• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

13. februára 2014 
bubba, ta druha, co zenska vylizala zas.rany pekac, je vacsie terno :angry:
4. aug 2008 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba
:grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze neporodim predcasne od toho, ako sa tu rehocem :grinning:
4. aug 2008 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anebo ta strašně stará, jak pošlou malého kluka pro jogurty pro celou rodinu.
Ségra: "Já chci nějaký jemný a jahodový!"
Máma: "Pro mě meruňkový a netučný!"
Táta: "To já chci pěkně hustý, jako smetanový!"
Dají mu tři pětikoruny, kluk koupí Jemný od Danone a ještě mu zbyde na bublifuk :grinning:
zukab tak z tej rreklamy zrovna mi je asi tak zle ako ked povycapovali tie super krvave plagaty po slovensku s tematikou prosti potratu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
simply.vero :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simply.vero a 3clennej rodine veselo vystaci jeden jogurt: aj ja chceeeem, my ich tyzdenne kupime 20 :angry:
4. aug 2008 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lefika, to ne, rodina je čtyřčlenná a ty jogurty byly v balení po čtyřech, takové to balení v měkkém kelímku, jak je nahoře spojené a ty je rozlomíš. Ale zase jsou levné, dobré, husté, jemné, netučné a jako smetanové. :grinning: Bohužel, už je nevyrábí, máš smůlu :frowning2:
4. aug 2008 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili, ved predsa na preventívnu, nie? raz ročne :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já si většinou pamatuju jen reklamy, který se mi líběj a těch je fakt pár, ostatní většinou zaznamenám, třeba toho kluka na wc jak od něj uteče i ten kokršpaněl myslím, ale už nevím na co vlastně jsou :grinning: . My doma na reklamy někdy vypínáme zvuk a občas je docela sranda to sledovat jako němej film :grinning:
4. aug 2008 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simply, ten chlapčisko musel kúpiť ite jogurty zlacnené, po záruke. a to všetko kvoli tomu bublifuku :angry: dnešná mládež :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2008 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber, no jo, anebo: "fůj, to smrdí! je to prázdný! mami, je to prázdný!" došel vám brise one touch? nezapomínejte na novou náplň! :grinning:
lefika,tak tu som este nevidela,to je nejaka nova? :fearful:
reklama na Espumisan????no to proste nema chybu :grinning:
5. aug 2008 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved už je zajtra! :astonished: brú noc dámy :grinning:
sstefi, kdepak, prošlý a zlacnený byl ten bublifuk! :grinning: jogurt jedl i on, neotrávil by sám sebe! :grinning:
simply.vero - no vidíš, tak brise one touch už mi tam nenaskočí :grinning: :grinning:

Ještě se mi líbily reklamy na Oskara :grinning:
5. aug 2008 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber, no vidíš, a já si takové blbiny pamatuju léta, některé reklamy, co jsem uvedla, jsou aspoň deset let staré. hrozně mě mučí ta moje paměť, ale důležité věci v ní zdaleka tak dlouho nezůstanou :grinning:

Na Oskara, jasně - "Jsem ti složil písničku, Vladěno. Pro tebe. Zmýlená neplatí, láska se chápe opratí" :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 00:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ještě mě napadla jedna, tu asi znát nebudete, běželo to ve Španělsku. Dětská párty, najednou všechny děti (nejmíň 15) běží hromadně s radostí a se zpěvem do jakési místnosti a zavřou za sebou dveře. Ukazuje se, že to je záchod a že reklama je na dětský vlhčený toaletní papír :grinning: A na konci reklamy si animovaná želvička vytře tím papírem zadek, asi aby děti viděly, jak se to přesně správně používá :grinning:
5. aug 2008 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simply - anebo Bob v autě :grinning:
5. aug 2008 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepaci sa mi reklama na "cokoladu milku" - kde ten svist bali cokoladu a masiruje krave vemeno
5. aug 2008 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jsem se fakt nasmála :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.televiznireklamy.cz/novinky003.php tady můžete nabrat inspirace, jsou tam snad všechny reklamy z ČR :sweat_smile:
5. aug 2008 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu reklamu znám - tu pseudošpanělskou :grinning:

a na Oskara jedině : "Sousedy si nevybereš" :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dobruuuu
5. aug 2008 o 00:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nobody, ona není španělská? a odkud je?
5. aug 2008 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super reklamy byly vždycky v Český sodě :grinning: :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=dlt4YS0CJSQ
http://www.youtube.com/watch?v=nu9Khec5OCQ - reklama začíná po minutě a půl, ale dobrý je to celý :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 00:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som raz videla perfektnú reklamu s takou veveričkou, čo strážila tuším pivo.

neznášam reklamu, ani neviem na čo to je, ale chlapík v aute sa povzbudzuje, potom nejaký chalan pred zrkadlom...

a tá reklama s vypľutým zubom je nechutná
5. aug 2008 o 00:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
keď už ste tu písali o tom brise one touch, tak ten chlapec je asi nejaký východný príbuzný saxany, lebo on podstrčí papierik popod dvere, ktoré sú od záchoda asi 3m :grinning:

idem aj ja spať
5. aug 2008 o 00:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak některý reklamy jsou fakt hrozný - ale nejhorší je - když opravdu zblbnou vaše okolí - mám babičku skoro 90let - chodíme jí na kupovat (taky jí peru - samozřejmě v perwolu,nebo persilu, aviváž zásadně silan, vaříme s maggi,uklízíme s cilitem bang,v zásuvkách máme tisíc vůní airwick, který střídáme s těma sajrajtama co zabíjí komáry a mouchy, ráno snída musli,jogurt,bebe dobré ráno,pak vypije aktivii aby neměla potíže se zažíváním... a podobný ptákoviny) - a ten seznam bych vám přála vidět - celý den sedí u televize a čučí na reklamy, my to pak musíme chodit kupovat....a běda,když to není. Tuhle už nás fakt dostala, protože povídá, proč taky není reklama na pořádnou rakev - takhle neví, co si vybrat a my to určitě potom zkazíme... :grinning:
Mě osobně se líbí reklama na coca-colu,kofolu,nebo na peugot s těma beruškama jak v něm skákali čico
5. aug 2008 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najradšej mám keď ukazujú ako predtým niečo čistili s inými čistiacimi prostriedkami tak to vždy dajú čiernobielo a potom už s novým prípravkom to je farebné
a väčšinou v tých čiernobielych záberoch všetko zhodí zo stola
5. aug 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja moc na reklamy nedam,ale co clovek si ich pozrie ved su v telke kazdych 30min. :slight_smile:
takze sa mi paci reklama na coca-colu,perlu,a kde su zvieratka,neznasam reklamy na telefony,banky,pozicky a sporenia.
5. aug 2008 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok