu, takze to je rychlovka,ked potrebujem .dam horucu vodu,zriedim studenou, pridam prasok . davam Hami dvojku, tiez netrasiem,ale miesam dlhou lyzickou. 🙂

gyarmati
6. sep 2013

@dada7701 Ja mám tiež termosku ako píše
@althejka do toho dám horúcu prevarenú vodu a hotovo 🙂 Moja pije tiež baby love,ale už má 10 mesiacov a včera som jej začala dávať č.3.Malej bublinky tiež nikdy nevadili,a ja som používala a aj používam flašu dr.Browns!

patria1
6. sep 2013

suhlasim s althejka aj s dada7701,najlepsia je termoska ,aj ja mam stale prevarenu vodu v nej,bud ju zriedim zo studenou alebo ked zarobim mliecko tak dam do studenej vody vychladit,Ja dam vodu podla potreby dietatka a pridam susene mlieko,je to instantne takze ho netreba vobec miesat ja len pomaly kruzivymi pohybmi premiesam vobec netrepem celou flasou a pouzivam flasku AVENT. 😉

memory97
6. sep 2013

Do 6 mesiacov som UM robila tak, ze som si prevarila vodu, ked uz bola vychladena, tu som vo flaske ohriala v mikrovlnke a potom som dala do tepleho mliecka prasok a krasne sa to rozpusti. Po 6 mesiacoch nalejem neperlivu lucku ohrejem v mikrovlnke vodu a nasypem mliecko a rozmiesam. Teplom sa bublinky stratia 😉 Nutrilon a Hami sa krasne rozpustili. S inymi mlieckami nemam skusenosti...

lucia006
7. sep 2013

Dam vodu zohriatu podla potreby ,potom primerane mnozstvo odmeriek a pomiesam cca 10sekund

dada7701
autor
7. sep 2013

@patria1 ahoj, používaš fľašu Avent..a s koľkými dierkami máš cumlík teraz ? Moja pije ešte s jednou dierkou...moja bude mať 20. tri mesiace...

patria1
7. sep 2013

@dada7701 ahoj,ja mam tiez z jednou dierkou,ale zdalo sa mi ze uz slabo jej ode tak som chcela zväcsit no samozrejme sa neda lebo je to silikonovy cumel,a samostatny cumel je pomaly drahsi ako cela flasa,tak moj drahy isiel vcera kupit novu flasu NUBY a tam je zasa cumel nie s dierkou ale je tam iba jedna ciara,takze sa musi natrapit kym pride nato ako sa z nej pije,tak posledna moznost bola klasicka flasa BABY-NOVA a s tej pije super,paradna dierka a cumel kupis hocikedy a soji asi okolo 0,90 centov.Som spokojna,vyhoda v AVENT flasi je ze pije subezne a tu musi vypustat vzduch lebo je tensi cumel a vytiahne az do prazdna 🙂 .AJ moja ma 3 mesiace a tyzden 😵