Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Aká je bežná suma za hodinu žehlenia?

lensam
17. jún 2012

Chcela by som si nájsť pani na žehlenie a kedže nemám predstavu koľko by si mohla vypýtať za hodinu rada by som sa spýtala niekoho kto s tým má skúsenosti.

elise
17. jún 2012

viem že na žehlenie maju podla druhov ako je tričká bluzky nohavice, detske mužske ženske postelne. zložite žehlenie a vônou... a podla toho či to bude s tvojou žehličkou alebo si to donesie. nepýtaju na hodinu ale od kusov. http://www.zehlenienaja.sk/sk/pricelist.php

kathynka
17. jún 2012

v rodine, kde opatrujem, maju pani na upratovanie, ktora im zaroven aj pozehli a ma to za jednotnu cenu 5e/h, zehli vsetko...ja zehlim jednemu panovi len kosele a dostavam 1e za koselu...druha vec je, ze ja ich spravim za hodinu 12...ale vacsinou je to tak 4e/h, co viem...aspon v BA, kedze aj od lokality samozrejme zalezi...

eaka
17. jún 2012

@elise za pánsku košelu že €1,33, no to je aký biznis, to koľko má na hodinu? si asi založím žehliacu živnosť 😀

kristinka.s
10. júl 2012

ahojte, skuste pozriet aj stranku zariadim.sk, su tam referencie, pochvaly a kontakty na ludi, aj pre taketo sluzby. Ak poznate tiez niekoho, kto je dobry v tom co robi a zasluzi si pochvalu, pridajte mu referenciu. Pomozete tak inym, ktori hladaju taketo info.

erikasadek
11. júl 2012

panecku 1e za koselu teda za necelych 10 minut zarobit 1 e dobry biznis..... 😀 😀 😀

zehlenie vo svete zalezi bud od kilaze, alebo na hodinu....
ja za seba niekedy som to robila 10€ na hodinu cisteho a to zijem v parizi..; za hodinu som bez toho aby som riesila kosele nekosele proste vsetko velka kopa na 3 hodiny... 😉
na lsovenks epomery 4€ za hodiny s ami zda byt uplne korektne.. 😉

lucyk11
4. apr 2013

dobrý deň - som na rodičovskej dovolenke . Žehlím prádlo u mňa doma. cena podľa dohody. Bratislava , Biskupice, Dolné Hony , vrakuňa a blízke okolie. Keď treba viem pre prádlo aj prísť. Lucia

kikulienka19
4. apr 2013

:D aj ja chcem vedieť, nech to môžem manželovi pekne vyúčtovať :D :D :D

girlie_konik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
salatoval
27. nov 2014

Dobrý deň,ponúkam pomoc domacnosti:upratovanie,žehlenie... v Devinskej Novej Vsi a okolie. upratujem aj tu mamickam na modrom koniku ak by boli potrebne referencie. t.c. 0944914855

ivka1988
22. máj 2015

Dobry den, ponukam zehlenie, damske, panske, detske, nie kosele , puky na nohaviciach , ani nic podobne, bezne veci ...pradlo treba doniest ku mne domov, Zilina a okolie, cena dohodou .. v pripade zaujmu piste spravu 🙂

unikat
20. sep 2016

unikat.Dobry den poskytujem zehliace a pracie prace-podla Vas sa zariadim prace vykonane u vas alebo aj u mna doma veci odveziem aj priveziem v pripade zaujmu pište spravu 🙂

gazah
23. jan 2017

Žehlim u vás doma. Čokoľvek. Cena: 6 €/hod. Záujemkyne píšte prosím do správy. BA a blízke okolie - smer Záhorie.

eeelnka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
keba9
18. mar 2018

@lucyk11 Dobrý deň viem sa s Vami dohodnúť na žehlenie prádlo? Nie veľa pár košieľ nejaké trička rifle. Robíte to ešte? Ďakujem Miloš odpovedať mi môžete na solimoc9@gmail. com

elisa24042017
7. jún 2018

Vyzehlim za Vas ,po vzajomnej dohode viem pradlo aj vyzdvihnut a doviest
Zehlim v nefajciarskej cistej domacnosti
Na cene sa vieme vzdy dohodnut
Mam viacero stalych a spokojnych klientov avsak viem sa aj casovo prisposobit podla potreby
Zehlim v ramci Bratislavy
V pripade zaujmu ma prosim kontaktujte spravou
Dakujem

zofka21
16. jún 2019

@gazah Dobrý deň, ja by som potrebovala pravidelné žehlenie u nás doma v Dúbravke. Kontakt na mňa je 0917 655 918.

nyusika
16. jún 2019

@eaka presne tak, treba si založiť živnosť.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli