• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké meno sa vám páči najmenej?

7. júla 2016 
no nie je ten svet maly, alebo teda Slovensko? :grinning: :grinning: :grinning:

Pejko je dobry :grinning: :grinning:
a Drakulova ma od sudiciek predurcene zamestnanie, ci chceale alebo nechcela :grinning:
29. jan 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, ved ja nic proti Zanet :grinning: :grinning: , ale vravim, ze to poznam z TV tu kombinaciu Zanet Kopkacova, ci tak nejak... A aj ten Rafael mi je povedomy... :wink: :wink: A panu Pejkovi by sa hodilo jedine Palko. Palko Pejko. No ved nedas mu hadam Sandokan! ( ako som v novinach naozaj citala!!)
29. jan 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samo vrazda :D :D :D
29. jan 2010 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Žanet som chcela napísať :sweat_smile: :sweat_smile: nie 6anet :grinning: :grinning:
Samo Chalúpka sa mi páči :slight_smile: Sandokan Haluška,Zoro Oravec :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rómovia dávajú pekné kombinácie- Rosalinda, Esmeralda- Čonková, Žigová :grinning:
29. jan 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja sa tu dnes narehocem jak v teme Vtipy :grinning: :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na Orave že sú Kakačkovci úplne bežne...MUDr.Kakačka
a kamarát sa volá Smrťka, teraz čakajú bábo a že aké meno ste mu vybrali? Sebastián Smrťka...brutus
29. jan 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spevacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. jan 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blanka Jebavá :zipper_mouth: Manfred Kocot :sweat_smile: :sweat_smile:
29. jan 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahodou Manfred bol regularny sportovec! :wink: :wink: :wink:
Spevacka, este daj cosi, to je komedia! :grinning:
29. jan 2010 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
julka,ja viem,ale... :grinning: :grinning: :grinning: aj Blanka bola športovkyňa,ale na FB má menovkyňu :sweat_smile: :sweat_smile:
29. jan 2010 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, nemci maju fajne mena - Hildegarde, alebo Rosamunde :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. jan 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja nemusím vôbec také mená ako Janko, Peter, Zuzana proste sa mi tie klasické mená ako Jozef, Vilhelm, Viliam a podobné nepáčia :confused:
29. jan 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mne teda, mojej mamy otec bol Viliam a ona je chudinka Vilma :frowning2: , v mladosti sa neoficiálne premenovala na Janu, nepáči sa jej to meno a nestotožnila sa s ním.
Ani mne sa nepáči Zuzka, Janko, Vladko, Milanko, nejde mi to k tým deťom, ani Stanka, Bronka, Jožka :grinning: , ale deti si chúdence mená nevyberajú...
Inak asi najškaredšie meno, aké som počula bolo Tonka :confused: akože Antónia, to je také smutné meno....
29. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mária :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jan 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Klaudi, na Máriu som zabudla, ani mne sa nepáči...
29. jan 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne osobne sa nepaci ked rodicia davaju detom zahranicne mena-akokeby sme mi nemali pekne mena v nasom kalendari :unamused: akokeby nevedeli co od rozkosu :stuck_out_tongue_closed_eyes: taki anglicania alebo americania by svojmu dietatu urcite nedali slovenske meno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale samozrejme je to moj nazor :unamused: ja by som nedala dietatu meno marta-tak sa volam aj ja a ,,vymenila,, by som ho aj za anicku alebo katku :sweat_smile: a z chlapcanskych samuel,jakub a adam-tymito menami som uz ,,presytena,, :wink: :slight_smile:
29. jan 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás býva jeden róm a volá sa Donát Berky :grinning:
29. jan 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
manzel mal na zakladke spoluziacku blanku panensku :grinning:
29. jan 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis ja sa z Vas pototo :grinning:
29. jan 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si myslim, ze kazde meno je pekne, ked sa pekne zavola a kazda mamina ho dava s laskou, pretoze prave to sa jej najviac paci. A ze najskaredsie, ja take nepoznam.
29. jan 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanku panensku mal za spoluziacku, kolegynu alebo kamaratku asi kazdy druhy obcan byvalej csfr, akurat tu osobu (takmer?) nikto nikdy nevidel... :zipper_mouth:
murinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja nemám nejaké také že sa mi nepáči,všetky,čo ste písali že fuj máme v rodine :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
skôr mám niektoré mená spojené s konkrétnym človekom a vtedy je mi to meno proti srsti,ale nedá sa to tak paušálne napísať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale fakt by som trošku uvažovala,keby som mala také rýdzo slovenské priezvisko nad "exotickými" menami pre dieťa :wink:
Toto sa fakt stalo.V našom okoli je obec Svinia a v nej byva isty pan menom Slanina.Raz ked išiel autom do Prešova zastavili ho policajti a pytali sa ho na meno a bydlisko.Dotyčny pan sa zachoval ako pravy vychodniar a spustil-,,som slanina zo švini,,-policajti si mysleli ze si z nich strieľa a tak si popytali vodičak a op a tam fakt bolo že dotyčny pan sa vola slanina a je z obce Svinia...
29. jan 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blanka nie je fiktivna,manzel ma aj velku fotografiu s podpismi a slepa nie som :stuck_out_tongue_closed_eyes: a pochadza z vedlajsej obce :slight_smile:
29. jan 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murinka :grinning: :grinning:
29. jan 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa ešte nepáči, s prepáčením, keď rodičia dajú svojmu bábätku meno Eva, proste mi to nesedí, také tvrdé meno pre dieťa. Tiež sa mi nepáči všelijaká prehnaná exotika , čo sa nehodí k priezvisku, my máme priezvisko, čo má v AJ dokonca význam :slight_smile: NIektorí rodičia dajú dieťaťu zahr.meno a potom to poslovenčujú a znie to komicky- Nicolasko, Miuška, Lilienka, Vivienka :grinning: :zipper_mouth: Sebko :confused:
29. jan 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
murinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sviniu poznám,moja babka je zo Širokého :wink: krásne priezvisko je Láska,muž má kolegu :dizzy_face:
29. jan 2010 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Verejne činné osoby v Čechách: Andor Šándor

Fridolín Špaténka :wink:
29. jan 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok