Ako často meníte posteľnú bielizeň ?

anikakullova
3. jan 2020

Zdravím žienky. Viem, že možno blbá otázka 😂, ale prosím Vás, ako často meníte posteľnú bielizeň za predpokladu, že máte s manželom pestrý milostný život, respektíve si plnite svoje manželské povinnosti takmer každý deň. Ďakujem 🙂

kammik
3. jan 2020

niekde som čítala taký článok, že sa odporúča meniť bielizeň každý týždeň, skrz mikróby, skrz to, že sa potíme a podobne, ale po pravde, neviem si predstaviť, že každý týždeň, respektíve víkend by som trávila prevliekaním postelí :/

marinecka95
3. jan 2020

@anikakullova posteľnú bielizeň prevliekam asi raz za dva týždne, keď je potreba aj každý 🙂

brita7777
3. jan 2020

raz za dva tyzdne tiez..

79viktoria79
3. jan 2020

ja každú sobotu,mne to nevadi prezliekat,milujem vonu opranej bielizne,mam susicku bezehlim

jeanne14
3. jan 2020

Raz za dva týždne

smejko25
3. jan 2020

@anikakullova aby som nezabudla kedy som menila tak vzdy 1. deň v novom mesiaci 🙂 skôr jedine žeby sa zašpinilo nejako 🙂

dankavass
3. jan 2020

V lete pokojne každý týždeň, v zime raz za dva-tri týždne, ale sex tam nemávame, iba tam spíme.

jajka257
3. jan 2020

Vzdy, ked mam pocit, ze treba. U nas raz za tyzden alebo dva. Ale my menime kazdy vecer pyzamo. A ked sa mi chce, aj skor ako raz za tyzden.

pininka1
3. jan 2020

Aj u nás pokiaľ sa nič nedeje tak okolo prvého v mesiaci. Sex máme často a keďže ja mávam po pôrodoch dosť mokré orgazmy používame nepremokave plachty ktore periem po každom milovaní.

bobula46
3. jan 2020

Cez leto každý týždeň, cez zimu raz za dva týždne. Plníme si manželské povinnosti, ale nemáme to všade, lebo neverím že to nasiakne iba do povlečenia. A spať v paplónoch a matracoch od zasušených spermií ma moc neláka. Keď sa niekedy stane, hneď prezliekam.

smejko25
3. jan 2020

@pininka1 som rada že sa našiel niekto ako ja že tiež okolo prveho v mesiaci 😁😁😁 už som sa zľakla že som dajaka špindira 😂😂😂ked tu ženy píšu že raz za tyžden 😂

tinqua
3. jan 2020

Ja menim raz niekedy dva razy do tyzdna...asi som blazon teda...ale tak mam susicku, cize za pol dna mam oprane, ususene aj opäť navlecene...a okrem toho mám v dome aj psa a podozrievam ho, ze ked sa nepozeram lubi sa pelesit v perinach 😀

oli18
3. jan 2020
brna1989
3. jan 2020

@anikakullova raz do týždňa v zime, manžel aj syn sa potia štýlom ,že po nich ostane mokrá postava obkreslena na plachte,takže v lete aj raz za dva dni.mame nepremokavé plachty,inak by sme matrace mali mokré nonstop.

maribell
3. jan 2020

@smejko25 ja cez leto aj každý týždeň.. Vyhodim pradlo von na šnúru a je za hodinku suché... Problém je skôr v zime keďže nemáme sušičku, vonku mi pradlo neuschne a vnutri je z toho veľké vlhko...takže v zime pomenej :D

smejko25
3. jan 2020

@maribell ci pana 🙄🙄 ja keď mam meniť tak mam nervy ztoho lebo je to polhodinova zaležitosť 😂😂😂 postel aj perina 180x200cm kym stiahnem natiahnem vymenim + vankuse 😂 by ma *eblo každy den to robit 😂😂

pininka1
3. jan 2020

@smejko25 tak ja hlavne chcem šetriť našu prírodu a ďalšia vec je ze mnoho odborníkov sa zhoduje na tom že prílišná hygiena spôsobuje len viac alergií a ozaj si vážim aj samu seba aby som každý tyzden prezliekala 5 posteli a po vyprani zehlila, tak by som rovno mohla vystúpiť z roboty. Sušičku nemám a ani nechcem.

maribell
3. jan 2020

@smejko25 my máme tiež veľký manželský paplón.. Aj tisíc podusiek na posteli :D Ale ja zase rada prezliekam periny..len zo sušenim je problém tak v zime sa to asi aj blíži k tomu mesiacu :D

danielinaa
3. jan 2020

@tinqua veru psy. Ja nasho hladala na koberci pri radiatore, v pivnici mame taku miestnost, kde je aj beziaci pas, 3 komunisticke kresla. A hladam v tme psa, ze pohladkam a pes tam neni ale dychci. Uz som myslela ze mi hrabe, ze kam sa podel, ked ho nevidim, ale pocujem.Tak sa prosim pekne, vlciak velky nasackoval do maleho komunistickeho kresla. 😀😀😀 Cely poskrucany, ze ma kosti aj zanho bolia, ale vylihuje. 😀

veronikaszabova
3. jan 2020

Zima - raz za 2/3 tyzdne
Leto - kazdy tyzden

mirage
3. jan 2020

Raz za dva, tri tyzdne. Celkom mi zabehlo pri opisoch mokrych orgazmov.. Prilis vela sukromnych informacii podla mna ehm ehm..

tinqua
3. jan 2020

@danielinaa co ti poviem...vsetci su rovnaki 😀

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pininka1
3. jan 2020

@mirage na to konkrétne sa pýtala, sme tu poväčšine ženy a každá to poznáme, tak neviem čo je na tom také konkrétne. Nepisala som ako to robíme a kedy a ako sa mi to stáva.

eliska13
3. jan 2020

@kammik a koľko Ti to trvá prezliecť?😀ja to mám rada a je to rýchlovka nie?
@anikakullova prezliekam asi každé 2,3 t v zime a v lete používame len plachtu na prikrytie či vôbec nič a každý týždeň mením, ale zase je pravda nesexujeme každý deň😅ale aj, keď sme sexovali nemam pocit, že sme všetko zaspinili veď sa to rôzne dá nebudem opisovať😍

mirage
3. jan 2020

@pininka1
@pininka1 V pohode. pytala sa, ako cato periem postelnu bielizen. Ja som napisala, ze informacie o mokrych orgazmoch su pre mna uz prilis. To je cele.

laurita285
3. jan 2020

2x za týždeň

pininka1
3. jan 2020

@mirage ja som v pohode, pýtala sa keďže majú s manželom pestry sexuálny život, je to tam priamo napisane.

mirage
3. jan 2020

@pininka1 rozumiem, ale to je podla mna ako by sa ma niekto spytal, ze ked sa pocikavam, ako casto si mam menit nohavicky.

jaroe
3. jan 2020

@anikakullova raz za tri týždne až mesiac, niekedy operiem len vankusove návliečky v rámci toho intervalu. Tiež mám rada voňavé obliečky, ale na druhej strane už to spomínané šetrenie prírody mi nedovolí v bežnej prevádzke mimo chorôb napr. ,menit každý týždeň.