Ideme na to od Nového roka

malepivo
14. dec 2015

Sem vsetky baby ktore maju v plane buduci rok otehotniet. Povzbudzujme sa pomahajme si, tesme sa spolu. 🙂

ninkapralinka
14. dec 2015

S manzelom sa snazime zatial prvy mesiac, neuspesne, tak pokracujeme, snad cim skor v roku 2016 budem tehu 🙂

malepivo
autor
14. dec 2015

@ninkapralinka my zatial nemozme snazilkovat koli mojmu zdrav. stavu. Mam helicobaktera a beriem trojkombinaciu antb. Ked sa telo zotavi z tych liekov zaciname.

ninkapralinka
14. dec 2015

tak snad sa telo zotavi cim skor a pôjdete na to 🙂

malepivo
autor
14. dec 2015

@ninkapralinka dakujem, aj vam vela stastia v snazeni ☺️

zoelea
14. dec 2015

Ja teraz čakám, teda nečakám na mrškuuu, tak uvidíme, snažíme sa tretí mesiac a už depkárčim, no viem, že je to síce krátko, ale to čakanieeee ☹ Držím všetkým palceee 🙂

lalia87
14. dec 2015

tak keď sa to nepodarilo v tomto roku, tak pokračujeme v Novom roku.. veľa šťastia nám všetkým 🙂

malepivo
autor
14. dec 2015

@zoelea potom cakame avizo 🙂

ninkapralinka
14. dec 2015

My sme sa len zacali snazit tak uvidime ako to pojde

moniketa
14. dec 2015

Aj my sme sa dali do výroby druhého potomka 😀 len ešte dojcim synčeka, tak uvidíme, kedy sa podarí 🙂

zoelea
14. dec 2015

@malepivo Určite dám 🙂 toto obdobie pred mrchou je kritické, sa pozorujem,,, mám zrazui všetky príznaky =D a nič z toho, je to strašné 🙂

ninkapralinka
15. dec 2015

JA som tiez mala vsetky príznaky plakavala som naplo ma par krat na vracanie uz som si chytala brucho :D a dosla mrcha...ale zas tento mesiac budem mat príznaky ved sa poznam...ale rada by som ich uz mala opravnene 🙂

zonjushe
15. dec 2015

@moniketa ja presne to iste, ja by som aj prijala hned tretie, len stale kojim a mrcha nikde (co mi celkom aj vyhovuje)..ale nebranime sa babatku, takze uvidime, ci motyka vystreli 🙂

moniketa
15. dec 2015

@zonjushe tiez tonechavame viac- menej na nahodu, bo ms sa este nedostavila 😀 ale mozno sa uz ani nedostavi a hned budeme znovu tehu pri prvej ovulke 😀

malalucka3
15. dec 2015

Kocky pridavam sa kvam....v roku 2016 budeme tlacit pred sebou velke gulate bruska.... 🙂

vik_i
15. dec 2015

Aj ja sa k Vám pridávam, koncom novembra sme vysadili HAK a od nového roka ideme na to 😉

malepivo
autor
15. dec 2015

@malalucka3 paci sa mi tvoj pozitivny pristup 😊

malalucka3
15. dec 2015

@malepivo Ďakujem.....snazim sa aj ked sa trosku obavam vsetkeho okolo toho ale dufam ze vsetko bude ako ma a budeme maminky....

datelinka31
15. dec 2015

pridavam sa k vam 🙂 my sa snazime uz od augusta, takze buduci rok je TEN rok! Babule a piste tu vsetky svoje skusenosti, ako sa vam to podarilo a nepodarilo.. my ideme tento mesiac prvykrat na IUI, doteraz sme sa snazili prirodzene 🙂

chcem sa opytat, tie co sa snazite, co vsetko pre to robite? Uzivate vitaminy, cvicite nejake cviky? Alebo sa kvoli tomu velmi nestresujete..

ja beriem uz niekolko mesiacov kyselinu listovu + vitaminy, pijem alchemilku pred ovulaciou, hlavne teraz ked som uzivala Clostyllbegyt, snazila som sa aj cvicit Mojzisovej cviky ale straasne ma to nebavi.. mam rada pohyb, ale pride mi to take nezazivne a ani neviem ci to spravne cvicim, cize som sa este k tomu neodhodlala. A tiez pijem grepovy dzus, zevraj je to dobre 5 dni pred ovulaciou.
A inak partner pojeda sem tam Maca plus nejake vitaminy..

Ako ste na tom vy? 🙂

malepivo
autor
15. dec 2015

@datelinka31 moja dufam ze vam to vyjde. Ja ti poradit neviem lebo sme sa este nezacali sanzit pre dovody pisane vyssie. Verim ze buduci rok bude nas, ze budeme pupkacky

malalucka3
15. dec 2015

@malepivo pupkačky....tak teraz som sa zasmiala...

zonjushe
15. dec 2015

@datelinka31 zistili vam nejaky problem, ze idete na iui?ved sa snazite len 4 mesiace

datelinka31
15. dec 2015

@zonjushe ano, partner ma zlu morfologiu, iba 3 %, doktorka nam povedala, ze nam nepomoze ani IUI, ze rovno IVF, ale napriek tomu sme sa snazili a IVF berieme ako poslednu moznost..

zonjushe
15. dec 2015

@datelinka31 tak drzim palce aby Vam to v najblizsom case vyslo 🙂

mary159
15. dec 2015

Tak aj my sa snazime. Minuly mesiac som prestala kojit, pretoze chceme tretie ale mrska este stale nikde, tak uvidime kedy sa zadari. 🙂

datelinka31
15. dec 2015

@malepivo
@zonjushe Dakujem aj ja vam prajem vela trpezlivosti a coskoro dve ciarky.. 🙂

moniketa
15. dec 2015

@datelinka31 absolutne nic nerobim, pred prvym tehu som brala kys.listovu, ale inak nic a zadarilo sa na stvrty cyklus. Teraz zabudam aj na tu kys.listovu, snad aj druhe bude tak rychlo 😀

nely459
15. dec 2015

presne na tuto temu som cakala asi od novembra 🙂 planujeme v marec-april zamiesit..aby sa narodilo na prelome rokov 🙂

malalucka3
15. dec 2015

Aj ja som tu uz takuto temu hladala.....
@nely459 aj my by sme chceli Vianocne babo ale budeme sa tesit aj ked to bude v lete....

nely459
15. dec 2015

@malalucka3 prve sa nam zadarilo na prvy sup tak uvidime druhe 🙂

malalucka3
15. dec 2015

@nely459 my ideme na prve...🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre