Ako a ktorý notebook si vybrať?

monkey1
22. feb 2009

dobrý večer,
môžem vás poprosiť o radu, ako a aký vybrať notebook? nevyznám sa v nich ani trošku a nemám nikoho, kto by sa v nich vyznal a pomohol mi... ďakujem.

krasuliak
22. feb 2009

hp jednoznacne a popripade ak sa da win XP!!! vista je shit ale uz vacsina je s vistou 😒 😒

babatko88
22. feb 2009

mne to neva, ale či ti ju nezavrú, mala si pokračovať v tej prvej, veď ide o to isté

krasuliak, nesúhlasím, mám vistu už odkedy prišla na trh a som veľmi spokojná, má oveľa viac funkcií ako win XP, krásne sa tam robia fotky a aj iné veci, ak o tom vieš, treba sa s niečím oboznámiť, než to zavrhneš, má to veľa skvelých funkcií, aj keď všetky nevyužívam

sue
22. feb 2009

Babatko, lenže je veľmi veľa sw ktoré nad Vistou nefungujú 🤐 my zakošom musíme poväčšinou preninštalovávať XP tam kde pôvodne bola Vista, aby im Autodeskové sw fungovali tak ako majú 🤐

smary
22. feb 2009

babatko pre bezneho uzivatela vista mozno staci,to ano,ale pre niekoho,kto potrebuje aby operacny system pracoval spolahlivo,bol kompatibilny a nezaberal vela pamate (teraz hovorim o RAM-ke),je uplne neprijatelna...na efekt je krasna,to ano,ale ja osobne ked uz teda mam pouzivat windows (aj ked nerada) tak jedine XP.... 😉

sue
22. feb 2009

Smary, dve nezávislé rady z praxe naraz 😵 😵 😵 😀

smary
22. feb 2009

vista nema taku podporu na trhu ani zdaleka v porovnani s XP...asi tak ako pise sue 😉

smary
22. feb 2009

sue 😉 😵

tomaslavka3
22. feb 2009

my mame novy,tiez sme nevedeli,ktory je dobry,kazdy nam chvalil to svoje.Tak sme kupili Asus ,je tam Vista,je 4GB.S porovannim s obycajnym pocitacom,co mame akciovy s Tcom je super,na bezne pozitie pre domacnost v pohode staci,na foto,pesnicky v pohode.Zalezi aj na tom,kolko chces investovat,nas stal 23000sk+vifi rooter,kabel a pod.Notebook pri detoch je velka vyhoda od telky,cez kuchynu az po postel.

tina_
22. feb 2009

my mame doma klasiku "stacionar" (ako tomu vravim 😉 ), co neustale preskladava manzel, takze je na nom miliionpat diskov, takze nikdy neviem, co kde mam...
Manzel robi na notebooku z ruky, ktory stal do 5 tis, HP, okrem toho, ze nie je nejaky super dizajn, funguje super, co sa niekedy o novych neda povedat...
Ja, ked som lezala 2 mesiace s malou v nemocke, tak som si zazelala EEE-PC, napriek tomu, ze robim s pocitacmi pomerne casto, aj sa rel. vyznam, tak som si "dovolila" takyto ulet....Je to super, nema ani kilo, zmestim ho do kabelky, mozem surfovat na lavicke v parku pri kociku... (nie teraz v zime, ha ha)
Napriek vsemoznym vyhradam manzela, "taky shit si nekupuj", po preinstalovani povodneho Linuxu na Windows XP (tiez mi zial pod Linuxom nesli veci, s ktorymi robim, inak na Linux nedam dopustit),
som maximalne spokojna...
Hlavne ked si surfujem pri ukladani malej, ci pri vareni...Mam ho pri linke, namiesto kucharky... 😀

beruskabaska
13. jan 2011

mate niekto skusenosti s notebookmi Samsung? ďakujem za každú radu alebo IP 😉 😉 😉

joannas
22. máj 2012

Prosím neviete mi niekto povedať ako sa napaluju dvd?

ikulik
Odpoveď bola odstránená
Zobraz