Ako fungujú diskotéky v bordových okresov?

22. okt 2021

Ahojte, neviete ako fungujú diskotéky v bordovych okresov? A pustili by ste tam teraz svoje deti?

miankass
22. okt 2021

Deti by som v žiadnom prípade na diskotéky nepustala, aj keby boli zelené okresy.
Diskotéky sú od 18+ nech si užijú detstvo 🙂 zabávať sa budú mať čas neskôr.

autor
22. okt 2021

@miankass má 17 a diskotéka je od 16

miankass
22. okt 2021

Čiže predpokladám ze to bude ta "detská" ak dobre chápem?

danieladeley
22. okt 2021

teraz na diskoteku? to fakt ???? moje nervy

tarra6
22. okt 2021

V bordových okresoch sú diskotéky???

autor
22. okt 2021

@miankass normálna diskotéka

autor
22. okt 2021

Akože z toho hľadiska či ju pustiť normálne sa nepýtaj, cez prázdniny chodila a nebol žiaden problém, pravidelne sa ozývala aj domov prišla v poriadku, aleee skôr neviem či ju pustiť z hľadiska korony, tvrdí že aj tak chodia spolužiači a je s nimi v tried etakze to je jedno... No neviem teda mne sa to moc nepozdáva aj keď teda majú byť OTP...

janinah
22. okt 2021

To vážne sa jeden dospelý normálny rodič toto pýta? Ty nesledujes čísla? Niet dňa.ze by v mojom okolí nepribudli požiť.ludia.toto ti chýba?

janinah
22. okt 2021

Do školy ísť musia.na diskotéku.do kina či po obchodoch behať nemusia.treba minimalizovať rizika.to by už pubertiaci mali chápať

abbey1
22. okt 2021

Ako dlho to majú deti a pubertiaci chápať? Už to budú druhé Vianoce a tretia Veľká noc.

domkad
22. okt 2021

@miankass hlúposť ... rodicia urputne držia doma deti do 18stky a potom to tak aj vypadá. Poznala som mnoho takých co oknom utekali sa zabávať lebo mali doma takých rodičov - sekery . ...a hlavne rodicia nechcú púšťať lebo vedia čo sami robili v ich veku tak sa boja a svoje deti radšej držia nakrátko 🙂😉

janinah
22. okt 2021

@abbey1 aj keby 10 vianoc to bolo...niekto sa Musí zabávať a niekomu potom pôjde o život..celé leto bol relat.klud a aj bude na budúce leto.to je asi malo? Treba prijať fakty a prestať sa správať sebecky

abbey1
22. okt 2021

@janinah Ďakujem za nevyžiadanú radi. Správame sa zodpovedne. Ale 10 rokov , len s výbehom v letných mesiacoch, si takto ďalej nepredstavujeme.

janinah
22. okt 2021

@abbey1 aj ja sa správam zodpovedne aj môj 16 r.syn.ale vidíš.ze nie každý je taký...a keď si to okolností vyžadujú tak treba vydržať...máš lepšiu radu?

matabb73
22. okt 2021

@abbey1 Španielska chrípka trvala tri roky. Prečo by to teraz malo byť iné? Dá sa to zmierniť očkovaním ale veľa ľudí sa chce radšej nakaziť. Nič iné ako izolácia pri šírení nákazy nepomáha.

ivik4
22. okt 2021

Pozeram ze ziadna odpoved na otazku 😃 keby viem odpoviem Ti

sona96
22. okt 2021

@abbey1 tak keď je tvoj výbeh diskotéka, tak to je blbé. My dodrzujeme všetky opatrenia a nemám pocit, že by ma cokolvek obmedzovalo.

abbey1
22. okt 2021

@sona96 ;)
Ja už mám diskotéky dávno za sebou. Užívajte si svoj život bez obmedzení. ;)

matabb73
22. okt 2021

Z Úradu verejného zdravotnictva:
Bordové okresy:

Zaočkovaní: bez kapacitného limitu (povinný zoznam účastníkov)

OTP: 25 % kapacity, pokiaľ nie je kapacita určiteľná, max. 50 osôb

Základ: max. 6 osôb

Zavisi od toho v akom režime sú.
Bez ohľadu na to, ja by som dcéru na diskotéku teraz nepustila. Pre mňa je presnejšie, aby bolo dieťa zdravé a chodila do školy.

sebastianmichal
22. okt 2021

Normálne ju pusti prečo by mala byť doma pre tie nezmyselné opatrenia, že očkovaní môžu všetko a najme nakaziť každého keď sú pozitívne. Hlavná vec ze oni sa testovať nemusíš otras mládež nes si užíva

simca06022011
22. okt 2021

Podľa rezimu v akom funguju. Mne dcera vymýšľa ze zajtra ide so spoluziakmi na pizzu a uz mam dosť 🤦🏻‍♀️na diskotéku cisto uz z toho : interier, tanec,... By som teraz dieta nepustila.

miankass
23. okt 2021

@domkad nikto nehovorí že držať doma. Ale určite by som neplnolete dieta nepustila na diskotéku medzi ozranov a narkomanov, všetci vieme ako to tam chodí 🙂

domkad
23. okt 2021

@miankass ale zase netreba preháňať

miankass
23. okt 2021

@domkad keď myslíš ze preháňam, skus tak pustiť 15-16-17rocnu, 🙂 ešte tak oblečenú ako chodia dnešné mladé baby 🙂 určite to dobre dopadne. Žiadny slizký ožran sa neprikmotri.
Ale zrejme v tomto prípade to je ajtak jedno ak je ta diskotéka pre 16 ročných, asi tam alkohol dávať nebudú.

autor
23. okt 2021

@miankass no dcéra chodila cez leto, normálne oblečená a žiaden problém sa nestal, ja som skôr chcela vedieť, že ako to teraz funguje (akože poznám covid automat, ale že či sa to fakt dodržuje kapacita a celkovo...) Režim tam ma byt OTP, že to aj kontrolujú, skôr ma zaujíma ten menný zoznam účastníkov a kapacita

matabb73
23. okt 2021

To si treba zistiť v konkrétnom podniku ako fungujú. Či v režime OTP tak, ako väčšina alebo inak. Tu ti to asi ťažko bude vedieť niekto povedať ked nepíšeš o aký podnik ide.

autor
23. okt 2021

@matabb73 nemajú to nikde na stránke, ale doteraz OTP, len tento týždeň sme už bordovy... Mňa by skôr zaujímalo či sa naozaj dodržuje ťa kapacita a telefónny zoznam.

terina25
23. okt 2021

Boze nazory niektorych matiek tu, otras. 🤦

miriam11
23. okt 2021

Pusti ju. Mladí ľudia a deti nemajú ťažký priebeh. Aj očkovanie deti je nezmysel, ale lekári trepu rodičom do hlavy, že očkovať, očkovať. Lebo za ockovaneho majú prachy, tie sa predsa zídu.