• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

13. februára 2014 
Jé, já jsem tak ráda, že nemáme televizi :grinning: Občas cosi zahlídnem u rodičů (obojích) a to jsem se nestačila divit třeba nad reklamou, kdy kluk přijde ke kamarádovi domů, požádá jeho sestru o ruku, rodiče celí happy... a ona ho nezná. Pointa je v rodinném volání od T-mobile nebo co :grinning: Mě teda fascinovalo vždycky víc reklam, ale už jsem fakt min. 4 roky bez TV. :slight_smile:
5. aug 2008 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vojtisek, oni tie berušky akože neskákali ale ... bolo im dobre. :zipper_mouth: :grinning:
5. aug 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a babička s tou rakvou nemá chybu vojtisek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vojtisek, bud rada,ze na to babicka ma :grinning: :grinning: :grinning:

Mie se nejvic libi na Ufona. to se vzdy smeje.
5. aug 2008 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja neznášam už reklamy - teda spoty o zavedení Euro, lebo všetko je zamerané len na dochodcov, akoby na SK ani ine skupiny obyvatelstva nežili a ten žvást, že nebudeme mať ani viac ani menej mi lezie na city. Ved kto zaplatí napríklad predajcom všetky tie náklady na nove kasy, ocenovacie kliešte, papiere a podobne??? Všetkýcm firmám nove softvéry??? Nebudeme naivní, ale my všetci.
5. aug 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasenka, a to si nevedela, ze vsetci podnikatelia sa ta snazia len okradnut a zvysit ceny??? tak nech si kasy cvakaju samy, kapitalisti hnusni :angry:
5. aug 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ceny urcite pojdu hore - to su vsade len take ukludnovacie recicky ale pravda je taka ze vo vacsine statov zony € ceny po zavedeni € stupli - a to este ani nebol taky problem s cenami ropy ako je to teraz :unamused: otazka je len to kolko - aby si to ti obchodnici a vsetci nezaokruhlovali az prilis. :rolling_eyes:
5. aug 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lefika - s tym nic nenarobis - ten obchodnik chce mat nejaky zisk a aby ho dosiahol urobi vsetko mozne - a v mnohych pripadoch nehovorime o krkolomnych ziskoch - len o to aby mohol normalne zit aby aj nieco zarobil za to ze pracuje a znasa urcite riziko. drobni obchodnici alebo podnikatelia budu prenasat do finalnej ceny aj to co mu narubia jeho dodavatelia :unamused:
5. aug 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prasiatko, bolo to myslene ironicky, fico by vsetkych podnikatelov najradsej zakopal pod zem.

ta reklama mi inak tiez uz lezie na nervy. a to pojde este minimalne do konca roka :rolling_eyes:
5. aug 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fuj, reklama s babi, ktorá rozopráva o € mi tiež pekne žerie nervy... ale je zameraná hlavne na dôchodcov, lebo väčšinou nemajú internet a je to pre nich jediná možnosť, ako získať info... My, ostatní, si to zistíme inde...

A k tomu zdražovaniu.. hovorí vám niečo inflácia? Ceny nikdy dolu nepôjdu, ani nebudú stagnovať :sweat_smile: či máme euro alebo korunu...

Mne sa hrozne páčia reklamy na Ikeu.. hlavne tá, kde pár večeria špagety, pomaly a veľmi sexy žena začne cucať špagetu a docucá sa k tenisku :grinning: a "motto" je "upratujte"...
5. aug 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vojtisek, som sa dobre pobavila na vašej babičke hneď z rána :grinning: :grinning: :grinning:
a k beruškám, po troch deťoch by si už mohla vedieť, čo v tom aute robili :grinning:
5. aug 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda k šnúrke od tenisky :sweat_smile:
5. aug 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alebo kozmodisk "miláček" :confounded: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kili, to sa k tomu dajú zaradiť všetky tie reklamné minifilmy na V-krájače, saunabelty a zázračné športové náradie :grinning:
5. aug 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa velmi paci reklama so spiacimi kamionistami :grinning: A super reklamy su cey Majstrovstva sveta v hokej, napr. Rozbil som vam okno..., Tecie vam pracka... Neznasam reklamy, ked maju v byte vsetko pripalene, mastne a s cmuhami. Prasce !
5. aug 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ještě je super ta reklama (akorát zas nevím na co), jak ten chlapeček vyndá z myčky nějakou tříkolku a inkasuje za to od jiného dítěte peníze a venku stojí na myčku fronta dětí s tříkolkama a kolama - víte co myslím? To mi přijde roztomilý :slight_smile:
5. aug 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
greta - no a to vy nemáte? :grinning: přece každá domácnost, která nepoužívá ten jejich XX vypadá takhle :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber, to nepoznám :sweat_smile:
Kofolové prasiatko milujeme celá rodina :grinning:
A včera som sa teda poriadne smiala ,keDˇsom po našej diskusii videla všetky tie reklamy na Vanishe, perwoly atď...
A ten test s bielymi ponožkami je teda strašný..
A všetky tie ženy majú dokonalé make-upy, vlasy a bordel ako v tanku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula - zkusím to najít...
5. aug 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja milujem reklamu na rajec, ako sa ta listicka olizuje :dizzy_face: a este ty kamionisti su super.
no ale nerozumiem preco som si este nekupila tu novu zubnu pastu :wink: aky ziarivy usmev by som mala a to hned po prvom umyti :grinning:
5. aug 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ti kamoinisti :sweat_smile:
5. aug 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este "milujem" ked ide plna taska evy a vaska :grinning:
5. aug 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamionisty myslíte jak chrápou za volantem? :grinning:

monkula - mám to, tak je to na vestavěné spotřebiče Miele :grinning:
http://www.youtube.com/watch?v=lqGZ8nngOBM
5. aug 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lefika - jaj boze ja fakt nemam prehlad o ficovi - som mimo sk - a spravy sk si obcas prebehnem ale veeeeelmi zbezne
5. aug 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miluju reklamu na axe s tím čokoládovým chlapíkem!do té jeho prdelky bych se taky zakousla :grinning: mňam :grinning:
5. aug 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to já znám jinou reklamu s těma berkama - tam bylo v kufru spousta berušek a skákali až se houpalo auto a když vešel hlídač nebo co, tak zalezli a když odešel, tak zase v tom kufru skákali - nepřipadlo mi,že se by .....ale dobře jim asi bylo :grinning: sstefi :grinning: ale už tu reklamu dlouho nedávali
a kamionisti za volantem - neznám ???na co je
5. aug 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na druhej strane je strasne roztomila ta zvieracia reklama na rajec, ako tam plava na chrbte ten bobrik v rieke a skrabe sa na hlave, ten je perfis!

ano, ako tu uz bola spomenuta euro babka, co ani nevie, ze vsetko vie.... a jej chapajuca vnucka, uff, to je pre silne povahy :slight_smile:
5. aug 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mě zase dostává reklama na Jogobellu - paní co říká že si dává jogurt k snídani, k obědu i k večeři :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smajlik: aspon nestravi pol dna v kuchyni, ale na zachode :grinning:
5. aug 2008 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lefi, aspoň vieme, prečo majú také riňavé záchody :grinning: :grinning: :grinning:
A baby, myslíte rozdielne reklamy s lienkami, nie? tie lienky sa toto na prednom skle... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok