• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako naučit psíka na WC?

23. decembra 2016 
@mamusia veelmi stary prispevok, ale predsa odpoviem :slight_smile: susedka neutralizovala pach mocu od psa octom.
19. júl 2016 o 12:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubba ahoj ale to nejde ja byvam v bytovke a oni nas za to hresili a ja mam maleho psa a ked ho do tyzdna nenaucim aby sa pytal von tak mi ho rodici zoberu prosim pomoz mi PROSIM si moja jedina nadej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. júl 2016 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zdravim vsetkych moja sestra zije v anglicku maju nadherneho yorkshira samičku vola sa Sisi aky ma vek to neviem ale je este mlada typujem tak 2 mozno 3 roky neviem ale prikladne sa o nu staraju ale nenaucili ju na wc nema navyk da sa takyto odrastený psik naucit na wc??? a ak jej ako???
31. okt 2016 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrý večer vie mi niekto poradiť mám šteniatko JRT fenku má 3mesiace ...a mám takýto problém všade mi ciká ,kaká učím ju dávam ju vonku keď sa napapá,aj keď sa zobudí ale vonku potrebu neurobí príde dnu a všetko začne špiniť :frowning2: už som zúfalá už neviem čo mám snou spraviť ako ju naučiť ani na noviny keď ju dám ani tam nechce svoju potrebu vykonať.ked sa z niecoho teší alebo sa bojí tak sa zvikne pocurat.prosim poraďte čo mám spravit Ďakujem Sue :slight_smile:
2. nov 2016 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte:slight_smile: mam na vas otazocku... pred 3 dnami som si kupila steniatko anglickeho buldoga,ma 7 mesiacov. Byvala majitelka mi kazala ostat s fenkou dva tyzdne doma,lebo bola zaockovana len prvy krat. Snazila som sa ju ucit cikat na noviny kedze som sa s nou bala ist von. Ale bolo to neznesitelne a tak som navstivila veterinara ktory mi povedal ze psa mozem vencit v kratkodobych intervaloch. Chcem sa opytat ako zacat? pretoze som ju naucila cikat na noviny dostala vzdy za to pamlsok,mam ju teraz za to zrazu hresit? a chodit s nou kazde 3 hodiny von? mam odstranit vsetky noviny a cakat kym si bude hladat miestecko a vtedy ju rychlo vziat a utekat von? som zufala:( dakujem!!!!
6. dec 2016 o 01:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volam sa vanesa bivam v nitre privadza ma sem to ze potrebujem pomoc o menzese
20. dec 2016 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lujzavan ty si kompletna ci.To je tema o psoch a nie menzese.Sa spametaj.:joy::joy::joy::heart_eyes::heart_eyes::joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:
21. dec 2016 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lujzavan Si naozaj zabila dievča hahahaha toto je tema o psoch s takymi vecami to treba riesit s niekim doverne a nie to tu vycapit.
23. dec 2016 o 01:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
23. dec 2016 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok