• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno sa vám páči najmenej?

7. júla 2016 
Keď sa meno hodí k priezvisku, každé môže vyznieť pekne, keď sa nehodí aj najkrajšie meno je otrasné. Mňa napríklad minule v rádii zarazilo ako sa hrdo predstavila jedna redaktorka na konci správ: Chudinová! -no ona ešte v pohode, ale čo jej chudák manžel... ale obdivujem ľudí, ktorý dokážu s hrdosťou nosiť aj hanlivé priezvisko, chce to určite odvahu a silnú osobnosť, ja by som to nedokázala.
29. jan 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa nepacia vsetky co nie su slovenske.tie co dosli z ameriky a inych statov.,ale zas keby mam muza zo zahranicia,prispospobim sa pri vybere mena pre dieta.
zo slovenskeho kalendara nemusim-natalka,nikolka,laura,samko,jakubko,matko-nech sa nik nenahneva -tychto mien je dnes strasne vela.
29. jan 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedno cudesne meno sa mi inak paci ze benjamin
by som skombinovala s mojim oblubenym oliver benjamin ak by muz neposlal s benjaminom kade lahsie
ale ziadny benji ( to je ako psik )
29. jan 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa nepáči Hugo, Bruno, Artur, Laura, Ivica, Hilda :sweat_smile:
29. jan 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, my mame znameho a on sa vola Vrazda, normalne s makcenom :slight_smile: Ked som to prvy x pocula, som skoro omdlela, ale je to suprovy chlapik a mozno ho aj niektora poznate, robi v mediach.. :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julka,registrujem také nejaké meno :sweat_smile: :sweat_smile:
inak Teofil Strašivták je dobré :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (robi v SME)
29. jan 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adolf
29. jan 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julka,kto??Teofil?? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rafael Rafaj,no to tiež nemá chybu,sa s ním rodičia zahrali :grinning:
29. jan 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambi, nie, ten moj..je novinar....
macka, to mi je povedome...pozname ho?
29. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chudák :sweat_smile: ale tak každé meno je pekné tomu,kto ho dáva,ale niektoré mi prídu ako pomsta rodičov :sweat_smile: :sweat_smile:
29. jan 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, chytila si 1000. prispevok! :slight_smile: vyhravas......neviem co. :dizzy_face:
29. jan 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz som sem mozno raz pisala, ze sa mi nepaci zla kombinacia mena s priezviskom, ako Scarlet Kopackova a Kevin Kapusta, dufam, ze to necitaju ich pribuzni teraz...
29. jan 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeden novinar vrazda tusim pise casto krimi-spravy :wink:
"omen nomen" sa tomu tusim hovori... podobne ako sexuolog vrabec
29. jan 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikke,ten tuším spáchal samovraždu :confused: :sweat_smile: zas tu máme Vraždu :grinning:
ale inak tiež občas obdivujem také kombinácie-priezvisko echt slovenské a meno... :sweat_smile: :sweat_smile:
29. jan 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ikke, sexuolog je predsa Radim Uzel! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fakt... :fearful: :astonished:
(myslim toho vrabca...)
29. jan 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julka :grinning: :grinning: :grinning: to sa hodí k tomu,čo raz veronka poslala :grinning: :grinning: :grinning:
a ten Vražda nie je Samuel?? Samo?? :sweat_smile: :sweat_smile:
ikke,nie som si na 100% istá,ale myslím,že je to pravda :pensive:
29. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, presne to som aj ja vygooglila :wink:
29. jan 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smutné,ale aj to je život :unamused:
29. jan 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamutka ja tu scarlet poznam KOpackovu :grinning: :grinning: :grinning: ak teda myslime tu istu, je to dcera jednej susedy :grinning: ma asi 10 alebo kolko rokov :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hihi, ja som čítala o MUDr. na hematológii, sa volala MUDr. Drakulová :grinning: ale to naozaj
Mne sa pre deti nikdy nepáčili také tie typicky dospelácke mená npr. Karol, Jozef..no viete si predstaviť bábätko, ktorého oslovujú Karol? :sunglasses:
A tiež sa mi nepáčia Nicolas, Kevin, Vanessa, Chiara to je fakt pomsta...a k tomu priezvisko Lopúch a pod. :grinning: A z dievčenských by som nedala Ružena, Božena, Gizela a Patrícia tiež nie (ale to kvôli averzii na nositeľky tohto mena)
A ešte som počula meno Metod Prcúch :grinning:
29. jan 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spevacka :grinning: :grinning: :grinning: A ved Scarlet Kopackova je redaktorka kdesi...
29. jan 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ba nie...to je Zanet ! :wink: :wink:
29. jan 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jalao je to mozne, ale taketo dievcatko byva v Zlatych Moravciach tiez :grinning:

Ja som mala za slobodna priezvisko PRVA :grinning: :grinning: krasne, nie,??
29. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte lepšie :grinning:
moja známa sa volá Pejková, jej muž Pejko- no vymysli krstné meno... :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na 6anetu mi nešahajte :sweat_smile: :sweat_smile: no,no-na mene niekedy nezáleží-ale na obsahu-mne sa napríklad nepáči ani moje meno :sweat_smile: :sweat_smile: ale čo už,všetci si už zvykli :grinning: :grinning: :grinning: len ja furt nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a teda MUDr. Drakulová-to je dobréééé :grinning: :grinning: :grinning: a na hematológii :sweat_smile: :sweat_smile: sedíííí...
a naša pediatrička je Prcúchová :wink:
29. jan 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, nuz, asi pred rokmi som pocula od znamej o tej kombinacii, ked sa dievcatko narodilo v ZM, takze asi hej :grinning:
29. jan 2010 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok