• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Darček pre manžela na Vianoce. Čo ste kúpili?

24. augusta 2016 
aky darček ste kupovali svojim mužskym polovičkam pod stromček,poradte,som v koncoch,viem po čom tuži,ale momentalne si to nemožeme dovolit:( čo ste kupili vy??
15. dec 2010 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som na tom podobne a darceky budu tento rok jednoduche.Ja kupujem manzelovi novy zupan
15. dec 2010 o 19:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krásny značkový domáci úbor.. emoticon
15. dec 2010 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ja som kúpila tiež niečo čo využije-športové nohavice a neodolala som tričku s nápisom najlepší ocinko emoticon
15. dec 2010 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vonavku..... emoticon emoticon emoticon a dala som spravit take vacsie foto emoticon emoticon emoticon
15. dec 2010 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dostane novy kompakt fotak, lebo ma staru sunku a siaha mi na moju zrkadlovku, co teda eeee emoticon No a potom taku baranicu na usi, ale stylovu, vraj je mu stale zima na hlavu emoticon A este rozmyslam mu doplnit sadu spodneho pradla, toho nikdy neni dost emoticon
15. dec 2010 o 20:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hodinky
15. dec 2010 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
klasicky trenky a kopu nadstavcov na ziletku emoticon a vybral si futbalove kopacky. emoticon
15. dec 2010 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tiez objednala tricka pre mm aj pre maleho s nadpismi najlepsi tatik a najlepsi chlapcek na svete, tak budu mat rovnake, sa tesim, lebo pred chvilou mi prisla sms, ze zajtra dojde balicek a to bude prekvapko a este sa chystam fotku mu dat ... a tiez si nedavame nejak drahe dary, skor je to o tom, ze malickost a veeeela, vela lasky, sa budeme tulkat emoticon
15. dec 2010 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
vonavku - tu si sice vybral sam a chcel nejake krajsie pyzamo, a kedze po vianociach ma hned narodeniny tak to som sa trosku utrhla z retaze a dostane poukazku na someliersky kurz emoticon
15. dec 2010 o 20:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som vsadila na staru klasiku.. kupujem knizku (cita rad) a oblecenie... no a ked idem po meste ma vzdy nieco napadne...minuly rok som sa sama pofotila (neboi to akty ale ani foto co by som si dala do albumu nechkazdy kuka emoticon ) a dala so mu ich..k ostatnym darcekom (potesili ho asi najviac) emoticon
15. dec 2010 o 20:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
asi naj darcek co ho doteraz potesil boli dve letenky (pre neho a pre mna emoticon ) do Pariza.....no ale to fungoval sky europe tak to bolo lacneeeeeee.....
15. dec 2010 o 20:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak moj manzel bude mat tieto Vianoce trosku stedrejsie emoticon emoticon emoticon emoticon .Dostane potahy do auta s tym mi pilil usi uz od leta emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ,16GB USB kluc,kvalitny zupan,adidas teplaky,tricko,mikinu a bundu,ferrari parfem a neviem co v tej skriny mam este nahadzane emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ,ale tak my nemame deticky zatial tak sa vyblaznim aspon na manzelovi emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. dec 2010 o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to (6)
ja som vsadila na to, čo má veľmi rád. a to je FC Barcelona. na vstupenku a letenku sa mi ešte nepodarilo našetriť (dostane niekedy nabudúce), ale dostane ich klubovú mikinu. snáď mi to do vianoc príde.
15. dec 2010 o 20:20  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (7)
No ja som mojmu planovala kupit sadu domaceho naradia emoticon , on je v tomto uplne lavy a ziadnu zakladnu vybavu nema, ale prestahovali sme sa a treba nejaky zaklad emoticon Ale neviem, ci to stihnem, takze to isti krasna obrazkova encyklopedia, ma rad take encyklopedie o Zemi, horách, zvieratách, kde su krasne vypravne fotky....a mozno bude aj nejake cd alebo dvd s oblubenymi vecami....to si uz kazdy pozna toho svojho....ked tu pisete o tych fotkach, ja som mojmu na nase prve spolocne Vianoce dala spravit klucenku s nasou spolocnou fotkou...a teraz robia vselijake veci, aj hrnceky, podlozky pod mys, s fotkami...mozno nejaku taku, kde ste cela rodinka pokope....a od jeho rodiny sme raz dostali taku sadu hrncekov, na jednom je napisane Ty, na druhom Ja a zapadaju do seba, to je tiez mile....
15. dec 2010 o 20:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
máme skoro polročného chlapčeka, tak som mu dala spravit tričko a aj malemu s napismi, šálku s fotkou, parfém už je na ceste a moj drahý manžel si kúpil elektronickú gitaru s full výbavou ale nakolko má aj narodky tak mu to prejde. emoticon a ešte klúčenku štvorlístok pre šťastie, a ešte taký pomocník pre chlapa do vrecka, je tam meter, šroubováky , lampa a neviem čo ešte, no ako toto píšem tak sa mi zdá že má toho nejako vela emoticon
15. dec 2010 o 20:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ja darujem poukazku "Skola smyku emoticon a dufam po vianociach spravu ze cakame babatko emoticon
15. dec 2010 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to (9)
a ty preco chces nieco kupovat? emoticon emoticon ...u nas nosi darceky jezisko emoticon emoticon emoticon
15. dec 2010 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to (59)
tricko Ferrari a poker
15. dec 2010 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
PC mysku v tvare sportoveho auticka, kedze je autickar a v robote vela robi na PC
15. dec 2010 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
moj drahy dostane colafit lieky na klby http://www.mojalekaren.sk/colafit-60-kociek-duo-darcek/ kedze je polroka po operacii a zatial nejake extra zlepsenie nenastalo,uz dopredu dostal equilibrium bionic naramok http://www.snkrsking.com/produkty/detail/equilibrium-equilibrium-band-cierna-seda/ je to super vec a verim v zlepsenie jeho zdravotneho stavu.no a este dostane nejaky svetrik asi,to som este nevyhutala,ale od miska dostane obraz.kupila som maliarske platna a tam ja napisem pre ocka a vianocny stromcek tam nakreslim a rok napisem a odtlacim tam rucky a nozicky maleho a necham maleho nech sa trosku s farbami vyhra.takze bude mat ocino aj od synceka darcek.ten sa mu podla mna bude najviac ratat emoticon
16. dec 2010 o 01:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
najhorsie je,ze vies po com tuzi...a bud si ista,ze to vie aj on,ze to vies emoticon ...a vianoce su stvorene na to,aby mal dovod mysliet si,ze snad si to svoje vysnivane najde pod stromcekom emoticon ...a ak nahodou to tam nenajde,tak moze mat hocijaky iny darcek,ale tesit sa tomu uprimne nebude......u nas jezisko vzdy prinesie kazdemu to svoje vysnivane emoticon.....ale snivat treba realne samozrejme emoticon ,aby potom jezisko nemusel robit cely rok nadcasy v robote emoticon
16. dec 2010 o 02:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
mangel dostane knižku, kráásny pletený mäkký šál,a le štýlový emoticon emoticon dostal od mamy bundu, tak som doladila, nech je feši emoticon a ešte toto
http://www.alza.sk/powerball-250hz-modry-blue-d79093.htm emoticon túžil po tom už dávnejšie, sme na to nejako zabudli a teraz som si spomenula emoticon

a teda najviac dárečkov dostane naša od nedele už ročná dcérka, takže my dvaja tak po skromnejšie emoticon ale o ro viac nápaditejšie a z láááááááááááásky emoticon emoticon emoticon
16. dec 2010 o 05:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Jeho oblubeny parfum, hodvabnu kravatu a manzetove gombiky, lopatu na sneh s 10 rocnou zarukou (ta predchadzajuca sa mu zlomila a nadaval ako blazon) a karton sampanskeho emoticon (to sa prizivim aj ja)
16. dec 2010 o 07:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
náš ocinko dostane nový mobil /dufam, že som vybrala dobre/ a VPH Hugo Boss
16. dec 2010 o 08:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manzel si sam vybral model auticka,ktory sa sklada...a este odo mna prekvapenie a to airsoftova zbran-kedze s kamaratmi chodi hravat,ale doteraz si vzdy poziciaval,lebo vlastnu nemal..je to sice trosku drahsia hracka,ale mal teraz aj narodky a to som ho odbila len kozenym opaskom...uz vyse mesiaca ten darcek tajim,tak dufam,ze sa mi este ten tyzden podari utajit....a mozno mu kupim aj bager na dialkove ovladanie-tie on miluje emoticon
16. dec 2010 o 08:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, my uz spravu ze cakame babatko mame - cize tento tyzden dostal fotocku babatka uz s bijucim srdieckom emoticon
okrem toho jeho vysnivanu porsche desing penazenku, parfum, manzetove gombicky a rozmyslam ze este termopradlo na lyzovanie by som mu kupila... len potrebujem aby mi trochu prestalo byt zle a mohla som vybehnut do obchodu emoticon
16. dec 2010 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ja som nasmu ocinovi kupila jeho vysnivany mini vrtulnik na dialkove ovladanie, parfem od Avonu, sprchovy gel a elegantny tmavofialovy sveter s vystrihom do V (uz sa neviem dockat, ked si ho oblecie). emoticon emoticon emoticon
16. dec 2010 o 16:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som manželovi kupila astronomický teleskop, lebo pred nedávnom povedal, že ked budeme mať deti, tak ho kupi, aby sa spolu pozorovali mesiac . teleskop som objednala, že načo čakať na deti, že mu to určite spraví radosť aj teraz. . . teleskop kupený a ja som tehotná emoticon
16. dec 2010 o 16:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (50)
SONY Digitalny fotoramik (kvoli malickemu) + Parfem Marc Jacobs...Haha som zvedava, co dostanem ja, lebo na moje meniny a narodeniny sa akosi "zabudlo".....
16. dec 2010 o 18:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
myslim ze cokolvek spravi radost, hlavne ked to bude darovane z lasky
U nas ale stala klasika pre manzela mam schovanu dobru knihu, kozmetiku, mikinu a trekove topanky
16. dec 2010 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
1 2 3 ... 5