Existuje externé štúdium zdravotná sestra alebo praktická asistentka?

lemur11
20. júl 2020

Ahojte chcela by som sa opýtať či existuje externé štúdium večerné na bakalára zdravotná sestra lebo viem že na praktickú asistentku sú dva roky ktoré končia maturitou externé štúdium ale ako je to s vysokou školou Lebo som zatiaľ našla iba všetko ohľadom denného štúdia ja by som chcela externé Ak by to bolo možné alebo diplomovanu sestru

princeznasevera
27. dec 2020

@qqqqqqqqq nehnevaj sa asi vyzniem blbo ale co je Mills?

saimaa
27. dec 2020

@nikkus698 neotvaraju v nitre?? zaujimave...tento skad.rok 2020/21 vobec prvý raz otvorili a buduci rok uz nie....hm, a vobec, ktovie, ako to aj tento rok, ked je korona, mávajú...

qqqqqqqqq
27. dec 2020

@princeznasevera
Vyssia odborna skola v CR,kde sa studuje diplomovana zdravotna sestra🙂

kvetinka75
27. dec 2020

@nikkus698 ak nepracujes v zdravotnictve prax simusis platit. To vies?

nikkus698
28. dec 2020

@kvetinka75 nie nemusíš si prax platiť, platíš si tu školu

nikkus698
28. dec 2020

@saimaa veru uvidíme ako to bude všetko.. Sledujem stále stránky školy aby som vedela čo a ako..

princeznasevera
28. dec 2020

@qqqqqqqqq ano tam chcem prestupit

shilou
5. máj 2021

@janka95 ahoj..ja tiez o tyzden koncim prakticku sestru.
Porodna asistencia je len denna skola..3rocna..popri praci sa neda

janka95
5. máj 2021

@shilou ahoj,áno to uz davno viem podala som si prihlášku na VŠ aj na pôrodnú asistenciu aj na osetrovatelstvo tak uvidíme ako dopadnem. 🙂

shilou
5. máj 2021

@janka95 mne uz prislo z vysky..papiere..ja som davala dennu kombinovanu

shilou
5. máj 2021

@janka95 tam si musis sama nahanat porody..musis mat pocet predpisanych odrodenych. U nas v meste porodna nie je..iba osetrovatelstvo. Denna v mojom pripade nerealna

janka95
5. máj 2021

@shilou tak to je super ale na kombinovanu musíš pracovať ako praktická sestra čo ja zatiaľ nerobím. Čiže škoda že sa nedá ísť inak ako na denné. Snáď to dako zvládneme cela rodina =D

shilou
5. máj 2021

@janka95 viem..ale staci 3dni pred zapisom sa zamestnat🙂

qqqqqqqqq
5. máj 2021

@shilou prosimta,môžeš mi do ss napísať kde si robíš tu školu? Dakujem

kvetinka75
6. máj 2021

@shilou v tichosti ti zavidim, ja este rok taham. Uz by som to mala rada za sebou. Celkomj e to narocne. Ale zaujimave

shilou
6. máj 2021

@kvetinka75 ja budem dalsie 3roky..som prijata na vysku

kvetinka75
6. máj 2021

@shilou ja tiez zvazujem ale neviem ci tonpo 45ke dam. Dalsie 3 roky. A co.ides studovat a kde?

shilou
6. máj 2021

@kvetinka75 osetrovatelstvo..u nas v Michalovciach

kvetinka75
7. máj 2021

@shilou tak držím palce,

bigfree
14. jún 2021

Ahojte, nie je tu niekto kto ide na prijímačky teraz v júni 2021 na Strečniansku (diaľkovo)?

esmet
3. júl 2021

@bigfree už vieš ako si dopadla ? Ja som už na strečnianskej a počula som, že tento rok bolo hrozné sito 😬

nienna
30. aug 2021

Ahojte, obnovujem temu, nasla som v Kosiciach 3 rocne pomaturitne studium v odbore Diplomovana všeobecná sestra....co si o tom myslite? Malo by to byt viac ako prakticka sestra...
https://www.kukucinka.sk/a/studijne-odbory?eqa=...

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nienna
30. aug 2021

@tomyhardy lenze za tu diplomovanu sestru sa da ist z hocijakej strednej, staci mat maturitu, nemusi byt zdravotna skola. Cize ak mam maturitu a chc byt sestra, v com je lepsie spravit si nadstavbu ako Prakticka sestra, keď si mozem spravit rovno diplomovana? A platovo to asi tiez bude nieco medzi praktickou sestrou a sestrou s vysokou školou 🤷

nienna
30. aug 2021

@tomyhardy teda este raz: mám maturitu z gympla....chcem byt sestra....mam nasledovné možnosti:
- 2 rocne externé pomaturitne studium v odbore Praktická sestra
- 3 rocne denné pomaturitne studium v odbore Diplomovaná všeobecná sestra
- denné štúdium na VŠ - ošetrovatelstvo

saimaa
30. aug 2021

@nienna zial ak chces byt plnohodnotna zdrav.sestra, tak 2r.pomatur. studium Ti na to nebude stacit. tuto moznost by som ja osobne vylucila...

tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomyhardy
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bigfree
31. aug 2021

@esmet ahoj. Ano, som prijata. Na PS sa hlasilo 68 a brali 30, tusim. Takze vidime sa 6.9.? 🙂

nienna
31. aug 2021

@tomyhardy ďakujem za rady, beriem si ich k srdcu, skusim tu prakticku sestru si spravit a potom sa uvidi 👍