• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

13. februára 2014 
ja by som si to hodila, keby mi moje deti chceli silou mocou zašpiniť tričkou a aby to wanish nevypral a ešte keby sa pri mne v dome objavil ten chlap "wanišák" by ma šlahlo :rolling_eyes:
4. aug 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejlepší reklama, jakou jsem kdy viděla, je tahle:
http://www.youtube.com/watch?v=ucOaoIwqdyQ :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monkula, tak to zas také absúdne nie je, mohli v nejakom stánku dóisť tak utekala kúpiť. A to, že v každom štáte dajú iné mesto, tak to som si všimla.
4. aug 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja obdivujem tvorcov reklam na tampony(menej casu s tamponmi viac s kamaratmi :grinning: :grinning: )na vlozky na ktore si mozes dat super obtiahnute biele gate,no neviem keby mala zenska take silne kr...ako ja ci by jej to stacilo :grinning: potom milujem reklamy na vsetky top cistiace prostriedky(nikde sa nehovori ze tak smrdia a ze to spali prsty)a reklamy na prasky :grinning: :grinning: najviac ma chytila za srdce veta "nedavajte to tam,ved to znicite!!!" :grinning: :grinning: ked tie pipeny akoze sedia v hladisku a ten pan tam robi akciu na vanish :grinning: :grinning: no reklamy su kuuuul(ci cool)
no a samozrejem reklamy na super uvery(ktore aj tak nedostanes lebo nemas rucitelov ani dostatocny prijem)a reklama "lidl je lacny"tam by mohli dodat aj to ze"lidl je smejd"nikdy tam nic normalne nezozeniete :grinning: no len tie 10 korunove malinovky samozrejme....no a nase skvele reklamy na 100 percentne dzusy :grinning: :grinning: ked si ho kupite,ze zlozenie....100 percent ovocia,voda,zahustovadla,cukor,umele prisady a eeeeeeeeeeeeeeecka a ine chcanky :grinning:

milujem tuto temu kto to zalozil :grinning: :grinning: idem kuknut :grinning:
4. aug 2008 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasen killi som si mohla mysliet ze niekto slavny :grinning: :grinning: :grinning: na MK
4. aug 2008 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba a že lidl, bez čakania... :angry: :angry:
Alebo mám halucinácie, že tam vždy čakám 20 minút v rade? najmä v pondelok a štvrtok
4. aug 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tampóny, tie sú super, ako ich nevie zaviesť, potom jej dá OB, zavedie ho na prvý šup a ani si neumyje ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bobikaaa, na to som zabudla... :grinning:
4. aug 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bobika to je vrazda :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bobika je prostě dokonalý :grinning:
4. aug 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano - BOBIKA - to byla ta nejlepší reklama :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic proti teleshoppingu :wink: :grinning:
kili ruky? načo, ved na to má iste nejaký špeci dezinfekčný prípravok v kabelke hned vedla perwolu :grinning: :grinning: :grinning:
sstefi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody - hele plnou tašku Evy a Vaška sem netahej :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: Já fakt nemusím reklamy na "pocit sucha a bezpečí během vašich dnů". :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A pak taková ta starší na sušenky Bebe, jak dala ráno máma každému dítěti (včetně taťky :slight_smile:) na talíř tři sušenky a hotovo.

Anebo na Milky Way Minute - "Ráno se postaráte o všechno, ale může se vám přitom stát, že se nestihnete nasnídat." Vypraví děti do školy, pak sní po cestě do práce čokoládovou tyčinku a funguje na tom celý den.

A ta reklama s tou obrovskou plachtou a vrtulníkem je u nás taky, ale nejsem teď v ČR, tak nevím, jestli tam máme taky ty paradajky. :grinning:
4. aug 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj a este na tie gely na klby. co z babky je zaraz mladica a beha za vnucatkami :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simply a po reklame na výdatné ranajky bebe a milky way ide blok v teleráne s I. Bukovským. tak si vyber :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teleshoping je super, kúpite si jeden nôž a k tomu máte zadarmo 10 ďalších, nožnice, brúsič, krabicu, knihu receptov... :grinning:
super je tiež tá domáca sauna, to som žasla :grinning:
baby to co je bobik :sweat_smile:
sstefi, kdo je I. Bukovský? :sweat_smile:
4. aug 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tú saunu ešte nepoznám :astonished: hííííí :grinning: :grinning: :grinning:
kili ale mas to zadarmo iba ked zavolas hned a opakuju to kazdu hodinu 5 dni v tyzdni :grinning: :grinning:
odborník na zdravý výživu, simply :grinning: :wink:
ja zacinam mokvat, ked vidim tu zensku, co propaguje jogurty neviem akej znacky.... take tmave vlasy ma, nikdy sa nevie vykoktat a celkovo rozprava ako pribrzdena. v cestine aj v slovencine.
melie nieco o tom, ze jej zalezi na stastnych detoch a stastnom manzelovi a preto im kazdy den dava (stastne?) jogurty. a ku koncu sa usmeje ako priblbla :grinning:
jabber ... netahám ...no škoda, překazilas mně to :grinning: :grinning:

většina reklam na auta jsou aspoň na úrovni, na operátory ....semtam nějaký šampon

jinak to stojí za h*v*o ..... slepičí třeba ... kanadský
bubba, to vypadá na kulturní výměnu :slight_smile: pusť si ten spot nad tím
4. aug 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba jaber na tu reklamu hodila link na predchadzajucej strane :wink:
alebo tie špeci cd-čká 12 ks ludoviek aj vážnej hudby a pod.
tam asi treba kupiť len obal a k tomu pošlú tých 12 cd, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
aj to samozrejme len v prípade, že zavloláte hned po odvysielaní. inak len 11 cd :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok