• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

13. februára 2014 
Aponchie, mne vyperie zaschnutu krv uplne bez problemov... :confused:
7. aug 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe mezi nama mydlo s jelenem vypere mnohem vic jak nektere prasky a soda do pracky je lepsi jak kalgonit a ocet je lepsi jak cilit bang na koupelnu a vubec... :grinning:
7. aug 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uplne s tebou suhlasim...Co je to mydlo s jelenom? :confused: Pacila som mi reklama, kde chlap mal niekolko krat zomriet a vzdy sa postavil cely a potom ukazali smrtku v krcme, ako sa pozrela na hodinky a dalej pila pivo... :grinning:
7. aug 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera tu niekto spominal reklamy na zdravotne poistovne a vecer som uz videla novu na vseobecnu :grinning:
7. aug 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharlotta me nevypral nic..ani persil mi nic nevypere ..jako jo bezne veci vypere asi jako kjazdy prasek co sem zkusila,ale nic navic :stuck_out_tongue_closed_eyes: me se libi reklama na staropramen ..pozvi sve ex :grinning: pak se mi libi na bmw na volvo na opel a reklamy na natgeo wild
7. aug 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len - no je to fakt, ale podle mě je to proto, že to právě má člověk spíš naposlouchaný, s tou psanou slovenštinou se moc nesetkává....já kolikrát vidím napsaný slovensky nějaký slovo a až když si ho řeknu nahlas, tak vím co to je :grinning:
7. aug 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, tak my sme asi vynimka: ja este aj teraz pravidelne kupujem ceske knihy a dcera jedine co pozera pravidelne je kouzelna skolka :slight_smile:
7. aug 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jabber, tak to souhlas - z televize jsme to slýchali denně, ale přečetla jsem za život asi tak deset povinných článků v čítance :grinning: Zatímco anglicky holt čtu téměř denně, no :unamused:
7. aug 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si niekedy az po chvilke uvedomim, ze ludia nehovoria po slovensky, ale po cesky...A neznasam predabovanu Angeliku. :rolling_eyes:
Dost sa cudujem, co vsetko dokaze ta Perla vycarit, zrazu je na chlebe aj syr a sunka a to vsetko len vdaka Perle... :confused: A ta zenska, co mala asi 5 zamestnani a cely den nic nejedla, len BB kesy...no uzas...
7. aug 2008 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A pamatate si tu reklamu na vlozky, co sa zeny na seba usmievali a mali tak polozene ruky jedna povyse druhej a este to tak pohojdali...Ale to uz bolo daaaaavno...
7. aug 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj perla .. :grinning:
7. aug 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lefika - no jo...kouzelná školka - to je pro děti trhák :grinning: Dceři se zatím líbí jen ta znělka, ale synovec a neteře - ty to žerou a hlavně, když je tam Michal :slight_smile: On má taky skvělý ty divadelní představení Kouzelná školka :slight_smile:

sharlotta - no já dát manželovi k snídani na talířek 3 (slovy tři) Bebe sušenky, tak letím nejdřív já a sušenky hned za mnou :grinning:
7. aug 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj by sa asi schuti zasmial a odrezal by si poriadny kus chleba... :grinning:
7. aug 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala jak vidi Michala tak sili ..ted byl u nas na namesti a ona malem dostala zachvat a porad se na nej pta kde jako je ten mluvici Michal :grinning: ale zatim nic koupit nechce..jen dneska me dostala jak prej ji musim koupit nejake kostiky..ja ani nevedela co to je?!nejaka holcicka to mela v hlidacim koutku a jedla to a ona ze taky..tudlenudle nekoupim :grinning:
7. aug 2008 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je malo i pre mna na ranajky a môj by to nejedol, radšej chleba s paštikou
7. aug 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aponchie - jen neříkej :grinning: , při příštím nákupu v Globusu budeš lítat mezi regálama jak šílená a shánět kostíky :grinning: :grinning: (taky nevím co to je). Michal to ze všech těch moderátorů tam prostě nějak nejvíc s dětma umí :slight_smile:
7. aug 2008 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj by si odrezal kus klobasy a kekse hodil do smeti :grinning: ale ja sa priznam, ze som to skusala :sweat_smile: po pol hodine od zjedenia beb dobre rano ovocna ma prepadol taaaakyyy vlcii hlad, ze som potom do seba narvala vsetko, co mi prislo pod ruku :angry: takze odpoirucam, ak potrebujete povzbudit chut do jedla :wink:
7. aug 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostíci jsou jogurty ....
anebo co já vím :grinning:
7. aug 2008 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. aug 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to je dost nechutne...
7. aug 2008 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, kostíci jsou jogurty :slight_smile:

jako reklamy už neřeším.. z toho co nám rvali ve škole do hlavy o reklamě.. v reklamě musí být vtíravá hudba, na kterou si vzpomenete i při nejnevhodnější době, všichni jsou mladí, krásní, oblíbení, všechno je úžasné dokonalé - prostě kýč jak sviňa :grinning:
7. aug 2008 o 15:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber nekoupim ani za mak..mala je zvykla na bilej jogurt ve sklenicce nebo klasik nebo chocensky a ovocne skoro vubec nechutnaji ani me ani ji davame si nase domaci marmelady do bilejch takze ne pije neslazene caje typho a tim to koci odmitam kupovat nejake konder mlecne rezy a jine cypoviny.. :grinning: a uz sem si zjistila co to je :grinning: ja jsem fakt silena..ja jdu v obchode jen za tim co chci a maximalne rozjimam u zeleniny a ovoce nebo u testovin a kecupu to klidne i hodku lustim a kombinuju ale tohle fakt neee..
7. aug 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
želvátko ... to je preventivní kýč :grinning:
btw myslim ,ze to teprve prijde az bude vetsi ty reklamy a pod :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sharlotta :grinning: to je co? Nejlepší je želva Žofka :grinning: http://www.kostici.cz/?k=tajna-sekce
7. aug 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja byt dieta, tak sa bojim... :astonished:
7. aug 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kostíci, smraďoši , ....
já chci taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2008 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. aug 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tady jedna známá absurdita za všechny, koukněte se na to v tomhle pořadí a dokonce :

http://www.youtube.com/watch?v=uT4dpFpiTgk

http://www.youtube.com/watch?v=7-kSZsvBY-A&feature=related
7. aug 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cordoba - to nema chybu :grinning: :grinning: :grinning:
7. aug 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok