Ako dopadli vaše tajné vzťahy?

janaj15
21. okt 2008

Mali ste alebo máte vzťah, ktorý bolo treba tajiť? Napr. vekový rozdiel, nesúhlas rodičov a okolia, žiarlivé exmanželky?
Kamarátka a zároveň kolegyňa rok a pol takto fungovala so svojim priateľom a zároveň kolegom vo firme kde pracuje aj jeho exmanželka. Kvôli nej jej zákazal komukoľvek o nich povedať, ale človek si všimne tie pohlady a gestá a ona sa mi nakoniec priznala. Teraz sa rozišli, ona odišla z práce aj zo Slovenska, a on teraz tvrdí že s ňou nič nemal, že to bol len flirt, pritom som videla aký zamilovaný bol v čase najvačšej zalúbenosti, viem že spolu spávali, sluboval jej dovolenku na ktorej nikdy neboli, tak ona sa to rozhodla skončiť, že už nechce hrať druhé husle a počúvať sluby ktoré sa nikdy nesplnia. On sa teraz chce vrátiť k expriateľke s ktorou má malého syna a na túto strašne kydá, že pracovala s ním len preto aby mohla s ním flirtovať, že bohviečo v tom taliansku robí, že určite v bordeli..........
Máte s týmto skúsenosť. Ako dopadli vaše utajené vzťahy?

liv1
24. mar 2018

@ladyblcha no ved ano 🙂...

silesias
24. mar 2018

Ja som tiez mala utajený vzťah. Niekoľko rokov. Niekedy sme sa stretávali pravidelne, inokedy sporadicky. Chodil za prácou do zahraničia no vždy keď sa vratil sa ozval. Celkovo sme takto fungovali 9 rokov. Teraz som šťastne vydatá. Ale niekedy zaspominam 😂