Akú vodu používate na zarábanie umelého mliečka?

amatula
3. mar 2009

ahojte hladala som ale nenasla som nic o tejto téme 🙂
zaujmalo by ma aku pouzivate vodu na zarabanie UM.a detskej kase ,,ci len dojcensku:Lucka,Drobcek........alebo aj normalnu z vodovodu?????????
Ja sa snazim pouzivat len dojcensku,teda aspon pokial je drobec malí,ale stane sa ze nam dojde a pouzijem z vodovodu 😅
máme prirodny pramen,ale obcas ju chloruju tak to asi nieje zrovna vhodnee 😒 pre mimcá.....
aku pouzivate 🙂 ?

erikasadek
4. mar 2009

ja tak teraz to vies... j eto najlepsia kojenecka voda na svete... voda cistych alp... 😉

jasne ze si srandovala, neboj ja som pochopila;. 😉

alon111
4. mar 2009

no je tu link o chemku a aka voda je tam zla.ja som zo strazskeho a cely zivot som pila vodu z vodovodu a som tu a zijem,a to mam 32 rokov.nieje to az take katastrofalne 😀

ssara
4. mar 2009

ja malej davam vodu z vodovodu ale prefiltrovanu v Brite a nic nam nie je 🙂

martinka79
4. mar 2009

máme filtr aquel jsme s ním spokojeni. jinak jsem používala horský pramen a,ale po rozborech po otevření lahve, jsem přešla na filtr. 🙂

brnka
13. mar 2009

ja pouzivam Lucku, len by ma zaujimalo, ked je taka super, preco po jej prevareni zostava biely povlak na hrnceku??? 😅

erikasadek
14. mar 2009

brnka asi to bude tym , je tam , trocha calcia nie?? 😉
je to mineralne voda takze su tam aj mineraly, ktoresa prevarenim usadzuju.. 😉
aspon ja bu som si to takto vysvetlla , kazda mineralna voda to takto spravy, po p^revareni...

slavica2
14. mar 2009

my pouzivame z vodovodu 🙂 a vyzerame v pohode 🙂

brnka
14. mar 2009

erika, ja som myslela, ze ked je to dojcenska voda, tak to robit nebude ☹ . hmm, asi som sa mylila, co?

erikasadek
14. mar 2009

no, ono trocha mineralov nezabije;. 😉
no kojenecka je , hlavne preto dobra lebo je slaba prave na tie mineraly oproti , vode s vodovodu, a inym mineralnym vodam.. zatazuje to zbytocne ladviny...

ale mala by byt bakterialne v poriadku.. teda , presne , ako to vyzaduju normy...

neviem ako je to na slovensku a le myslim ze by mala byt .. ok..
ja som vzdy bol apresvedcena , ze mame najlepsie mineralne vody.. a stale si za tym stojim.. najviac s atesim ked pridem domov, ako sa ich opijem.. 😉

prevaranie vody s arobilo hlavne kvoli bakteriam.. ale podla mna je to teraz zbytocne.. 😉

verona20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evikuu
1. sep 2009

Celou dobu horský pramen-kupuju v penny a nikdy žádná sraženina u žádného mlíčka

verona20
1. sep 2009

zrazeniny su vo vode nie v mliecku...hned ako sa prevari voda tak to tam plava...je to asi kalcium alebo co?...nemate s tym skusenost?

nada.hope
1. sep 2009

Ahojte ja osobne pouzivam lucku, ale prednedavnom somsa dozvedela, ze lucka je obycajna ani nie pramenita voda, je to pravda?

miss_shy
2. sep 2009

neperlivu lucku a v pohode 😉

jeudi
2. sep 2009

ahojky cucky tam zustavaji pokud voda neni ohrata na spravnou teplotu ma se to ohrat horke poradne zakarbovat a vychladit ja pouzivam dobrou vodu a hipp a nedela mi to ..tohle mi delal nutrilon

jankapiknova
2. sep 2009

ja pouzivam dojcensku vodu ale prevarenu aj na UM aj od smadu. 😉

ambret
2. sep 2009

Používám a u všech jsem používala jen převařenou vodu z vodovodu 😉

poletucha
2. sep 2009

ja mam trochu jinej dotaz k vode 😀 ...ja zatim pouze kojim,ale ted ve vedrech davam malymu s lahvicky prevarenou kojeneckou vodu...ale zajimalo by me,jestli si muzu prevarit cely 1,5l ,pak to prelit zpatky do ty lahve a uchovat to v lednici a kazdej den postupne spotrebovavat. 😕 Protoze prevarovat tech par mililitru je fakt vopruz kazdej den 😅

nikinka008
2. sep 2009

Ja nepouzivam vodu na UM,my ho robime do kamilkoveho caju a robime to tak asi od 1 mesiaca a poradila nam to zdravotna sestra pretoze v tom obdobi nasa mala niekolko dni nekakala a ked sme jej spravili mlieko do toho caju tak uz to slo pekne 🙂 ...a robime to tak az doteraz a niekedy aj do detskeho caju.

poletucha
2. sep 2009

nikinka ...ale ten caj delas z vody, ne? 😀

lusilia
2. sep 2009

Ja tiez pouzivam lucku uplne neperlivu a ani ju neprevaram, hadam mu to neuskodi, myslite, ze to treba prevarat?

evii
2. sep 2009

Do pol roka som pouzivala balenu prevarenu,od pol roka z vodovodu prevarenu

alias313
2. sep 2009

lusilia: aj ja použivam lucku neperlivu a neprevaram. vsak naco, keby som chcela prevarat, tak prevarim normalnu z kohutika. len to zaberalo vela casu a este k tomu taky nenormalny vodny kamen mi v tej vode stale plaval, ze sa na to nedalo pozerat, tak teraz len vodu kupujem.

lusilia
2. sep 2009

Alias, no to som rada, ze nie som sama, tiez si myslim, ze sa nemusi, ved je to tam aj pisane a naco by som potom kupovcala balenu, ked mozem prevarat aj obycajnu z vodovodu. Osobne mi to takto vyhovuje viac, je to rychlejsie a praktickejsie, ked sa nemusi prevarat. Len teda, hadam to nejak neskodi...

slavi1
2. sep 2009

teeda tak som sa dozvedela cosi nove-ja este stale prevaram dojcensku vodu-nejak som si na to zvykla 😒 do polroka by sa zevraj mala prevarat aj dojcenska,potom to neva

bzuco
2. sep 2009

z vodovou a nepreváram

katy2
2. sep 2009

ani ja lucku uplne neperlivu neprevaram, len ohrievam... a nemali sme vobec ziadne problemy... a mala je na UM od narodenia....

lucia99
2. sep 2009

Ja pouzivam ruzovu lucku, ktoru od pol roka neprevaram...

hoogy
2. sep 2009

my mame filter na vodu,odburava vsetko aj tazke kovy takze nemusime minat na tie prederazene vody.inak baby jedna farmeceutka mi hovorila,ze tie vody nie su az take bezpecne ako sa vsade reklamuje lebo nikto netusi kde a kolko stali a ci sa v nich nezacali tvorit bakterie.

petronelie
2. sep 2009

Používám kojeneckou vodu Aqua Anna,kterou nepřevářím 🙂