Aké signály ste v živote vnímali ako znamenia?

14. júl 2023

Ake signaly ste v zivote vnimali ako znamenia, ze ste vedeli, ze ano toto mam robit, tam mam ist? Ja som to uz takto citila, mala som pocit, ze zrazu vsetko ide tym smerom tak lahko...stalo za aj vam nieco podobne?

adri266
14. júl 2023

PO SS som rok pracovala, kedze moji rodicia chceli, aby som sa naucila, co je to zarabat si a az potom ist na VS. V tom obdobi vsak bol aj bum, ked dievcata odchadzali do UK ako aupair. Ja som sa nevedela rozhodnut, ci ist na VS alebo UK, vypisala som oba seky /do agentury aj prihlaskovy na VS/. Den pred poslanim sa mi snival sen s malym chlapcekom.

Na druhy den som poslala list do agentury a sla som do UK. Na VS som sa dostala aj tak, ale na inu.

Casto vsak rozmyslam, ake by to bolo, keby som odisla studovat do Trnavy, aky zivot by som mala teraz.

olimuc
14. júl 2023

Signaly asi ziadne … ale zrazu ma napadne , ze musim nieco urobit, ani neviem preco, intuiciu 🤷🏻‍♀️Tak som kupila dom, pritom som zila v uplne inej krajine, moj plan do buducnosti bol uplne iny, ale z nejakeho dovodu som ho kupila … ako isli roky velmi sa mi hodilo mat ho. Kupila som si velikanske auto … neviem preco bola som sama… a za 2 roky som bola vsetkym svatym vdacna za dom a za auto …. XY rozhodnuti som urobila tak, ze sa na mna pozerali ako na hlavu padnutu … ja som mala nutkanie ich spravit… ale Ono to casom do seba zapada ako puzzle … aj ked s rokmi odstupu …

bluka2
14. júl 2023

Mne sa to stáva celý čas. Ak je niečo správne, stavajú sa majú milé veci, ktoré ukazujú, že tak to ma byt. Bola taká dobrá pracovná pozícia v Čine, ktorá sa mi páčila a nie ľahko ju dostať. Ale ja som už pred pohovorom tušila, že to vyjde. Prenajala som si izbu a v nej jedna jediná dekorácia - čínsky tanier na stene. Pohovor dali na den narodenia mojej dcéry. Keď som si mala niečo pripraviť a za 10 minút prezentovať, čas, ktorý sme zapísali bol 14:24. Presne vtedy sa narodila moja dcera. Teraz sa mi stalo niečo podobne v stredu. Nepozerám ani tak pracovne príležitosti, ale vtedy som otvorila stránku jednej špeciálnej agentúry, kam inak nechodím takmer nikdy a tam napísané niečo také konkrétne, akoby špeciálne pre mňa. Rovno som to poslala niekomu a v tom momente sa zrodila skupina, ľudí, čo začala sama od seba na tom pracovať, aby to vyšlo. Keď som si vecer po hodinach práce sadla, naliala pohár vina, hovorím si: toto si musím teraz dobre vychutnať kým som tu, lebo dakde v Afrike nikdy neviem, či nepríde nejaký šváb. A čo sa stalo? Rovno v chodbe prešiel nejaký chrobak s takými tykadlami ako šváb (inak tu nikdy okrem pavúkov nemám háveď). Proste úplný súlad myšlienok a reality 😀 a ešte ten timing, že ta prilezitost prišla práve vtedy, keď som bola vyspata, najedena, bez deti - to už je zázrak sám o sebe, lebo to sa tiež stave iba pár krát v roku. Proste mi boli zariadené z vesmíru podmienky, aby som mohla podať max. výkon. Milujem to, keď je život práve taký, že sa stavajú tieto malé zázraky. Naopak, keď nič nefunguje, vtedy je jasne, že je za tým nejaká voľba, ktorá nebola správna a treba prehodnotiť doterajšie myslenie

tenerifka
14. júl 2023

Ja by som mohla napisat knihu.....vela, naozaj vela veci. Aj ta hnusna fraza "karma je zdarma" ma uz preplieskala.
Nebudem sa dalej rozpisovat. Nie som veriaca, vsetko sa snazim vysvetlit logicky a pragmaticky. Ale niekedy sa to skratka neda......

sara07
14. júl 2023

ano a je to neskutočne fajn ked sa zrazu zariadi aj malý zázrak alebo splní niečo čo by si nikdy nepovedala že sa to stane alebo si niečo želáš a vieš že je to utopia a proste sa to zariadi a stane , to si vtedy vychutnam
taká séria sa spusti ale niekedy treba čakat na to no

hladamematku
14. júl 2023

Čo som si pozerala predošlé príspevky dávala by som pozor čo je intuícia a čo schyzoidna porucha

harrisson
14. júl 2023

Ano, takéto "zázraky" sa stávajú. Ja som napríklad roky pracoval na jednom náročnom projekte, a keď som ho konecne dokončil, zistil som ze daný deň je podľa kalendára s daným projektom úzko spätý. To mi potvrdilo, že som na dobrej ceste.
Alebo napr.. moja žena má meniny v moje narodeniny... aj v knihach som o podobných veciach cital

pkgirl30
14. júl 2023

u mňa to bolo postupne potom ako sa mi narodil syn... synchronizácia čísel, sny, začala som pracovať s numerologiou a mojou intuíciou. ale netreba sa tomu nejak fanaticky venovať, niekedy to prehľiadam niekedy sa to prehliadnuť nedá. zmenil sa mi život radikálne a k lepšiemu

vorkola
14. júl 2023

@pkgirl30 Pozor, numerologia patri do okultnych praktik, je to to zahravanie sa so zlym osudom.Numerolog by chcel dobro, ale po case sa stane pravy opak

suge
14. júl 2023

Semafor, dopravné značky atď.

pkgirl30
15. júl 2023

@vorkola ja to ako okultizmus neberiem, numerologia, karty, biblia sú pre mňa určite pomôcky ale netreba sa nimi fanaticky riadiť. je to niečo čo mi pomohlo pochopiť niektoré veci v mojom živote a bol to len jeden krôčik bližšie k Bohu to je všetko

sara07
15. júl 2023

@vorkola okultne vedy to beriete len preto lebo vám to určuje a zaraduje to iná organizacia s náboženskymi hodnotami čo iny človek môže vyhodnocovat ako sekta, takže tvrdiť že je niečo okultizmus je dost divné , je to len uhol pohladu a názoru