Ako piť, aby som nebol opitý?

10. mar 2022

Sú nejaké typy na to ako piť aby som nebol opitý a mohol toho viac vypiť, alebo ako zmierniť účinky alkoholu? Nemyslím teraz že ako si dať pol litra vodky a nebyt opitý, ale skôr zmierniť aj menšie množstvo alkoholu

niekto2hy
10. mar 2022

Pit vodu.

sona96
10. mar 2022

Mne pomôže sa vždy dobre predtým najesť, niečo mastné. Chalani na intraku to ešte vylepšili a zvykli si dať poldeci oleja, ale to píšem len ako srandu z intraku, nie návod. Nerob to, radšej sa naozaj dobre najedz a každý poldecak zapi aspoň pohárom vody.

lienkashoppingqueen
10. mar 2022

vylievat potajomky :D

ikonica
10. mar 2022

Zajedaj k tomu slaninu 😁

rakahaka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rakahaka
10. mar 2022

Urcite sa najest pred pitim a zajedat aj pomedzi. Dostatok vody vzdy po kazdom panaku. Prechadzka na studenom vzduchu.
Nemiesat alkohol pot ideal jeden druh

rude_baby
10. mar 2022

Dobre sa najesť a alkohol zapijat vodou, nie sladkým nealkom

saxana000
10. mar 2022

Nejest na lacno...zapijat vodou idealne na vzduchu nie v smradlavom bare a hybat sa tancovat prechadzat..

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
10. mar 2022

To je otázka na zamyslenie teda 👍😀😀

hazelgracegus
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
valentina12345
10. mar 2022

@saxana000 nejest nalacno 🙃

misulkar
10. mar 2022

Tréning robí majstra 😜🤷‍♀️😄😄

saxana000
10. mar 2022

@valentina12345 aaaaaaaa! No hadam pochopil... 🙈

mamamasama
10. mar 2022

V Kórei som kupovala také cukríky a shooty so smajlíkmi, kedže tam sa pije prakticky non stop. Neviem, či z toho budeš aj menej opitý, ale s opicou to pomôže určite. Treba zistiť, či sa to dá kúpiť aj u nás.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
beata_k
10. mar 2022

@zazvorka87 Chce zmiernit ucinky alkoholu po piti, nie sa neopit. Pise to v poslednej vete.

sense
10. mar 2022

Nepit na lacno, ne miešať, nehadzat do seba panák za pánskom a piť dosť vody popri tom... A nepit len preto ze iný pijú... Stačí poz at svoju mieru s vedieť si povedať staci

vevesh
10. mar 2022

Moslimovia piju v speci podnikoch a kedze drviva vacsina neznesie ani nasho panaka, tak maju vyperlickovane jedla, ktore zmiernuju ucinky alkoholu : velmi solene pecene maso (takmer az presolene) s citrodekom -je to slane a kysle. Moze byt akekolvek maso, ale idealne jemne mastne. Zaziky jogurt s citronovou stavou a vela cesnakom, osolene citrony pomedzi pitie jest, slane olivy, tamarind, nakladana kysla zelenina. Alkohol riedit studenou (neperlivou) vodou. A nepit na lacny zaludok.

soldi
10. mar 2022

Kedze alkohol dehydruje, tak najjednoduchsie je pit podla pravidla: na 1 diel alkoholu vypit dva diely cistej vody.
Ja som teda nepicka, ale toto pravidlo som odkukala od spoluziakov na gympli 😀

brembo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
soldi
10. mar 2022

@brembo ked sa raz niekedy budem chciet opit, tak na to pojdem teda takto 😀

prasiatko30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
h2
10. mar 2022

Som veľmi prekvapená, čo tu čítam. Že potajomky vylievať, objednávať nejaké nealko drinky, čo sa tvária na alkohol, na oklamanie spolupijúcich... Načo? Keď nechcem piť, nepijem. Keď nechcem, aby mi bolo zle, pijem s mierou. Čo na tom alkohole všetci majú? Aj tuším včera sa tu nejaká baba pýtala, ako to má urobiť, keď chce piť a je jej zle aj z malého množstva alkoholu. Rozum sa mi zastavil. Veď keď mi je z niečoho zle, tak to predsa nebudem do seba liať, nie?

bloger
11. mar 2022

Najesť sa pred tým je dobré. Nepiť na prázdny žalúdok. Tak som to niekde počul.

kamca495
11. mar 2022

Pomôže aj jesť slané napríklad arašídy, soleky, ale aj niečo kyslé napríklad uhorky mne to pomáha neviem ako ostatným 😁

vevesh
11. mar 2022

@h2 na jednej strane mas pravdu, ak niekto nechce pit, nech nepije a nehra komediu pre ostatnych....ale zvacsa je to tak, ze aj ked ludia alkohol nezvladaju ci im robi zle, tak im chuti a chcu si dat poharik-dva. A na tom nevidim nic zle, ak chcu trochu "obabrat vlastne telo", aby mohli vypit aspon trochu ci trochu viac....

alazala
11. mar 2022

Však nepi, načo?

brembo
11. mar 2022

pred chlastaním sa treba poriadne najest. Na prázdny žaludok učinkuje alkolol omnoho rýchlejšie a razantnejšie. Nemiešat alkohol. Nepit tvrdé s pivom. Pit vela vody. Dávat vačšie pauzi medzi pitím alkoholu,najma tvrdé nedávat štampedlíky jeden po druhom ale postupne. Nepit tvrdý alkohol,ked ho nezvládate. A tiež samozrejme na pitie tvrdého treba tréning.