Aké je toto plemeno psa?
Prosím vás čo je to za plemeno? Túla sa, tak by sme ho chceli dat vyhlásiť na úrad. Ďakujem
Pardon nevšimla som si 🙂.. dá sa určite ale čím viac info tým lepšie
ja myslim, ze najlepsia informacia bude fotka, rodny list nepotrebujete dodat.
Je to plemeno ČUD /takých behá vďaka nezodpovedným majiteľom veľa😢/ - pre info ČUD = Čo ulica dala..... 😂
ale zlatý je, keď ukazujú reportáže z osád, takíto sa tam motkajú... zaslúžil by si dobrý domov chudáčik❤
Krizenec...nieco medzi ovciakom a labradorom...ale ja by som kludne dala krizenec ovciaka a labradora...
Kus ho zobrat veterinarovi, ked je začipovany najdes komu patri..alebo daj to na fb medzi stratene zvierata..možno ho niekto hladá
BUDE TO MAT DACO S OVCIAKOM ALE TAZKO POVEDAT, JE TO PROSTE GULAS. MESTO DEDINA BY HO MALA DAT ODCHYTIT A ZISTIT CI NIEKOMU NEPATRI


Nepridalo ti fotku, skús dať fotku a budeme ti vedieť pomôcť