Aké meno k nášmu priezvisku?

kiramira
22. okt 2017

Ahojte maminky 🙂 prosím vás o radu-aké meno sa najviac hodí k priezvisku Šleiferčík pre nášho drobčeka? Ďakujem 🙂

mojky
22. okt 2017

Každému sa páči iné ....Šimon Šleiferčik alebo Boris Šleiferčík atď.

siska53
22. okt 2017

@kiramira Jan, Jozef, Juraj.. V podstate vsetky nase (exotika nie), len nech nekoncia na s (ako Milos,Matus a pod),to mi neznie dobre.
Mas nejaky zoznam?

lintu
22. okt 2017

pokojne aj Jozef ... alebo Miro, Vlado, Tomáš, Adam, Lukáš... k tomu priezvisku sa celkovo hodí viacero mien...

kiramira
autor
22. okt 2017

@siska53 máme zatiaľ predstavu týchto mien: Sebastián,Kevin,Marko,Maximilián..o 5 týždňov mám termín a stále nad tým s mužom maturujeme :D

novana
22. okt 2017

@kiramira, žiješ vo West Palm Beach alebo na Slovensku?

nelinka2009
22. okt 2017

Sebik a marko

siska53
22. okt 2017

@kiramira suhlasim s nelinka..ked uz,tak sebastian alebo marko..ani ten maximilian nie je zly,ale mate dlhe priezvisko.. Nesla by som do Kevina.. Uz tie,co mate,su trosku nad to,ale este ano.. Mozno ten Marko alebo Marek?

emi16
22. okt 2017

Ja by som volila kratke a jednoduchsie meno, ale nie uplne Slovenske

Mne by sa pacilo Max Sleifercik, Rejjo, Alex, Alan,

vedvieskto
22. okt 2017

Ali, Mustafa, Mohammed

osky
22. okt 2017

@vedvieskto
Co to za hluposti?
To su mena vhodne na Slovensko???
Nemame tu dost problemov aj bez takejto provokacie?

vedvieskto
22. okt 2017

@osky tak sorry keď niekto napíše Rejjo, tak prečo nie Mustafa?

ukulela
22. okt 2017

@kiramira z ponukanych Marko. k dlhrmu priezvisku radsej kratsie meno ... a ako pisali, pozor, aby nekoncilo na s/Š - zle sa to vyslovuje (markizacky redaktor - marek gudiak - cely cas som si myslela, ze sa vola Udiak, ako sa to k a g zlievali dokopy ...)

lujza123
22. okt 2017

Kevin, Marko a mne sa najviac paci Max je to pekne a medzinarodne meno s ktorym nikde nebude mat problem. ale kratke Max nie Maximilian ani Sebastian moc dlhe k priezvisku, ho porazi to cely zivot pisat... vsak skus sa tak podpisat 6 x za sebou ti ruka odpadne

deti95060810
23. okt 2017

ak slovenské tak Adam, Daniel, ......
inak tiež sme mali vybraté meno pre chlapca a narodilo sa dievčatko....a meno žiadne.😲

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lujza123
23. okt 2017

Inac k tym zahranicnym menam, myslim ze Kevin je na Slovensku ovela beznejsie meno nez nejaky Dionyz ktory je sice v kalendari ale nikto sa tak nevola...
Ja som za medzinarodne mena, take ktore sa daju pouzit vsade. V dnesnej dobe vela ludi cestuje, studuje ci pracuje v zahranici a tam sa zo slovenskeho Juraja stava Churaj, džuraj a neviem čo ešte len mu meno komolia, kym taky Adam bude Adamom všade

sazumak
23. okt 2017

@lujza123 Úplne s Tebou súhlasím, skvele si to vystihla a mám presne taký istý názor 🙂
@kiramira Mne sa páči Sebastián, ale k Vášmu priezvisku sa hodí veľmi Max alebo Adam, niečo jednoduché na výslovnosť.

sasa1310
23. okt 2017

@kiramira Kevin Šleijferčík, prepáč, ale znie to otrasne. Zahraničné meno by malo byť k priezvisku bez interpunkčných znamienok. A nie takto. O čo krajšie znie Adam Šleijferčík

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gelory
23. okt 2017

@kiramira z tých mien, ktoré máte vybrané sa mi najviac páči buď meno Sebastián alebo Kevin

kiramira
autor
23. okt 2017

Ďakujem všetkym za názor,budeme mať nakoniec Sebika 🙂