Používame cookies. Viac informácií tu. OK
hanata
7. okt 2019

Prve som kupila Stabilo (10e a 6 naplni tusim 3e), ale casto sme museli menit tuhy. Potom som kupila nejake no name s 2 tuhami vnutri, tam uz neviem dostat kupit tuhy a teraz naposledy Pilot, pero vyse 2e a 3 naplne 5e. S tym je moje dieta najspokojnejsie.

tosomja
7. okt 2019

Klasicke atramentove s hrotom. Ziadne stabilo, pilot, ...

didaa
autor
7. okt 2019

@tosomja tiež som pozerala tie s hrotom...no sama neviem, čo je lepšie

ukulela
7. okt 2019

@didaa učiteľky zvyknú povedať aké perá preferujú. Skús sa opýtať.

deti95060810
7. okt 2019

tornádo, gumovacie...my sme mali tieto...

tosomja
7. okt 2019

@didaa tak moja je tretiacka a az teraz maju dovolene tie "moderne" , naucila sa pekne pisat, ma cit v ruke, neryje s perom cez tri strany. Zalezi aj na ucitelke, ci dovoli.

kika831
7. okt 2019

@didaa klasicke bombickove pero/ su zvlast pre lavakov a pre pravakov. Ziadne stabilo

didaa
autor
7. okt 2019

@kika831 bombičkové znamená atramentové s hrotom? Strácam sa v tom😀

hettinka
7. okt 2019

@didaa take, ako poradí pani učiteľka. Každá vyžaduje niečo iné.

kika831
7. okt 2019

@didaa ano

lenicka1121
7. okt 2019

@hanata nam triedna učiteľka na začiatku šk.roka prízvukovala, ze urcite nie pero Stabilo. Tusim, že doporucila to Pilot no neviem zohnať modre, majú rôzne farby no modre nie

hanata
7. okt 2019

@lenicka1121 Nam dala na vyber, co som prve nasla, kupila som. V tescu alebo sevte nemaju? Podla mna to musia mat v hociktorom papiernictve.

lenicka1121
7. okt 2019

@hanata pozerala som v papiernictve, v Tescu aj Coop Jednota no nasla som len farebné. Zrejme sa tie modre vypredali bud pred začiatkom septembra alebo tesne po prvom školskom dni. Vraj ešte budú mať ... Len už neviem či triedna hovorila Pilot Frixion či Tornádo. Zatiaľ pisu z ceruzkou , pero budu vraj neskor ...ze netreba zatiaľ kupovat no radšej by som keby bolo radšej kupene keby náhodou bolo treba. Dokedy používajú prváci na písanie ceruzku ?

jamabe
7. okt 2019

Nasa zacala so Stabilom, potom presla na Tornádo. Tieto 2 nam odporúčala i učiteľka. Gumovacie napriklad neodporúčala vobec..

didaa
autor
7. okt 2019

Nám povedala učiteľka, že odporúča s hrotom pero Shark. Ale, že je to na nás, čo kúpime. A Pilot veľmi neschvaľuje..

hanata
7. okt 2019

@lenicka1121 No poskusaj, pripadne objednaj z netu. Alebo kup nejake atramentove v papiernictve. Dlzka pisania ceruzkou je individualna. Nasa trieda pisala mesiac, vedlajsia 2 mesiace.

lenicka1121
8. okt 2019

@hanata ďakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli