• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

13. februára 2014 
absurdita..: nový cilit bang.. ale já si myslím, že moje domácnost je čistá.. no, teda..čuně jedno!! :grinning:
18. feb 2009 o 14:23  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mě teda vytáčí reklama na Briece duo,či jak se to píše :pensive: Táta medvěd,máma tučňák,děti prasátka...???jestli to mělo být jakože multikulturní,tak se jim to teda nepovedlo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. feb 2009 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zelvatko, souhlas.....tu vanu jak prase, strasnej dobytek ta zenska

dobra je taky na Always : budte stastna i ve svych dnech :grinning:
19. feb 2009 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zelvatko, tá reklama neskutočne vytča MM, že čo sa jej tam vidí čisté, prasaťu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A reklama na jogurt za 20 centov, ten ho tiež dostáva do mrákot :grinning: :grinning:
20. feb 2009 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne je smiešne ako každy hned vytiahne prací prášok hocikde...
20. feb 2009 o 18:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
astrane: z té má manžel taky docela haló :slight_smile:, že to je nějaký divně namíchaný :slight_smile:)
21. feb 2009 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teda...prave ma zabila reklama na zubnu pastu Sensodyne... :sweat_smile: Christova je v nej smrtelne umela...teda vlastne cela ta reklama je smrtelne umela... :grinning: :zipper_mouth:
24. feb 2009 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi vsetky reklamy na Sensodyne, su umele a nechutne :grinning: :grinning:

ja neznasam, tu, kde padaju tie zuby do umyvadla, neviem tusim paradontax to je? :confused:
24. feb 2009 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz som raz do tejto temy nakukla a len som sa pousmievkovala na reklamach co opisujete a dnes som musela prist znova ci niekto uz odpisal tu otrasnu reklamu na sensodyne s christovou
no tak toto som rozdychavala 10 minut...fakt som dlho nevidela tak otrasne umelu reklamu
tak dik ze nie som sama :sweat_smile:
24. feb 2009 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a čo je to za reklama, som ju tuším ešte nevidela :confused:
25. feb 2009 o 00:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru tak,tak uz hocikto,ale christovu by som v reklame na pastu necakala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
prachy su prachy..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2009 o 00:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
holky, nevím, zda už to zde nepadlo, ale mě vždy vytočí reklama na nějaký ten prací prášek...třeba heřmánková nebo kdokoliv, když se s tím kýblem vytasí. V obchodě, na diskotéce. Já už vidím, jak se s tím každý tahá "Ne, je praná v perwolu" a šup, už to loví zpoza stolu nebo kabelky :rolling_eyes:
25. feb 2009 o 00:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja len dnes po prvy krat,ale uz nam to budu tlacit do hlavy...castejsie
25. feb 2009 o 00:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
teda já nevím jak vy, ale já u sebe běžně nosím 5kg persilu :grinning: :grinning: :grinning:

další kus: u nás je radost posedět :grinning: na SAVO .. to je mazec.. a pak že mi práce nevoní.. :sweat_smile:
25. feb 2009 o 14:01  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Me dostala reklama na bref, ale ne sama o sobe...ale to, ze za tim hned dali reklamu na nejakou dobrou vodu z pramenu prirody...rajec myslim. Trosku absurdni...chemie, ktera tece do prirody a pak voda ciste z prirody...no chaaa.
25. feb 2009 o 14:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak jsme o víkendu měli tu čest shlédnout několik reklamních bloků a jako nevlastníci televize jsme se nestačili divit. Zejména mě dojala reklama na Cocacolu Zero, v době, kdy se zase zvyšuje množství výskytů AIDS... :sweat_smile: Ale asi jsem prudérní...
25. feb 2009 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dnes som videla tu reklamu s christovou,len neviem či sa smiať či zaplakať,ona už asi stratila sudnosť :sweat_smile:
25. feb 2009 o 19:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jo reklama na colu Zero mě taky pije krev-nejlepší je být d-vkař.... :unamused: (Omlouvám se za výraz),mě připadá jako reklama na nevázaný život,to pití je tam jaksi navíc...
Ale celkem se nám líbí reklama na Kinder Pingui-jak tam tancuje ten tučňák,aby ten druhej mohl do ledničky...i když je tam zmrzlý všechno-i akvárko a kytky :slight_smile:
25. feb 2009 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mikalove myslíš tú na zubnú pastu??Práve som hovorila manželovi, aká to je trápna reklama..strojená,naučená a úplne neprirodzene tam hovorí... :rolling_eyes:

jáááj a oddnes používam len a len lak na vlasy-tuším Taft..Veď bežne chodím do veterného tunela,v ten deň bežím na Malibu na detskú párty a večer cupkám s polovicou holého zadku a minišatičkami na super párty.....Takže z toho vyplýva, že sa mi náramne hodí, a že je to pre teba, teba aj teba.... :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2009 o 22:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
presne maruška,na nás ako vyšité :grinning:
26. feb 2009 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pomooooooooc - to co ma byt ta christova??? :grinning: :grinning: :grinning:

a este mi prosim vas vysvetlite, preco zavreli tu janu do skleneho boxu, ked isla utriet prach???
26. feb 2009 o 10:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danulik,ja tomu ani ja nerozumiem
26. feb 2009 o 10:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jsem se teď pobavila u tohohle http://www.youtube.com/watch?v=rEc_PIoQFeQ :grinning:
26. feb 2009 o 10:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobréé,mam rada vtipné reklamy :grinning:
26. feb 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maruschka- pokiaľ by si mala tri opatrovateľky na jedno dieťa, tak stíhaš aj oveľa viac vecí ako madam v reklame :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj vcera som videla tu reklamu s christovou....hruza, sme sa s mm velmi smiali, lebo dotycny zubar nam kedysi hrozne dodrbal zubky a ten styl prirodzenej konverzacie....jedno horsie ako druhe, uz davno som nevidela taku stupidnu reklamu...
26. feb 2009 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maruschka,
super postřeh! ale jak píše bibinka, ještě máme co dohánět... :grinning:
škoda, že nemáme slovenskou televizi, já bych se taky ráda pobavila u christové! tak mi aspoň naznačte, o čem tam jde...
26. feb 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
geminis dnes to islo i na ceskej....len teraz neviem ci prima alebo nova :wink:
26. feb 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vzpomněla jsem si přávě... my se smanželem hodně zasmáli u reklamy na kávu (teď nevím jistě, která to je), jak tam ten mladík zve holčenu z baráku na kafe a ona nic... ale jak ucítí na balkóně to aroma, tak na něj zazvoní a francouzsky na něj, jestli by jako neměl kafe i pro ni... jsem manželovi říkala, že by mě zajímalo, jací muži jednak otevírají dveře od bytu s kávou v ruce, druhak dokonce s podšálkem... :grinning: A manžel mi na to odpověděl: "Takoví, ke kterým jen tak, sama od sebe, přijde na kafe takováhle holka." :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok