• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

13. februára 2014 
Jo a stejně tak je dobrá reklama na kafe (zase nevím který), jak tam ti dva chlapíci - mechanici opravujou v dílně auto a dají si kafe z šálků s podšálky. :grinning: Jako viděly jste někdy chlapa, kterej si sám uvaří při práci v dílně kafe do šálku s podšálkem? Já teda ne... :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: my ani doma podšálky nemáme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aquaverde: My máme celkem dva. :grinning: :grinning: :grinning: A manžel stejně pije všechno z půllitráčku... :grinning: Kdybych mu uvařila kafe do šálku s podšálkem, neřku-li do míšně, tak mi asi půjde změřit teplotu, páč nabude pochyb o mém zdraví. :grinning: A to bych řekla, že mám obecně docela kultivovanýho mužskýho, možná někdy až moc... :sweat_smile:
26. feb 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dukie tak to sme na tom podobně :grinning: ten můj by si myslel že sem se zbláznila :sweat_smile: :confused:

když odbočím od tématu: dokážu si představit jak dopadl strop po těch vajíčkách :grinning: :sweat_smile: stalo se mi to samé akorát s tím rozdílem že sme tenkrát neměli odsávač a všechny vajíčka skončily na stropě :grinning:
26. feb 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aguaverde: Jsem ráda, že v tom nejsem sama. :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dukie :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jestli chcete tip na vyčištění sedačky od propisky, tak použijte dětský šampon na vlásky SEBAMED, ten opravdu zabírá, mám to tak 100x vyzkoušený, fakt že jo. Zabírá i na případnou zašlou špínu a rozhodně to žádnou díru nezanechá. Nejdřív umyjte tím šamponem a pak to setřete houbou namočenou ve vodě
13. feb 2014 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok