peter952
Používateľ peter952 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od peter952.
peter952
Včera o 20:11
@boris8883 neviem z akeho dovodu ale tri moje prispevky mi zmazali...vyzera to tak ze ten admin ma len polovicku mozgu. Zacalo sa mazanie a cenzurovanie presne ako za KOMUNISTOV...srdecna vdaka.

"ja osobne by som zacal prave tym a nie hned tabletkami a vysetreniami."

" francuzi natocili dokument. film, Liecba postom"

https://www.youtube.com/watch?v=kFbIvPY5eh0

a treti prispevok :" toxiny ktore sa nachadzaju v potravinach ktore jeme, napr Ecka, atd, sa viazu na tuky a tuky sa ukladaju v organizme v podobe podkoznych tukov ale aj takzvanych utrobnch tukov to su tuky ulozene v telesnych dutinach okolo organov.

No a hladovka sposobi, ze tvoje telo zacne spalovat zasobu tukov aj ked si stihla spali vsetok prebytocny tuk, toxiny sa uvolnia a vylucia z tela von."
peter952
Včera o 14:47
@de21062011 daj si 10 dnovu zeleninovu dietu, surova zelenina, teraz je plno papriky a paradajok ked to zvlada na zelenine Zdeno Chara ( je cisty vegetarian) tak to das aj ty.
peter952
Včera o 14:45
@de21062011 osobnu skusenost nemam, doktorom neverim, diagnosticke normy krvnych testov si neustale upravuju a posuvaju len aby zachytili co najviac "pacientov" a zarobili co najviac penazi, zenina kolegyna mala nieco podbne a ako cysta vznikla, tak o 2 mesiace zase zmizla.
peter952
Včera o 14:14
@zaphira123 cital som ze najnizsi vyskyt ochoreni traviacej sustavy maju v Indii, odbornici si myslia ze to ma suvis s nadmernou konzumaciou kurkumy. Oni to pridavaju vsade do kazdeho jedla, a piju kurkumove mlieko, kravske mlieko povarene so skoricou a kurkumou. Mletu kurkumu njades v kazdom obchode.
peter952
Včera o 13:43
@didaa overeny recept je dobra vyplata...
peter952
Včera o 12:35
@bmuller ono je to o tom ze veriaci mi nejako nevedia odpovedat na moje otazky a tak ich kladiem dookola a bez uspechu...nevadi.
peter952
Včera o 12:16
@bmuller mudrost je relativny pojem.
peter952
Včera o 12:13
@janetinka27 to je tvoja interpretacia Boha, aby v tom bol poriadny chaos, tak kazdy veriaci a kazda nabozenska sekta, ci nabozenstvo ma svoju vlastnu interpretaciu...a to je na tom chaose pekne...
peter952
Včera o 11:54
@janetinka27 no hej ale preco si vybral prave teba, a na stovky inych deti na onkologii zabudol ?? Musis byt niecim absolutne vynimocna...
peter952
Včera o 11:46
@janetinka27 chapem su aj take pripady, napr. silny zazitok pri narodeni dietata, alebo vyliecenie pribuzneho, to vsetko "zarucene" dokazy existencie vsemohuceho...chapem.
peter952
Včera o 11:40
@lola1986 slova maju silu..v akom zmysle ? mam sa snad bat trestu od vsemohuceho ? Ved som nic zle neurobil...tak preco ?
peter952
Včera o 11:36
@janetinka27 stavim sa ze mas babku, a je urcite veriaca...no a z nej sa to nalepilo na teba ani o tom nevies...
peter952
Včera o 11:35
@lola1986 ked Boh miluje vsetkych rovnako, teda aj mna, tak si mozem hovorit co chcem...z toho vychadzam...
peter952
Včera o 11:30
@brunette555 na zaciatok vytrhavat...pravda, tato taktika dlho nevydrzi...
V diskusii: Co so sedinami
peter952
Včera o 11:15
@alexsk myslim ze ano, ale treba sa opytat pana farara. Ja som svojho casu mal ist za krstneho a ked sa farar pytal na vierovyznanie tak som povedal krsteny ateista, no a bolo vsetko vyriesene...
peter952
Včera o 11:00
@janetinka27 teba nezaujimaju ich nabozenstva a ich nezaujima tvoje, lebo kazdy ma svoje bludy. Ak by si bola vychovana v moslimskej rodine, bola by si moslimka. Ni je to dar je to vec vychovy. Co ti naliali do hlavy ked si bola dieta, to tam cely zivot ostava.
peter952
Včera o 09:02
@katharines ake vedecke fakty ?
peter952
Včera o 08:57
@katharines nevies preco veris ale veris. To je zakladna charakteristika veriaceho.
peter952
Včera o 08:51
@katharines ale som lebo ty veris ze embrio citi bolest.
peter952
Včera o 08:50
@janetinka27 ono je to aj tak vsetko jedno, kazde nabozenstvo si povymyslalo vlastne pravidla a z toho potom cirkev v snahe ziskat moc vyvodilo cirkevne zakony,,,,je toho vela vselijakych siekt...a kazda je zarucene ta prava...proste chaos ako vo vsetkom
peter952
Včera o 08:47
@janetinka27 oni sa snazia dostat do harmonie a to podla ich ucenia sa da dosiahun len ak sa oslobodis od tuzieb.
peter952
Včera o 08:35
@janetinka27 ja viem kto to je na tom obrazku, len neviem preco ju volaju matka, ked deti nemala, ci mala ? Presnejsie by bolo pani Tereza...ale ok.

pises:" ale bez viery v konecne vitazstvo stracame zapal aj tuzbu."

no mozno stracaju katolici a tych je na planete malo. Budhistov je zrejme viac a ti v pohode funguju bez zapalu a tuzby...ale to len tak na okraj...
peter952
Včera o 08:10
@katharines to je dokaz ze embrio citi bolest ?
peter952
Včera o 07:51
@katharines ved sa k tej vypocitavosti priznala...veri lebo nemoze tym nic stratit...krasa...mna to neprekvapuje...kazdy veriaci ma nejaky dovod preco veri...tento dovod je velmi racionalny...nebola hlupa to je pravda...