Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

sstefi
4. aug 2008

aj ten chlap, čo hadže korunačku do cilitu beng, či kieho frasa 🙄 😝 😀 mať ho doma, tak mu jednu fľasnem, už ma štve! 😠 😀 😀 😀

janka196
4. aug 2008

no hej jogurty to je dalsia kapitola. alebo tie co zeny rozpravaju ako davaju celej rodine na ranajky, na obed a dokonca aj naveceru. ked to vidim tak ma prejde chut na jogurt 😝

sstefi
4. aug 2008

tým ženám sa asi moc variť nechce 😅 😀

kili
autor
4. aug 2008

bambu, tak to je dobré 😀 , a to "to je nové", to používame aj my

janka196
4. aug 2008

sstefi 😀 😀 no aj ta co uprace domacnost len s cilit beng , by som chcela vidiet kto si necha taky zasr... sporak alebo kupelnu 😝

monkula
4. aug 2008

janka, presneee, a ovocie čerstvo odtrhnuté zo stromu a ukážu jahody 😀 😀

janka196
4. aug 2008

sstefi a naco by aj varili ked mame take skvele jogurty s ovocim ako prave odtrhnutym 😀

jevel
4. aug 2008

sstefi 😀 postreky 😀 😀 😀

haluskacz
4. aug 2008

hehe jahody ze stromu 😀

janka196
4. aug 2008

monkula 😀 😀 😀 no vies u nic rastu jahody isto na strome

petrunka01
4. aug 2008

janka-a navíc mele,že jí stačí jen jeden prstředek na čišrtění a pak jich tam je asi pět-na každý povrch zvlášť 🙄

sstefi
4. aug 2008

ved ja poznám jednu pani, ktorá sa sem vydala a ked išla do zahrady tak hladala papriku na strome 😅 najvyšší čas natočiť reklamu s nou 😀 😀 😀
(tá pani pochádza zo slovenska, nie z nejakej africkej krajiny a pod.) 😀

monkula
4. aug 2008

alebo test na cilit beng, mastnota za šporákom a odtiahla ho jednou rukou 😀 😀

janka196
4. aug 2008

petrunka nono presne 😀

sstefi
4. aug 2008

to blo asi detský šporák pre deti na hranie 😀 ale fakt, ja by som sa tam hanbila dať svoj ksicht k takemu riňavému šporáku 😲
síce za tolký peniaz, čo za to dostane by to za tú hanbu možno aj stálo 😅 privyrobiť si k materskej 😀 😀 😀

kamilecka
4. aug 2008

Mne sa celkom pacia reklamy na tcom tmobile,to su super reklamy a neznasam reklamy na prasky, to uz fakt lezie na nervy a ty co to vyrabaju nemaju asi fantaziu. Len ze robili sme test a daju bielu plachtu na zem a potom ju uzasne bielu vytiahnu s vrtulnikom co aj slepy vidi ze to je dobra fotomontaz.
A reklamy ako su poistovne a pozicky .... bleeeee

A moja naaaaaaj reklama bola co chodila na niejaky mobil v Madarsku a bola o tom ako sa dietatko v brusku tesi ked mamicka nieco robi, to som bola tehu tak som to zrala,zial reklama uz nechodi. ALe bola supeeeeeeeeeeer

janka196
4. aug 2008

sstefi pockaj ci ona neplati aby mohla byt v tak uzasnej reklame 😀 😀 😝

sstefi
4. aug 2008

a ešte musím dodať, že z celého srdca neznášam reklamu na poistenie, kde sa spieva" spomaľ máš privysokú rýchlosť......" je mi z nej už na blinky, a to hlavne kvoli tomu, že už to točilo snad aj v pračke. neviem, či ju ešte davaju, aj ked asi nie, lebo nie je sezona poistovania 😒 😠

kili
autor
4. aug 2008

to fakt, ten test na "tradičných bratislavských hodoch" to sa im dobre robí, keď Bratisalava hody nemá 😀

janka196
4. aug 2008

kili 😀 😀 😀

sstefi
4. aug 2008

kamilecka ano aj ja som ju videla, fakt bola suprová ta čo ju davali madari 😵 😀

janka, možno za tým niečo aj bude 😀 😀 😀

flora
4. aug 2008

mě dostala reklama na palmex - jak veme tu velikou krabici prášku lehounce jednou rukou...

janka196
4. aug 2008

flora no a druha vezme v sacku a tretia vezme gel 😀 😀

kili
autor
4. aug 2008

ja neznášam reklamu na ... bože, neviem si spomenúť na názov, to proti nádche, kde povedia, že "ja viem, ako vám je" a ten druhý sa ruzčúli, že nevie, lebo ju nemá. Nenávidím tú reklamu a keď má ísť sezóna, tak už mi je zle. A ešte ju natočili znova z niekým iným. To je tak nereálna situácia, aby niekto takto zaeragoval a v každej reklame sú taký dvaja 🙄

monkula
4. aug 2008

kili, a sranda, že Maďari majú tie isté tradičné hody aj s tou trápkou, čo vysype paradajky na plachtu, inak bežne sa chodí na kolotoče s kilami paradajok, 😀

janka196
4. aug 2008

kili viem ktoru myslis, taka mlada, potom dajaky v kozenaku a stara babka

kili
autor
4. aug 2008

coldex je to 🙂

dasap
4. aug 2008

jé to jsem si vzpomněla na reklamu nevím ale na co - asi nějaké pojištění, jak tam bylo mimino v postýlce a rodiče na něj ŇUŇUŇU ŤUŤUŤU a dítě říká - jestli mi nedáte do dvou vteřin najíst tak začnu brečet...a pak začne, páč rodiče mu nerozumí...tak ta se mi líbila a někdy když Maruš brečí tak jí to ŇUŇUŇU ŤUŤUŤU říkám 😀

sstefi
4. aug 2008

ejha, už musím sadnuť na chvilu k telke, lebo ani len netuším, o čom točíte 😅 😀

monkula, asi ich nosí, lebo je sranda ked z idúceho kolotoča lietaju paradajky 😕 😅 😀

janka196
4. aug 2008

monkula no co si odbehla zo zelovocu 😀 😀 😀