• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

13. februára 2014 
to je želva? :sweat_smile: ja jarkovi stále, že havinko :grinning: :grinning:
Ale je to hnus, hlavne keď idem po dačo do chladničky a tam nalepená kostíčka Bára :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. aug 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cordoba :grinning:

monkula - no, vždyť má krunýř :grinning: :grinning: :wink:
8. aug 2008 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja sa chcem vedieť tak upraviť :grinning:
8. aug 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, fakt :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili - já taky a ještě za minutu, nebo jak dlouho to tady na tom videu trvá :wink: :slight_smile:

monkula - :grinning: , no ale jak je vidět na tom jejich webu, tak si ho občas odkládá :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. aug 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna sa minule maly pytal, ze ako je mozne, ze male mimi v reklame perfektne hovori a vie napocitat do 52
8. aug 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooo, holky, a "Jednou Persil, pořád Persil", to je taky nářez :grinning: Vymyšlení tohoto absolutního rýmu muselo dát asi pěkně zabrat :grinning:
8. aug 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cimrman by to ocenil :sunglasses:
8. aug 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja zase nechápem, keď je reklama na čistiaci prostriedok a oni ho nastriekajú do prostred špiny a pretriu ju od začiatku, tak je čistá celá pretretá časť, aj tá, kde ten čistiaci prostriedok nie je :grinning:
8. aug 2008 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, já spíš nechápu, kde berou tak zasraný věci :slight_smile: Na tak špinavej záchod bych si nesedla. A můžu říct, že takový hajzlíky nejsou ani na nádraží :grinning: O podlaze, dřezech ani nemluvím...
8. aug 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež sa čudujem, kde asi je taká domácnosť...že masť by sa na sporáku dala krájať...hajzel špinavý, ako keby si 3 roky neumýval....kachličky v kuchyni no des...či nás majú za takých špinďúrov????

a ešte sa ma dojíma...reklama na prací prášok...šibnú tam slovenskú herečku..a pod ňu napíšu,,,že učiteľka... :grinning:
8. aug 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laola :grinning: :grinning: . Reklamy vždycky přepípám, nedá se na to koukat, ale hrozně se mi líbí na Kofolu, jak se ti dva mladí nastěhují do nového bytu..., a teď mají ještě jednu novější..., to je docela příjemné.
8. aug 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aasitka, žeeee..
Aj ja som hovorila mužovi, aha, Barilíková...že učiteľka, pcheee, herečka je to :grinning:
8. aug 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě zase fascinují půjčky a hypotéky u sportovců, třeba teď stále Petr Čech, ten si jestě bere hypotéku u České...
8. aug 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
o tej "učiteľke" som si to nevšimla, bohvie ale, či by som tú herečku spoznala, možno by mi to ani neprišlo divné.
8. aug 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som videla krasnu reklamu ked sme boli na dovolenke a nebolo co robit lebo lialo, a teraz si ju rada kuknem znova a znova, tak si kuknite :grinning: http://www.youtube.com/watch?v=R_lpLBcSN3g
8. aug 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucqa, tak to je mazéééc, fakt krááásnéé :grinning: . leninn, jj, Petr Čech určitě potřebuje hypotéku :grinning: :grinning: .
8. aug 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dagina, mna ta reklama uplne dostala :grinning: Konecne nieco co ma dobry napad a nie je to vtierave :grinning:
8. aug 2008 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ma tak napadlo, bezalo to pred rokmi a rokmi.
ani neviem na aky prostriedok to bola reklama, ale v kazdom pripade tam pri nejakej otazke boli tri moznosti a moznost CEEEE bola: je ucitelkou matematiky :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2008 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo a ještě se mi strašně "líbí" reklama na, tuším, Rex. Jak roztáhnou to obrovský prostěradlo a na něm se koná TRADIČNÍ pražská pouť... :grinning: :confused: A leze tam baba s pytlíkem rajčat a pak ho tak věrohodně upustí. Nevím jak vy, ale já jsem ještě na pouti stánek se zeleninou neviděla :grinning:
9. aug 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laola, už som to tu písala, môže tam byť stánok z bagetami al. niečo podobné a rajčiny im náhlo došli, takže až tak nereálne to nie je, ale aj tak to tú reklamu neospravedlňuje za tie ostatné kraviny :grinning:
9. aug 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kili, to jsem si nevšimla... Každopádně tvořitelé reklam na prací a čisticí prostředky jsou asi nějakým způsobem mimo... :grinning:
9. aug 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. aug 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margarita :grinning:
9. aug 2008 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja nemám zvuk :frowning2:
budem musieť asi počkať, kým bude opravený náš PC. Alebo mi to nejaká dobrá duša popíše, o čo beží?
9. aug 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
margarita :grinning:
9. aug 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili: z repraku sa ozyva "mayday mayday can you hear us we are sinking" a mlady odpoveda "what are you singing about?"
10. aug 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tato je dobra :grinning:
10. aug 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved aj ja vravim :grinning: , inak emjee, ten mlady hovori (teda snazi sa :wink: ) What are you thinking about? ale ako vsetci, co maju problem s anglickym "th", to znie ako singing. sorry, to je moja profesionalna ucitelska deformacia :slight_smile:
11. aug 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
emjee, si my teda pomohla :grinning:
no nič, hádam mi to MM preloží :sweat_smile:
11. aug 2008 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok