Nutriton - dávkovanie

mitkab
26. mar 2024

Ahojte asi som blázon aké jednoducho prvýkrát niečo také používame nakoľko máme alergiu na bielkovinu kravského mlieka a zároveň mame zahustovat z nutritonom. Viete mi poradiť? 1odmerka na 100ml do mlieka ok ale ak pijeme 180ml a niekedy 150 ml stále mu mam dávať tu1 odmerku nie viac?

anavixy
26. mar 2024

1 odmerka do kazdych 100ml mlieka, takze ked pije 150ml tak 1,5 odmerky.
Vyskusaj ci nebude prilis huste (niekedy je..), ak by bolo, tak davaj menej.

mitkab
autor
26. mar 2024

@anavixy veľmi pekne ďakujem lebo ja som zlé spravila dávala som 1 odmerky na 25ml som zlé prečítala a bolo to husté veľmi až som mala strach ci mu neublizim ale radšej dám 1 a keby ze bolo ôk tak nechám tak ďakujem ti veľmi pekne . Krásny deň prajem 😊

mitkab
autor
26. mar 2024

@anavixy chem len to ze malý aj tak bluje a 1a pol odmerky je ze riedke veľmi dala som mu 2a pol ale on stále bluje lebo sa oretaca hneď na brucho a nestihnem ho ani dvohnut odgrgnut

anavixy
26. mar 2024

Treba ho krmit vo zvysenej polohe, na rukach napr., pripadne dat odgrgnut aj pocas papania, treba si to tak zariadit aby sa dieta nepretacalo. Ale teda ten nutriton nie je zaruka, ze dieta nebude vobec grckat, tak to bohuzial nefunguje, malo by to to grckanie zmiernit. A ten nutriton treba nechat v tom mlieku postat tusim 7 min sa pise, aby to zhustlo.

mitkab
autor
26. mar 2024

@anavixy Hej aj som nechala 7minut budem musieť dávať pozor a ďakujem za radu veľmi pekne🙏