• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

13. februára 2014 
anebo taková starší, teď už to neběží, ale ženská oznámí manželovi, že je těhotná, a on vyběhne beze slova z bytu. ona zděšená, myslí si už kdoví co, pak on se vrátí s balíčkem zdravého celozrnného chleba a zahlásí: "tak teď musíme žít zdravě!" A ona mu skočí kolem krku: "miláčku, já už jsem ho koupila!" :grinning:
4. aug 2008 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zukab: no to bude myslím právě ten Zott, tam ta ženská mluví jak když je mimo, já nějak nepochopila zdea je to úmysl nebo je fakt mimo :grinning:
4. aug 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sstefi, ale vyplatí se pospíchat - když zavoláš hned, přidají i tištěný country zpěvník :grinning:
4. aug 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj to som si nevsimla....bobik je super a pripomenulom i to reklamu co mi raz dosla mailom neviem uz na co to bolo,tiez romantivka vecera zena sa mazne s kuriatkom miluckym vonavuckym a chlap ho potom novinami rozpuci :fearful: nevideli ste to niekto?uz neviem presne o com to bolo
4. aug 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simply vero,alebo zena oznami muzovi ze je tehotna a on si uteka vymalovat garaz nanovo pre "rodinne auto"tak to ma tiez pobavilo :grinning:
4. aug 2008 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba ja som to videla ale tiez si nespomeniem na co to bolo :sweat_smile:
4. aug 2008 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo si pred natáčaním "niečo" dala :sweat_smile: :grinning:
kili .... a nejlepší jsou některé špičkové stroje na fitness .. :grinning: :grinning: holt to pozoruju, když to musím znát..a teda třeba patentovaný reflexní ergonomický ...... (a hnusná platová tyčka tam je) :grinning: :grinning:
toho je strašně moc
ale zas by nebyla sranda, kdyby takový věci a hlavně styl nebyly...
sstefi dala, jogurt :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tá s tým celozrnným chlebom musí byť iná trapošina :rolling_eyes: :confused: :grinning: :grinning:
anebo tohle, to je taky povedený :grinning: :
http://www.youtube.com/watch?v=rJeD_X8wU5M
dasap, ano, to je ono!
je to zott.
som mimo SK, takze som trocha z cviku, ale tato zena, co snad slape na nejakom LSD mi v pamati utkvela :grinning:
no a samozrejme sexy tanecnik v ciernociernej koseli, ktoreho priatelka perie v perwolle a sestra o nej ani netusi (pripadne mama, zalezi od verzie) :grinning:
tiez babka, co ma doma hodiny tanca a tanecnik jej svojimi topankami poskriabe dlazku ako keby bol horolezec a mal na nich zo spodu pripnute macky, ci co.
len babi pouzije magicky pripravok, dva tri krat prejde handrou po dlazke a vsetko sa leskne ako psie oneee :grinning:
simply.vero ... jo, musíš hnedka volat ... horší pro tu jejich úsřednu (1 telefonní čáslo :grinning: ), co musí všechno stíhat, když ta reklama jde semtam na několika stanicích ve stejný čas ... ach jo
4. aug 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, bubba, ta je taky super, ale to je aspoň vtipné :grinning: Líbí se mi ty reklamy tuším na Hornbach - "Čím víc projektů, tím líp vám to půjde." Anebo "Dodělejte to, než vás to dodělá." :grinning:
4. aug 2008 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo, sstefi, to je úplně jiný level :grinning:
4. aug 2008 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody, tak aspon stíhajú napalovať, ked nestihaju dvihať telefon :grinning:
4. aug 2008 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tiez su fantasticke reklamy na cokolvek, hlavne ze z tych predvadzajucich kvazihercov urobia totalnych magorov, ktori nie su schopni napr. vytriet dlazku konkurencnou metlou, umyt varnu dosku konkurencnym praskom, otvorit si konzervu a podobne.
vsetko im pada z ruk, vsetko ospliechaju, poskrabu, vsetko im prihori, pripadne to rozbiju, atd.
pokial sa im do ruk nedostane zazracny vyrobok, s ktorym ide zrazu vsetko uuuplne lahko a z totalneho nemehla sa stava kralovna domacich prac, s neustale upravenym makeupom, ucesom, v nazehlenych satach, skvelej manikure a so ziarivym usmevom na tvari :grinning:
4. aug 2008 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody, chudinky operátorky tam musí mít nával, všichni touží po folku a country :grinning: nekupto :grinning:

zukab, s tou babkou a tanečníkem :grinning:
autor
mne sa strašne páči, keď na discavery al. iných týchto staniciach idú reklamy na lieky v tom cudzom jazyku, neviem už akom, či rumunčina či čo a na konci musia povedať tie upozornenia, to je fakt super, by som si to najradšej dala ako zvonenie na telefón :grinning:
no a vzdy som sa pobavila na tej ceskej herecke ci spevacka ci co to je co robila reklamu na "slim fit"ci fast taky napoj a rozpravala tam po slovensky s hroznym prizvukom.... a po vypiti je bachrata ak hrom stale :grinning: :grinning:
ale musim uznat,ze reklamy na pepsi alebo colu su celkom napadite hlavne s tymi futbalistami dobre spracovane...

a redbull :grinning: :grinning: akoze to som kreslila ja keby ste chceli vediet :grinning:
4. aug 2008 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jo, zukab, anebo ta blond kočka, co posílá nádobí ze stolu rovnou do myčky, když ostatní ještě ani nedojedli. A hned je prostřeno na další oběd. :grinning:
4. aug 2008 o 23:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no naj naj reklamy boli na margotku ti sedlaci co tam sedia a kukaju tv a ona zahlasi"jozko co keby sme podnikli daco romanticke"a ona si predstavi plazma tv na plazi s partou kamaratova ona im nosi pivo :grinning: :grinning: no a vsetci v teplakoch a ona v zasterke :grinning:
4. aug 2008 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubba, to vážne si to kreslila ty, to je sranda, tak preto sa ti táto téma tak páčila, aby si sa mohla pochváliť :grinning:
nobody -s těma autama máš pravdu, mě se líbí ta zpívaná na Fiat Bravo :dizzy_face:
teraz pri poslednej navsteve rodnej hrudy som zaregistrovala nejaku opernu spevacku, podla prizvuku z juznych okresov, co si lepi zubnu protezu a konecne moze hryzt do jablka bez problemov :grinning:
jej predchodkyna bola tiez fantasticka, ta sa zvykla smiat s rukou pred ustami, pripadne sa nesmiala vobec a priatela z nej boli celi zmaeaeaeteni a rozcarovani.
akonahle vsak objavila akesi lepidlo na zubnu protezu uz sa opat smeje a priatelia sa k nej vracaju s radostou na dusi :grinning:
killi nie to bol zart :grinning: :grinning: ale chcela som tym povedat,ze urcite by som to aj ja s mojim talentom vedela nakreslit :grinning:
zukab :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ano ano
4. aug 2008 o 23:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simply. ja by som chcela toho, kto im hned ten druhý obed navariiiiil :grinning:
4. aug 2008 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bubba, jáááj, bolo to písané, ako že naozaj, nabudúce viac preháňaj, ak chceš myslieť niečo ironicky :grinning:
4. aug 2008 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok