Ako predávate veci?

susedka211
25. jan 2022

Ahojte baby... Ako tu na MK predávate veci? Ci len ak náhodou niekto niečo podľa vyhľadávacika nájde ci?
Ďakujem

kiwi3
25. jan 2022

nerozumiem trochu otazke. tu sa mozu predavat veci len v bazari. ci myslis, ci to niekto linkuje aj na facebook a tak, ci co?

3009
25. jan 2022

@susedka211 veď nafoť si na bazár.

susedka211
autor
25. jan 2022

@kiwi3
@3009 ved viem ze na bazár sa dajú... Ale ze aby ich ľudia videli... Ci keď si nájdu danú vec co hľadajú hej?

spadnutaslivka
25. jan 2022

@susedka211 som rada, že sa mi zobrazí to, čo hľadám. Ak by ma MK bombardoval miliónom vecí, ktoré kúpiť nechcem a ani neplánujem, asi by ma porazilo a určite by som sem prestala chodiť. Každú vec si nafotíš, pravdivo popíšeš a zadelíš do konkrétnych kategórií- cez ne potom ľudia nachádzajú to, čo hľadajú. Napr. nohavice, dievčenské, ružové, veľkosť 86, (ak je mi jedno, aká značka...). Načo by mi MK ukazoval dámsku rifľovú kabelku, keď hľadám oblečko pre dcéru 😉

spadnutaslivka
25. jan 2022

@susedka211 a keď sa toho chceš rýchlejšie zbaviť, daj lákavejšiu cenu. Kamoška tu po dcére vraj vždy predá do pár dní, ale ona to berie tak, že nechce, aby jej to zaberalo miesto a že je rada, že aspoň niečo málo za to dostane naspäť. Nie každý má doma toľko miesta, aby skladoval oblečko 5 rokov... a čím dlhšie ti niečo stojí, tým menšia šanca, že to ešte predáš, lebo móda sa mení... Čiže nakoniec aj tak po tých 5 rokoch pôjdeš brutal pod cenu alebo to použiješ už len na handry.

susedka211
autor
25. jan 2022

@spadnutaslivka ďakujem 🙂

luccija
25. jan 2022

@susedka211 ja som sa do toho pustila pred Vianocami veľmi veľa veci som predala na FB cez marketplace Bazos a Mk sa na to nechyta

iv007
25. jan 2022

Ja som dost veci predala cez Bazos,treba spravit dobre fotky a dat priaznivu cenu.Zvacsa davam za polovicu od kupnej ceny,som rada ze sa toho zbavim a aspon daco sa mi vrati.Tu na bazare citim mensi zaujem-prilis komplikovane vyhladavanie.

kiwi3
25. jan 2022

@luccija ja som teda este cez marketplace nikdy nic nepredala... a asi by ma tam ani nenapadlo nakupovat.

susedka211
autor
25. jan 2022

@iv007 a lepšie je spraviť ze každú vec nafotím osobitne alebo napr mám na predaj bundy a dám Tri kusy na jedno foto? Alebo po samej radšej
Ďakujem 🙂

martinkatinka
25. jan 2022

@susedka211 su tu aj predajne skupiny.

susedka211
autor
25. jan 2022

@martinkatinka aké napr 🙂 ďakujem

evica17
25. jan 2022

@iv007 praveze ja.tu radsej nakupujrm, nakolko tu vnimam zas vacsi vyber, co sa tyka oblecenia a hraciek. Lebo bazos ti po urcitej dobe inzerat zmaze a tu to.ostane.Uz inych veci ako nosic, kocik a take vacsie zas na bazosi je lepsi vyber.