Aká je bežná suma za hodinu žehlenia?

lensam
17. jún 2012

Chcela by som si nájsť pani na žehlenie a kedže nemám predstavu koľko by si mohla vypýtať za hodinu rada by som sa spýtala niekoho kto s tým má skúsenosti.

elise
17. jún 2012

viem že na žehlenie maju podla druhov ako je tričká bluzky nohavice, detske mužske ženske postelne. zložite žehlenie a vônou... a podla toho či to bude s tvojou žehličkou alebo si to donesie. nepýtaju na hodinu ale od kusov. http://www.zehlenienaja.sk/sk/pricelist.php

kathynka
17. jún 2012

v rodine, kde opatrujem, maju pani na upratovanie, ktora im zaroven aj pozehli a ma to za jednotnu cenu 5e/h, zehli vsetko...ja zehlim jednemu panovi len kosele a dostavam 1e za koselu...druha vec je, ze ja ich spravim za hodinu 12...ale vacsinou je to tak 4e/h, co viem...aspon v BA, kedze aj od lokality samozrejme zalezi...

eaka
17. jún 2012

@elise za pánsku košelu že €1,33, no to je aký biznis, to koľko má na hodinu? si asi založím žehliacu živnosť 😀

kristinka.s
10. júl 2012

ahojte, skuste pozriet aj stranku zariadim.sk, su tam referencie, pochvaly a kontakty na ludi, aj pre taketo sluzby. Ak poznate tiez niekoho, kto je dobry v tom co robi a zasluzi si pochvalu, pridajte mu referenciu. Pomozete tak inym, ktori hladaju taketo info.

erikasadek
11. júl 2012

panecku 1e za koselu teda za necelych 10 minut zarobit 1 e dobry biznis..... 😀 😀 😀

zehlenie vo svete zalezi bud od kilaze, alebo na hodinu....
ja za seba niekedy som to robila 10€ na hodinu cisteho a to zijem v parizi..; za hodinu som bez toho aby som riesila kosele nekosele proste vsetko velka kopa na 3 hodiny... 😉
na lsovenks epomery 4€ za hodiny s ami zda byt uplne korektne.. 😉

lucyk11
4. apr 2013

dobrý deň - som na rodičovskej dovolenke . Žehlím prádlo u mňa doma. cena podľa dohody. Bratislava , Biskupice, Dolné Hony , vrakuňa a blízke okolie. Keď treba viem pre prádlo aj prísť. Lucia

kikulienka19
4. apr 2013

:D aj ja chcem vedieť, nech to môžem manželovi pekne vyúčtovať :D :D :D

girlie_konik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salatoval
27. nov 2014

Dobrý deň,ponúkam pomoc domacnosti:upratovanie,žehlenie... v Devinskej Novej Vsi a okolie. upratujem aj tu mamickam na modrom koniku ak by boli potrebne referencie. t.c. 0944914855

ivka1988
22. máj 2015

Dobry den, ponukam zehlenie, damske, panske, detske, nie kosele , puky na nohaviciach , ani nic podobne, bezne veci ...pradlo treba doniest ku mne domov, Zilina a okolie, cena dohodou .. v pripade zaujmu piste spravu 🙂

unikat
20. sep 2016

unikat.Dobry den poskytujem zehliace a pracie prace-podla Vas sa zariadim prace vykonane u vas alebo aj u mna doma veci odveziem aj priveziem v pripade zaujmu pište spravu 🙂

gazah
23. jan 2017

Žehlim u vás doma. Čokoľvek. Cena: 6 €/hod. Záujemkyne píšte prosím do správy. BA a blízke okolie - smer Záhorie.

eeelnka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
keba9
18. mar 2018

@lucyk11 Dobrý deň viem sa s Vami dohodnúť na žehlenie prádlo? Nie veľa pár košieľ nejaké trička rifle. Robíte to ešte? Ďakujem Miloš odpovedať mi môžete na solimoc9@gmail. com

elisa24042017
7. jún 2018

Vyzehlim za Vas ,po vzajomnej dohode viem pradlo aj vyzdvihnut a doviest
Zehlim v nefajciarskej cistej domacnosti
Na cene sa vieme vzdy dohodnut
Mam viacero stalych a spokojnych klientov avsak viem sa aj casovo prisposobit podla potreby
Zehlim v ramci Bratislavy
V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte spravou
Dakujem

zofka21
16. jún 2019

@gazah Dobrý deň, ja by som potrebovala pravidelné žehlenie u nás doma v Dúbravke. Kontakt na mňa je 0917 655 918.

nyusika
16. jún 2019

@eaka presne tak, treba si založiť živnosť.

stanka_s
5. sep 2020

Môžem poprosiť, aká je aktuálne cena za hodinu žehlenia? Myslím, že asi záleží aj od lokality, tak aspoň orientačne, aby som mala prehľad, koľko zaplatiť.

spadnutaslivka
5. sep 2020

@eaka založte si 🙂 uvidíte, koľko toho musíte nažehliť, aby ste mali na odvody.... ono to vždy vyzerá, že wow, koľko si ten človek pýta...ale keď si odráta, čo musí dať štátu a nejaké tie náklady (ak má vlastnú žehličku, tak predsa kvalitnú, aby sa s ňou dobre robilo, žehliacu dosku. ak žehlí doma, tak elektrinu. a nedostáva stravné od zamestnávateľa, tak si aj stravu musí zaplatiť, možno aj nejakú reklamu a telefón, ...) tak vlastne nakoniec až tak veľa nepýta. a keby to tak veľa vynášalo, bolo by takých živnostníkov podstatne viac 😉

spadnutaslivka
5. sep 2020

@eaka :D ospravedlňujem sa :D nevšimla som si, že je to starý príspevok :D :D :D

reba7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz