Akého domáceho maznáčika odporúčate?

8. dec 2023

Deti strašne chcú domáceho maznáčika na Vianoce. Zároveň s mužom nechceme aby teraz celý dom bol hore nohami. Zlatú strednú cestu chceme nájsť. Aké zvieratko je také, ktoré deti môžu zobrať na ruky, hrať sa, starať sa atď a zároveň nenaruší náš bežný život?

cicinkova
15. dec 2023

Ja som zvolila kompromis morské prasiatko. Dcéra sa snim pohraje,pomazna, môže ho zobrať von venčiť. Samozrejme cez leto. A aj ho kúpe, pod dozorom. Takže za mňa jednotka.

stanulienkat
15. dec 2023

Zviera nie je hracka. Je to ziva bytost. Ak uz deti velmi chcu, kup skrecka.

nat_alia
15. dec 2023

Prosim vas urcite nie skrecky 🙂 z toho deti nic nemaju, skrecok sa da sotva pohladkat. Aj cincily su pysne. Kupte potkana 🙂 kazdy sa zhrozi lebo si predstavi hnusneho potkana z kanala, ale v pet shopoch maju krasne zafarbene flakate, blondate dokonca aj rysave😅a môžem vam povedat ze je to super zvieratko 🙂 je mudre, ochocitelne, pride necha sa potulit 🙂 A bordelu narobi presne tolko co skrecok ci cincila, takze budete upratovat rovnako po nom. Navyse je to take neobvykle aj ked pride navsteva, alebo my sme s nim napr chodili po Tatrach na pleci a bola to atrakcia, turisti si ho fotili☺️ Nie je to zviera pre kazdeho ale deti si ho oblubia lebo potkany maju radi ľudí ked ste na nich dobre 🙂

nat_alia
15. dec 2023

Prikladám foto nášho ryšavého, keď nekúpite aspoň pozrite😄❤️