• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

13. februára 2014 
aj ten chlap, čo hadže korunačku do cilitu beng, či kieho frasa :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: mať ho doma, tak mu jednu fľasnem, už ma štve! :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej jogurty to je dalsia kapitola. alebo tie co zeny rozpravaju ako davaju celej rodine na ranajky, na obed a dokonca aj naveceru. ked to vidim tak ma prejde chut na jogurt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tým ženám sa asi moc variť nechce :sweat_smile: :grinning:
4. aug 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bambu, tak to je dobré :grinning: , a to "to je nové", to používame aj my
4. aug 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstefi :grinning: :grinning: no aj ta co uprace domacnost len s cilit beng , by som chcela vidiet kto si necha taky zasr... sporak alebo kupelnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
janka, presneee, a ovocie čerstvo odtrhnuté zo stromu a ukážu jahody :grinning: :grinning:
sstefi a naco by aj varili ked mame take skvele jogurty s ovocim ako prave odtrhnutym :grinning:
4. aug 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstefi :grinning: postreky :grinning: :grinning: :grinning:
hehe jahody ze stromu :grinning:
4. aug 2008 o 22:50  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula :grinning: :grinning: :grinning: no vies u nic rastu jahody isto na strome
janka-a navíc mele,že jí stačí jen jeden prstředek na čišrtění a pak jich tam je asi pět-na každý povrch zvlášť :rolling_eyes:
4. aug 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja poznám jednu pani, ktorá sa sem vydala a ked išla do zahrady tak hladala papriku na strome :sweat_smile: najvyšší čas natočiť reklamu s nou :grinning: :grinning: :grinning:
(tá pani pochádza zo slovenska, nie z nejakej africkej krajiny a pod.) :grinning:
alebo test na cilit beng, mastnota za šporákom a odtiahla ho jednou rukou :grinning: :grinning:
petrunka nono presne :grinning:
4. aug 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to blo asi detský šporák pre deti na hranie :grinning: ale fakt, ja by som sa tam hanbila dať svoj ksicht k takemu riňavému šporáku :astonished:
síce za tolký peniaz, čo za to dostane by to za tú hanbu možno aj stálo :sweat_smile: privyrobiť si k materskej :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa celkom pacia reklamy na tcom tmobile,to su super reklamy a neznasam reklamy na prasky, to uz fakt lezie na nervy a ty co to vyrabaju nemaju asi fantaziu. Len ze robili sme test a daju bielu plachtu na zem a potom ju uzasne bielu vytiahnu s vrtulnikom co aj slepy vidi ze to je dobra fotomontaz.
A reklamy ako su poistovne a pozicky .... bleeeee

A moja naaaaaaj reklama bola co chodila na niejaky mobil v Madarsku a bola o tom ako sa dietatko v brusku tesi ked mamicka nieco robi, to som bola tehu tak som to zrala,zial reklama uz nechodi. ALe bola supeeeeeeeeeeer
4. aug 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstefi pockaj ci ona neplati aby mohla byt v tak uzasnej reklame :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a ešte musím dodať, že z celého srdca neznášam reklamu na poistenie, kde sa spieva" spomaľ máš privysokú rýchlosť......" je mi z nej už na blinky, a to hlavne kvoli tomu, že už to točilo snad aj v pračke. neviem, či ju ešte davaju, aj ked asi nie, lebo nie je sezona poistovania :unamused: :angry:
autor
to fakt, ten test na "tradičných bratislavských hodoch" to sa im dobre robí, keď Bratisalava hody nemá :grinning:
4. aug 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilecka ano aj ja som ju videla, fakt bola suprová ta čo ju davali madari :dizzy_face: :grinning:

janka, možno za tým niečo aj bude :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě dostala reklama na palmex - jak veme tu velikou krabici prášku lehounce jednou rukou...
4. aug 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flora no a druha vezme v sacku a tretia vezme gel :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja neznášam reklamu na ... bože, neviem si spomenúť na názov, to proti nádche, kde povedia, že "ja viem, ako vám je" a ten druhý sa ruzčúli, že nevie, lebo ju nemá. Nenávidím tú reklamu a keď má ísť sezóna, tak už mi je zle. A ešte ju natočili znova z niekým iným. To je tak nereálna situácia, aby niekto takto zaeragoval a v každej reklame sú taký dvaja :rolling_eyes:
4. aug 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, a sranda, že Maďari majú tie isté tradičné hody aj s tou trápkou, čo vysype paradajky na plachtu, inak bežne sa chodí na kolotoče s kilami paradajok, :grinning:
4. aug 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili viem ktoru myslis, taka mlada, potom dajaky v kozenaku a stara babka
4. aug 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
coldex je to :slight_smile:
jé to jsem si vzpomněla na reklamu nevím ale na co - asi nějaké pojištění, jak tam bylo mimino v postýlce a rodiče na něj ŇUŇUŇU ŤUŤUŤU a dítě říká - jestli mi nedáte do dvou vteřin najíst tak začnu brečet...a pak začne, páč rodiče mu nerozumí...tak ta se mi líbila a někdy když Maruš brečí tak jí to ŇUŇUŇU ŤUŤUŤU říkám :grinning:
ejha, už musím sadnuť na chvilu k telke, lebo ani len netuším, o čom točíte :sweat_smile: :grinning:

monkula, asi ich nosí, lebo je sranda ked z idúceho kolotoča lietaju paradajky :confused: :sweat_smile: :grinning:
4. aug 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula no co si odbehla zo zelovocu :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok