Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Sunar a Nutrilon

janynkaaa
21. júl 2011

Ahojte maminy....malej som davala nutrilon ale zrazu mi ho nechcela jest tak som skusila sunar a ten papa stale (ako keby ju moc nezasitil) a vzdy ked dopapa tak sa povracka co pri nutrilone nikdy .co si o tom myslite vadi to ci nie?

pura
28. dec 2012

no stoho normalneho nutrilonu mi malo vracial.no vela som toho skusila lebo ja mam malo mlieka a musim ho niecim predsa krmit no ked som skusila tu bebu no nieco hrozne.sak tu som kupila len teraz pred dvoma dnami a furt blve.
a to je jake mlieko to AR

canim26
29. dec 2012

@pura my sme tiez dneska menili bebu na sunar..lebo malemu akosi nechutila.. sunaru vypil vsetko za chvilku a pri bebe sme pili aj pol hodinu a teraz hajinka spokojne...a to Ar dava aj kamaratka malej ,lebo jej vracala z kazdeho mliecka.. a teraz je v pohode jak jej dava ten sunar ar..

evulienka22
31. dec 2012

Ake kasicky znasaju dobre vase deticky, ja som dala Sunarka ryzova s bananom je tam ale susene mlieko no hroza krce trvaly 8 hodin plakal ako keby ho trhali, od ovsenej mu nebolo nic ale ina znacka Alete, ani od mlieka Aptamil ,

pura
5. jan 2013

ked chcem nutrilon na spanie kedy ho mam davat cely den alebo len vecer

pura
6. jan 2013

moj syncek ma koliku co mu mam davat aby mu to ustupilo alebo co mam v tedy s nim robit dakujem

pura
7. jan 2013

poradte mi prosim ake tabletky su dobre na klby dakujem

sunnysan
15. feb 2013

ahoj mamicky, ak by ste mali niektora zaujem, ostalo mi na predaj neotvorene balenie Sunar Complex 3, 600g, DS 29.4.2014 a 4x balenie kasa Sunarka Dobru noc mliecna, bananovo ryzova a krupicova s medom, 250g, DS 20.11.2014. V pripade zaujmu mi napiste do IP, na cene sa urcite dohodneme.

ivi_kiwi
13. mar 2013

ahojte chcem sa spytat ked nekojim alebo budem len dva tyzdne cca, s akym mlieckom zacat od uplneho zaciatku zn.Nutrilon?

bubutko
14. mar 2013

@ivi_kiwi ahoj nam hned v porodnici davali Beba HA 1 aj sme na nej boli 3 mesiace ale teraz idem zmenit na Sunar Nutradefence HA 1 lebo Beba mu uz akosi prestala chutit - mne sa zda horkasta. Nutrilon HA 1 mu sice celkom chutil ale zas ma z neho zapchu.

martusa26
19. mar 2013

ahojte mamicky chcem sa spytat, ktory sunar konkretne davate detickam - Sunar Nutradefense alebo Sunar complex? Ja mam 8 mesacne babo a doteraz sme davali Nutrilon HA ale uz nam ho neche doktor predpisovat - ze vraj uz nemoze tak som chcela skusit nieco ine. Dakujem.

raffaela
15. apr 2013

podla mna ked grcka (hociak omalo), tak to nie je dobry signal - moze ju aj palit zaha. Ved skus aj nieco tretie, napr. bebu http://www.pilulka24.sk/nestle-beba-pro-3-praso...

lucia006
17. apr 2013

Moj vracal tak isto ked sme dali sunar a hami takze sme presli opat na nutrilon,podla mna ked vracia a predtym nevrackala tak jej to mliecko uz nedavaj.

sasha542100
2. jún 2013

@janynkaaa
Ahoj,moja mala,mala tiez take problemy,ze zvracala mliecko kazde co som jej dala.Potom nam poradili aby sme skusilitdavat Nutrilon AR to je proti zvracaniu.Ten nam pomohol a ked prechadzala na nutrilon 3,tak sme prajny.esli na obyc

simonka121
4. máj 2014

Ahojte mamicky potrebujem poradit mam 3 tyzdnoveho syna ..bohuzial som skoro stratila mlieko a tak som musela prejst na umele mlieko...presla som na Sunar papa ho teraz 2 den no zacal mi po nom grckat...je to ptreto ze este nieje zvyknuty?Prestane grckat alebo budem musiet zmenit UM?dakujem

1975renca
29. nov 2015

@pura n kĺby pre Teba?ak je to pre Teba alebo dospelého jednoznačne odskúšaný a stále sa k nemu vraciam raz do roka aspoň preventívne ANIMALFLEX,je to kĺbová výživa pre športovcov a najlacnejší je na stránke HOMEGYM.SK...žiadne hovadiny z lekární,pretože v tých lekárňových chýba vždy nejaká zložka potrebná pre výživu kĺbov...kedže športujem a som aj po operácii chrbtice...jedine animalflex mi vždy pomohol aj ked som mala problémy s kolenom aj s ramenom...výsledky po týždni...v podstate ho skúsila už celá moja rodina s velmi pozitívnym účinkom

1975renca
29. nov 2015

@simonka121 Simonka myslím si že 3.týždnové bábo si ešte nezvyklo vôbec na stravu ani Tvoje mlieko takže trpezlivosť,ja dávam teraz malej tretí den sunar nakolko mne začala po 3. mesiacoch zvracat z môjho s bola nervózna a plačlivá,tak som po 2.týždnoch trápenia prešla na SUNAR,mne tiež zvracala,no nie moc a ani vždy...trošku grckat môže nakolko sa vyvíja tráviaci systém a zvyká si na nové podmienky...teda stravu...ked by sa Ti zdalo že grcká velmi tak sa porad s detskou lekárkou...sú to všetko predsa nové veci pre bábätká...a Tvoj je ešte maličký tak sám má čo robiť 🙂 neboj...trpezlivosť...šo budeš skúšat stále niečo nové? a zaťažovať zbytočne tráviaci systém?z Tvojho negrckal? je pravda že UV je sýtejšia a na strávenie asi ťažšia...