Aká je toto postava?

6. mar 2021

Tučná
Baculka
Pri sebe
Normálna
Chuda ?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bavlnka92
6. mar 2021

presýpacie hodiny. 😅

autor
6. mar 2021

@bavlnka92 takze asi by ste si o danej osobe nepovedali že je chuda alebo že ma dobrú postavu keby ju vidíte na ulici?

bavlnka92
6. mar 2021

neviem posúdiť. ja závidím každej ktorá je vyššia odo mňa (čo je asi 90% žien) 😅 ale samozrejme by ma zaujala postava ktorá je vyšportovaná - nie či je chudá alebo tučná ale či niečo so sebou robí.

taga
6. mar 2021

Normalne chuda zena. Ale otazka je debilna.

puklica13
6. mar 2021

Ty si asi nevidela tucnu osobu..to na fotke je normálna kocka, taka akurát..

lenkakravcova
6. mar 2021

Podľa mňa vyzerá normálne.
Ale chcelo by to fotku postavy v niečo opnutom aj zozadu, ak to mame presnejšie ohodnotiť. Takto nikto netuší ci sú tie nohavice volne, extravolne alebo mega extra volne. 😁 😁 😁

Ak si to ty a máš pocit ze potrebuješ schudnúť, tak môžeš byť pokojná - nepotrebuješ.

autor
6. mar 2021

niesu tie stehna priveľké? 😳

taga
6. mar 2021

@lenkakravcova myslim ze si tie nohavicenprave vzadu stiahla na nohach, aby ju obopli

autor
6. mar 2021

A keď sme už pritom hodia sa tieto topanky k tomu outfitu? 😃

sense
6. mar 2021

Krby vidím takúto osobu na ulici si poviem, také topánky by som si v živote neobula...
A ak je pre teba dôležité co si povedia o tebe ľudia na ulici tak po pracuj na sebavedomí....

maximilie
6. mar 2021

Divná fotka. Neviem ani kde ma ruky poriadne. Ale nohy chuducke, ramena tiez...chuda zena

lenkakravcova
6. mar 2021

Stehna sú vpohode. Práveže chlapom sa väčšinou také páčia.
Ja by som možno zvolila menšie číslo tých nohavíc, a topánky vo farbe kvetov (a skôr asi také cervenkaste, ruzovkaste) alebo čierne. Tie žlté mi prídu že majú iný odtieň - výrazný žltý ako kvietky - pastelovo žlté. 🙂

s_a
6. mar 2021

No veru, toto je čistá bacuľka naozaj

euka210
6. mar 2021

Normalna az chuda...keby toto je tucna, tak ja som velryba 😀

basska_b
6. mar 2021

Keď chceš hodnotiť postavu, tak pekne šup dole tie lodičky... keď si ja dám takéto topánky, tak moje nohy vyzerajú oveľa lepšie ako v teniskach

cucoriedkacucoriedka
6. mar 2021

Pekna.stihla

karelova
6. mar 2021

Postava môže byť ale katastrofalne oblečená. Tento outfit ako celok by deformoval každú postavu.

cucoriedkacucoriedka
6. mar 2021

Ty co davas za otazky;))))) nie stehna su ok...kto ti co povedal ze to riesis???🙂 len mi nenapis ze ti povedal chlap ze si tucna....ta s takym sa uz ani len nestretni;)

cucoriedkacucoriedka
6. mar 2021

@karelova ale ved na leto su tie gate ok...podla mna;))) mozno si skusa uz letne outfity;)

syslik81
6. mar 2021

pomyslela by som si ze tie gate sa jej vobec nehodia... ale inak asi chuda -obycajna ..

karelova
6. mar 2021

@cucoriedkacucoriedka tie nohavice maju príšerny nelichotivy neforemny strih a ten top aj lodičky k tomu to zaklincovali

cucoriedkacucoriedka
6. mar 2021

@karelova top sa ani mne nepaci...lidicky sa mi pacia...aj nohavice,)))) asi divnaaa som;))

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karelova
6. mar 2021

@cucoriedkacucoriedka tak hlavne aby si sa ty cítila príjemne 😊 ale ten strih podľa mna deformuje aj dokonalú postavu... Potlač na nohaviciach je ok, ale ten strih je proste nešťastný

cucoriedkacucoriedka
6. mar 2021

Aka si vysoka?

cucoriedkacucoriedka
6. mar 2021

@karelova priznam sa ze ja vzorovane nohavice nenosim..;)

karelova
6. mar 2021

@cucoriedkacucoriedka ja som počas korony prestala nosiť aj nohavice 😀 moj šatník sa zuzil na saty, leginy, tepláky 😀

cucoriedkacucoriedka
6. mar 2021

@karelova no to asi u vacsiny;)))aj sminky menej kupujeme.co?;))) zrazu to nedochadza tak ako predtym🙂

zuzubb007
6. mar 2021

Normálna chudá postava, myslím, že tie gate neukážu postavu keďže sú volne, chlapi také nemusia 😉