Bolesti žalúdka a chrbta zároveň

vikiiim
29. dec 2019

Ahojte chcela by som sa podeliť o svoj problém už od augusta mam bolesti v nad brušku je to taka tupá bolesť ako keby ma bolel zaludok.. Ale zároveň ma zacne boliet aj chrbat na začiatku som mala strasne bolesti keď som si ľahla ma to prešlo teraz už mávam bolesti iba obcas ale cítim taky plný zaludok po jedle stále... Prosím poraďte mi môže to byť z chrbtice? Tiež ma boli :(

vikiiim
autor
12. máj 2020

@olsan mne nezistili vôbec nič... Aj chiropraktik ma už navštívil a nepomohlo mi to

8611
19. aug 2020

@nikpa ako ti zistili pankreas?ako dlho si mala tazkosti?😢

nikpa
19. aug 2020

@8611 na gastre, robil mi hadicu cez usta. Začalo sa to tak nenapadne tlakom na hrudi v polohe ležmo, potom sa pridavala bolesť v chrbte, grganie, hrča v krku. Toto trvalo tak 4 mesiace az som prišla do stavu, že z akéhokoľvek jedla som mala z kyseliny bolesti hrdla také, ze ma z toho rozbolela celá hlava.

nelllinkinka
19. aug 2020

Pozor,môžu to byť aj žalúdočné vredy,sestra mala také bolesti.

pavicek
3. sep 2020

@nelllinkinka prosím ťa a ako sa jej to prejavovalo?
A už to ma ok, ďakujem

nelllinkinka
3. sep 2020

@pavicek bolel ju chrbát a bolesť prerazala dopredu pod hrudnou kosťou v strede .Lekára vôbec nenapadlo,že vredy až jej to prasklo a rýchlo operovali našťastie je to už ok ,ale vredy jej spôsobil helikobakter.

pavicek
3. sep 2020

@nelllinkinka no pekne presne takto sa cítim aj ja týždeň má už začína bolieť chrbát a tlačí mi to dopredu.Pred dvoma mesiacmi som užívala antibiotiká na helikobaktera a zápal žalúdka a vôbec sa mi nepolavilo

nelllinkinka
4. sep 2020

@pavicek och tu asi pomôže sonda ,nech to skontrolujú,držím silno palce,aby to neboli vredy.

pavicek
4. sep 2020

@nelllinkinka myslíš sondu do žalúdka tu m robili zistili ťažký stupeň zápalu žalúdka a ten helikoptéra .Včera celý deň bolel žalúdok a hlavne kríze a chrbát a to užívam Mastichu myslela som že to pomôže....

miriamka
7. dec 2020

@pavicek z odstupom casu co bol problem a co pomohlo?

agnesssa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
8611
30. mar 2021

@barbora271 Barborka ,môžete sa mi ozvať prosim.dakujem

8611
30. mar 2021

Ako sa máte s odstupom času?ďakujem

barbora271
30. mar 2021

@8611 pekny den, no bolo to z chrbátu krčná a hrudna, začala som brat lieky, nahrievala som si chrbat a prešlo to, teraz je to v poriadku, aj zaludok mam ok.

rebeca2
30. mar 2021

@barbora271 ake lieky ste brala prosim?

8611
9. apr 2021

@barbora271 panečku,tak to je sila,že z chrbta..ďakujem

leameleg
15. júl 2021

@barbora271 ahoj mozem ti napísat súkromne ?

inhibiitor
13. nov 2021

@barbora271 ahoj ako si to vyriesila?

hana32
22. nov 2022

@barbora271 Dobry den, prosim Vas, ake lieky Vam pomohli? Dakujem!

11spido11
3. apr 2024

@vikiiim prosím čo vám to spôsobovalo mam podobne problémy. Neskutočne ma bolia kríze aj chrbát a aj brucho. Sono krv odbery MRCP pečené pankreasu žlčníka obliciek všetko ôk, žalúdok hadica na gastre tak isto ok. Som už na nervy z toho. Ďakujem.

8611
3. apr 2024

@11spido11 aj aja veru...uz treti rok.a len sa to stupnuje

11spido11
4. apr 2024

@8611 pane bože to 3 roky mate takéto stavy a bolesti a nič nevedia doktori? Ja už neviem kam ísť.

11spido11
4. apr 2024

@8611 a co konkrétne vám je? Lebo mne bolesť brucha a chrbta neprešla absolútne ani na chvíľu už vyše 3 týždňov

ninka2018
8. apr 2024

@11spido11 presne ja to mam 3 týždne bolesti chrbta a brucha...rozmýšľam ze dnes už pôjdem na pohotovosť

8611
8. apr 2024

Zial nikto..bolesti uz vsetkeho celeho tela

11spido11
8. apr 2024

@8611 vyšetrenia na pankreas aké sta mali robene?

11spido11
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
11spido11
12. apr 2024

@11spido11
@ninka2018 aj vám na niečo prišli? Ja za 5 týždňov som mal 4x odber krv na všetko, krvný obraz, pečeňové testy a aj na pankreas lipaza, animaza co akos a to vola. Ďalej 2x sono brucha, na gastre hadicu do žalúdka, vyšetrenie moč plus stolica všetko komplet v poriadku a posledne po 4 týždňoch cca bolo MR CP pankreas, pečeň, zlcnik, obličky, nad obličky. Všetko v poriadku. RTG chrbtice taktiež nič neukázalo len bežné známky zodpovedajúce veku. Ďalej RTG pľúc tak isto nic. Teraz čakám na výsledky elastazy zo stolice na pankreas a riešim vyšetrenie EUS vraj najlepšie v dnešnej dobe na pankreas a dúfam ze bude v poriadku. Potom už len asi skúsim neurológiu a chrbticu lebo aj ta to môže robiť všetko.

ninka2018
12. apr 2024

@11spido11 ahoj,všetko mam ôk...doktor kázal držať diétu len caj,suchare a vývar a bolesti bom4 dňoch ustúpili....raz som vzala algifen....dnes som sa konečne najedla ale hneď ma aj prehnalo...ale inak je to už celkom fajn ale chrbtica boli vzhľadom na moje povolanie ju neriešim uz

11spido11
13. apr 2024

@ninka2018 vyšetrenia na pankreas aké vám robili? Ja to mam vyše mesiaca už. Nie sú to bolesti ze by som nevedel žiť ale je to nepríjemné a stolice taka kaša a o jemnejšia no. Je pravda ze diétu nedržím nejako prísnu ale snažím sa jesť len chudé mäso a proste veci ktoré sú není mastné tukové a častejšie menšie porcie. Rozmýšľam ci mam alebo nemám ísť na EUS vyšetrenie ktoré stojí 150 eur aby som vedel s istotou ako je na tom pankreas.