Pitie mlieka v noci

lilka054
10. okt 2013

Dobry den mam 27 mesacne syna pije mliecko tak 2 krat za den. Ale teraz take 2-3 tyzdne sa budi v noci bud o druhej o stvrtej a chce mlieko nikdy to nerobil ak mu ho nedam dak place. Neviem co robit. dakujem

kristiii
10. okt 2013

@lilka054 v nemocnici s nami nedávno ležal 4-ročný chlapček, ktorý sa každú noc takto budil a museli mu sestričky dávať piť mlieko z flašky. Neviem ale ja by som s tým osobne moc nezačínala, lebo na takéto veci si dieťa veľmi rýchlo zvyká. Ja by som dala napiť max. čistej vody, buď vypije alebo nie ale s nočným mliečkom by som už v dvoch rokoch nevymýšlala. Ale to je len môj názor 😉

mata128
10. okt 2013

@lilka054 mne sa rozum pozastavuje nad kamoskou...ma 2,5rocnu a takmer 6rocnu...2,5 rocna pyta mlieko 2krat za noc a ta 6rocna zarovno s nou...a to si predstav,ze ta 6rocna ho pije z dudlovej flase,lebo vidi tu mladsiu...no u mna by dievcatko nepochodilo,mohla by aj krokodilie slzy ronit

lilka054
autor
10. okt 2013

dakujem aj ja mam ten nazor len tak strasne plakal az sa zajakaval ale dnes skusim vodu ak nie tak ho necham plakat?

anndy1
10. okt 2013

nemava slabu veceru?teda ze sa malo najje?ak malo spapa nedat mu veceru napr.o 19.00 al. 19.30hod.ale o 20.00-20.30

mamina321
11. okt 2013

@lilka054 nas ma tiez tolko co vas syncek a uz od jeho 15 mes. nepytal v noci mliecko, bud az rano po zobudeni alebo okolo 5-6 hod, ale to bolo tak raz za dva tyzdne a potom este zaspal. No asi mesiac dozadu maval taketo obdobie, ze sa v noci zobudil so strasnym revom, a vsetko odmietal a dozadoval sa mlieka, ale nebolo to kazdu noc, mozno tak 3x do tyzdna a to bolo vzdy v rozpati polnoci az tretej v noci, a tiez som si hovorila ze co toto, ze ved uz nepijaval v noci mlieko, ale asi to bolo pre neho narocne obdobie, aj vzdor sa prejavil naplno a mal total mamickovske obdobie, ako v pohode sa pohral s tatom, ale vecer a v noci sa tato ani priblizit nemohol. Mliecko som davala teda, snazila som sa oklamat vodickou, sem tam sa podarilo, sem tam nie. Ale uz zase spinkava pekne a nepyta mlieko. Mlieko si vypyta rano len obcas.