okulka_db
Používateľ okulka_db je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od okulka_db.
okulka_db
23. nov 2018

@1pillow1 Ďakujem, manžel je tiež alergik, ale priznám sa že doteraz sme to ani nejak moc neriešili, mali sme len staré postele. Na drevenne postele sa ešte určite pozriem.

okulka_db
19. nov 2018

Ahojte žienky, tiež by som bola rada za typ na postel a aj matrac. Kúpiť spolu či oddelene? Budeme po 10 rokoch kupovať všetko nové, tak chcem kvalitku. 🙂

okulka_db
18. nov 2018

@3kvietok3 Ono je ta rana vždy bolestivejšia, už len keď si predtavíš ako hlboko to je všetko... ale netreba sa báť zase, v dnešnej dobe je medicína veľmi pokročilá 🙂

okulka_db
25. okt 2018

@gab_riella sku sa spytat svojho lekara alebo v lekarni sa opytaj na pumpicku, ktora sa dava prave po operacii od bolesti, cieli presne na miesto kde vznika bolest a mozes sa potom v podstate hybat, sprchovat atd. Nehrozia tie obrovske bolesti ako tu popisuju baby 🙂

okulka_db
24. jún 2018

@jarka_111 Jasné, je to v podstate táto zostava, veľmi podobná sconto.sk/produkty/baby-izba-lotta.html

okulka_db
20. jún 2018

baby kapsulove si nekupujte, nie je to moc kvalitna kava a toho plastoveho odpadu z toho zbytocne :/ najlepsia je cerstvo namleta kava

V diskusii: Poraďte kávovar
okulka_db
20. jún 2018

Ja si nemyslím že to je problé, tiež má naša malá klasickú panelákovú izbčku. Má tam len naozaj potrebný nábytok, žiadne preplácane prostredie a potom to samotné pôsobí vzdušne, ale ja prakticky 🙂

okulka_db
25. máj 2018

Super, moc dakujem za rady 🙂

okulka_db
24. máj 2018

Dakujem za tipy.
A kde kupujes takyto krem? nepocula som este o znacke.

okulka_db
21. máj 2018

Toez by ma zaujimali skusenosti, prosiiim 🙂 maju velmi krasne dizajny aj, ako darcek napriklad

okulka_db
10. máj 2018

Maminky, pouzivate na seba a na deti ten isty kremik? A aky faktor,? dakujem🙂

okulka_db
30. apr 2018

Dakujem za doporucenie, miluejm kvalitnu kavu 🙂

okulka_db
30. apr 2018

@petra_maminka Dakujem, tiez ich sem tam kupim, mne tiez chutia ovocne kapsicky priznavam sa :D

okulka_db
27. apr 2018

Tiež by ma zaujímal názor iných, ja nedávam striktne iba domácu stravu, sem tam aj kúpim, ale niektorí napríklad len kupované dávajú.

okulka_db
24. apr 2018

caute baby, prosim poradte mi naozaj KVALITNY kavovar, kludne za vyssiu cenu ,to mi nerobi problem, pokial bude investicia do kvality. Dakujem za vase skusenosti 🙂

okulka_db
24. apr 2018

Ahojte mamicky, tiez poprosim nejaky tip na dobry kavovar- je to pre manzela, tak aby robil kvalitnu kavu niekolko krat denne 🙂 dakujem

okulka_db
25. mar 2018

Jej dakujem za tip 🙂 mozno to teda skusime nejak do kopy este objednat, dakujem🙂

okulka_db
21. mar 2018

Tiez to momentalne riesime, postel uz mame asi vybratu ale stale nevieme co s matracom, doteraz sme mali klasicku staru valendu....:/

okulka_db
26. dec 2017

@zuzana_kov Ano, ten som davala aj ja par mesiacov ale premium, potom sme presli uz na tuhe prikrmy takze to bolo v pohode.

okulka_db
20. dec 2017

No v ziadnom pripade by som malemu babatku nedavala kravske mlieko, ak to inak nejde tak proste skusat a skusat ine umele mliecko.

okulka_db
24. feb 2017

.

okulka_db
10. feb 2016

My ideme na navstevu k sesternici, tá ma 10 mesačné bábo a tiež neviem čo kúpiť, vobec sa v tom nevyznám čo sa kupuje takto detičkám. 😒

okulka_db
24. jan 2016

@bambulka876 ďakujem ti, určite sa tam mrkneme keď budeme mať cestu okolo 😅

okulka_db
16. jan 2016

@brandinka00 Ahoj, kde si prosímťa kúpila dobré okuliare pre svoju dcéru? Nemáte náhodou niekto skúsenosť s kúpou rámikov cez internet? 🙂

okulka_db
11. jan 2016

@brandinka00 záleži čo ho viac baví, či je ešte na také menej náročné hračky, alebo sa už zaujíma aj o zložitejšie veci 🙂 skus mrknuť na pexik.inshop.cz/hry-a-hracky/vek-3-7-let/ je tam kopa veci, aj rozne stavebnice, nam tam babka s dedkom tento rok kupovali pod stromček playfoam ;) a hraju sa stym cely deň :D