Adela Show.Čo vy na to?

depecko
9. sep 2010

Ahojte babenky pozeráte??? čo vy na to?? Vysiela sa to síce len od pondelka,celkom som sa na to tešila a bum! včera odvysielali len do reklamy,po reklame už film...že technické problémy... čo nestihli natočiť či čo??? 🙂 😀 😉 Mne sa to celkovo páči,len tých "glosátorov" by som poslala domov,nechala len Adelu,jedného hosťa,do toho nejaké jej postrehy. 🙂

maggie2
23. sep 2010

@bobocka jasné že to bolo viac menej vopred dohodnuté, neviem či výťažok nešiel i na nejakú charitu tak zameranú. Každopádne tam isto bola i mierna improvizácia, tak ako píšeš

dolinka
28. sep 2010

@maggie2 > naprosto si to vystihla

eaka
28. sep 2010

@bellada podľa mňa to Adele moc nejde ani v rádiu 😉 nevravím, že sa jej niekedy nepodarí šikovný šplech..ale počúvať to celé doobedie, či ako dlho vysiela, radšej som preladila...

maggie2
28. sep 2010

@eaka problém je, že adela používa strašne veľa slovného balastu, opakuje slová v obmenách, vsúva všetky tie zbytočnosti (keby ako že sme si mysleli neviem no prečo že je to asi tak keby sme mohli ale viete čo radšej nie veď nejde o to... atď). Toto je slovenská choroba moderátorov, tliachať a obkecávať vec a nenájsť pritom priame a výstižné slová. Počúvať ju je strašne unavujúce, bohužiaľ. úspešní zabávači musia byť skutočne slovne zdatní, je pravda, že sem tam sa i jej zadarí niečo, ale to je žalostne málo. V západných vychytených telkách pokiaľ zabávač permanentne neupútava publikum, tak skončil v prime time. Ľudia nemajú takú trpezlivosť.

eaka
28. sep 2010

@maggie2 No hej..to sa asi naučila v rádiu...proste nebyť ani chvíľu ticho..v rádiu nesmie byť ticho... ale v dueli Banášová Mareš jednoznačne viedla...skôr mám pocit, ako by nad ňou niekto striehol, alebo niekedy mala s niečím problém (trebárs zhodila Mareša v priamom prenose a bola za to na koberčeku), tak si dáva trochu bacha...ja som videla iba kúsok, bavila sa s babenkou, čo fandí futbalu... za celý čas som nepočula nič, čo by mi zabránilo to vypnúť... hm..

bobocka
28. sep 2010

@maggie2 podla mna jej celkom ide.ja ju fakt len v adela show pozeram a mna to bavi.jasne,ze ma svoje chybicky,no je super.ja si ale myslim,ze keby evita mala vlastnu talkshow,tak by to bolo super.ona je fakt riadne rozhladena a celko dobre tliape 😀 .ta ma z nich bavi najviac.sajfa na mna moc dobre neposobi-taky,vsade bol,vsetko vie, 😒 je sikovny a patri medzi slovensku spicku,no mne zas tak nesadol.to je vsak velmi individualne. 🙂

eaka
28. sep 2010

ja o sajfovi viem len skrz Adelu a mám pocit, ako by ho ona ťahal po cestičke, ktorou už prešla, alebo proste nejaké zákulisné tlaky...že keď z tej dvojice Adela sa osvedčila, teraz urobíme hviezdu aj z tohto strašidla (sorry... neodpustila som si), ale je pravda, že aj jemu sa už v rádiu nejaký ten šplech podaril (niekto mi furt preladí rádio... 😉 )

maggie2
28. sep 2010

@eaka ďalším problémom je to, že mnohí hostia sa v jej prítomnosti evidentne necítia dobre a tým show trpí. Pretože keby mali väčšiu dôveru navzájom, mohli by si i navzájom viac dovoliť. Takto mi to pripadá niekedy ako obyčajný výsluch.

vejula
28. sep 2010

no baby sranda že mame uplne iny nazor asi na všetko.. takže mne sa sajfa velmi pači podla mna reaguje prirodzenejšie a spontannejšie ako adela, adela sa podla mna boji, chce byť aj tvrda ale zaroven to nevie spraviť tak aby to nevyznelo ako vysluch. Napr sajfa čo robil webmaster tam mal hosti a moc mu to išlo, bavil ma viac ako adela... Podla mna je velmi dobry si pamatam ako tam mal toho maria torača, to bol fakt podareny rozhovor ale aj s Dominikou Cibulkovou to zmakol lepšie ako adela. No snad sa adela ešte rozbehne, zatial ma trocha sklamala 😒

bobocka
28. sep 2010

@vejula mas pravdu,webmaster bol super.bolo to fajn uvolnenejsie,nez adelina show.ale to robila jojka,nie?to vela hovori.adela sa drzi scenara.u nej vidno,ze ma par minut na uvodny rozhovor,potom splech,trosku viac na hlavny rozhovor a par minutiek na zaver za panelom.je to take sekane,stale sa presuva...akoze mne sa to aj tak paci,no v porovnani s webmasterom,kde mali hostia vylozene nohy na gauci a bavili sa pred prevazne mladym publikom a cele to bolo ako u kamarata v obyvacke...to sa mne tiez viac pacilo.ja netvrdim,ze sajfa je zly,to isto nie.len na mna posobi prehnane sebavedomo.mozno to len hra,ja neviem,ale nevydrzim sa na neho dlho pozerat ,ci ho dlho pocuvat.

bellada
29. sep 2010

@eaka ja ju celkovo dlho neznesiem nikde, lebo je jej uz vsade az prilis vela, opozerala sa, opocuvala sa 😀 😉

webmaster sa pacil aj mne a to Sajfu nemusim vobec 😉 ale bola tam uvolnena spontanna sranda 😎

domika007
29. sep 2010

mne ta jej show pripada ako lacna napodobenina relacie ( talkshow) co ma Jan Kraus 😖

twinflame
29. sep 2010

ja mam ten dojem, ze Markiza vsadila na ospevovane kvality Adely - pohotovost, dovtip ... Lenze je primlada na vedenie show sama. Jan Kraus sa postavi na javisko a je ho plne javisko. Ma sarm, je to osobnost. Nechcem degradovat Adelu, mam ju celkom rada len tu to Markiza prepiskla. Mysleli si, ze staci malo, no nestaci.

maggie2
29. sep 2010

@twinflame ako dookola pozerať len tie znelky jak tam v pozadí Big City ako zo Sex v meste špacíruje a ofúkava si ofinu, či sa inak šteluje, resp. stále zdĺhavé pozdravy dobrý večer atď donekonečna, proste keď to trochu nezhustia a nezostrihajú tak fakt je to nuda pozerať. A keď sa už k niečomu dostane, tak len tak povrchne a hneď auf wiedersehen. Napr. s tou pani protokolistkou. Veď tá akurát stačila tam povedať ako sa podáva ruka a dovidenia. To, čo bolo? Koho to zaujíma? Je plno iných zaujímavých informácii čo sa týka protokolu a nie podanie ruky vysvetľovať. Ach.

josie3331
16. nov 2010

ja pozeram adelu stale, mne sa lubi a aj sa fakt nasmejem..... ale prijala by som, keby to je dlhsie..... mohla by sa viac rozpravat s hostami...a dobre, ze tam je sajfa, inac by to bola nuda

stanca22
17. nov 2010

@josie3331 No ja som tiež minule kukala, ony to asik naschvál tak dali krátko, aby najskôr zbadali, či ľudia to budú sledovať alebo nie a podľa mňa ak hej, dajú to neskôr na dlhšie, uvidíme ale prečo sa ten Sajfa oholil do hola???

lussy23
1. dec 2010

Ja som včera len tak kukla a ten futbalistza mi strašne pripomína jedneho zo Superstar 🙂

nadhera
1. dec 2010

pripomina ti smajdu 😀 oni su totiz rodina 😀 😀 😀 teraz neviem, ci nie bratranci. on to aj spominal v superstar.

lussy23
2. dec 2010

@nadhera - aha ja som to nepostrehla.