Ako som prežil. Pozerávate to?

mamartinka
22. mar 2009

zakladam novu temu na novy serial.snad sa niekto prida.

katrin21
28. máj 2009

lozia mu do sprchy - to som myslela, ze mu otvaraju zamerne dvere do kupelne ked je v sprche, tak sa radsej uz aj zamyka.... baby maju teraz 8 rokov...

perla200
28. máj 2009

mna zarazilo ked v tom epilogu hovorili, že 90% matiek vie o zneužívaní svojich dcér....vtedy ma zamrazilo....síce nie som este matka, ale asi by som ho zabila, keby to niekto urobil mojej dcére

hasleerka
28. máj 2009

no ved práve, on to tak hral, že má ona starosti s frajerom a niežeby sa hnevala a bočila od neho

vinka
28. máj 2009

Katrin to,že muž chodí nahý po byte ešte neznamená nejakú úchylku.Ja poznám známu mojej mamky oni bežne ked sa išli sprchovat chodili z mužoím po byte nahý pred detmi.A nikdy nič detom neurobil ich otec.A pre nich aj deti to bolo normálne,že otec vyšiel zo sprchy nahý.A sa ani neotočili za ním.Ale toto je choré.Ten herec bol super lebo dokázal zahrat ešte aj to vzrušenie ked ju videl.Ale toto je už choroba.Ked niekoho toto dokáže ukájat.Ale aj s malými detmi.Ved to je choré.Vhodné doživotného zavretia od ludí.Len sa divím tým matkám ktoré to vedia a nič nerobia.To nieje matka pre mna. ☹ Ked nechá takto dcéru trpiet. ☹

mamartinka
autor
30. máj 2009
penelope2066
30. máj 2009

a kedy byva tento serial?a da sa to pozriet aj v nejakom archive?

mikalove
30. máj 2009

videla som upútavku bude další diel,asi matka niečo urobí dcere ,ak som dobre pochopila

egyptanka
30. máj 2009

penelope2066 , v stredu o 20,45 na JOJ a je to v archive na www.joj.sk

veronikahel
30. máj 2009

mikalove, na predoslej strane mamartinka dala prispevok, o com je dalsia cast 😉

mikalove
30. máj 2009

veron dík,idem prečítať,nestíham všetko sledovať 😉

eva7780
3. jún 2009

pozeráte?

bubadlo27
3. jún 2009

ja kukam 😉

milliigoret
3. jún 2009

no som zvedavá jak to celé dopadne... 😕

bubadlo27
3. jún 2009

dnes je tazka cast ☹ vlastne ako vsetky a videli ste uz aj ukazku ten zitneho pribeh?

milliigoret
3. jún 2009

no by som tú ženskú asi kopla niekam,keď vidím čo s tým chúďatkom robí ... 😲 😠

milliigoret
3. jún 2009

no tak mne sa to dnes zdalo veľmi krátke 🤐

honey023
3. jún 2009

Ale inak fakt dnes to ubehlo ako voda 🙂 ...ale je fajn, že dostala druhú šancu i keď je tam stále to riziko... a z tej malej bude raz dobrá herečka 😉

honey023
3. jún 2009

...inak o týždeň sa bude vysielať asi najmedializovanejšia časť, hovorí a píše sa o tom všade.

brat
3. jún 2009

a aka je to cast?mne sa zatial najviac pacilo "ruku na to"

eva7780
3. jún 2009

kde ste našli co bude v dalsej casti? 😕

bubadlo27
3. jún 2009

streda 10.6

Celebrita
Príbeh lekárky, ktorej sa do opatery dostáva úspešná celebrita po vážnej dopravnej nehode, pri ktorej spôsobila smrť dieťaťa. Lekárka bojuje s vlastnou dilemou, ako sa k tomuto človeku postaviť. Médiá z neho robia vraha, ale pre ňu by to mal byť len obyčajný pacient po nehode. Jej vnútorný boj hraničí až s pochybnosťami o vlastnej profesionalite. Len vlastná životná skúsenosť jej pomôže pochopiť, ako sa cíti jej pacient a ako sa má cítiť ona. Slovenský seriál .

mamartinka
autor
3. jún 2009

Ako som prežil Streda 10.06.2009.
Popis:
skryté titulky - Celebrita Príbeh lekárky, ktorej sa do opatery dostáva úspešná celebrita po vážnej dopravnej nehode, pri ktorej spôsobila smrť dieťaťa. Lekárka bojuje s vlastnou dilemou, ako sa k tomuto človeku postaviť. Médiá z neho robia vraha, ale pre ňu by to mal byť len obyčajný pacient po nehode. Jej vnútorný boj hraničí až s pochybnosťami o vlastnej profesionalite. Len vlastná životná skúsenosť jej pomôže pochopiť, ako sa cíti jej pacient a ako sa má cítiť ona.

bubadlo27
3. jún 2009

asi mame rovnaky zdroj 😀 😀

mamartinka
autor
3. jún 2009

bubadlo prepac sme sa zhodli 😉

bubadlo27
3. jún 2009

nic sa nedeje 😉
len som zistila ze uz budu len dve casti vratane ten Celebrity ☹

mamartinka
autor
3. jún 2009

dovie co potom daju.

liliandax
4. jún 2009

a tu je o poslednej casti -

Príbeh rozvedenej ženy, ktorej sa mení syn pred očami. Trpí, pretože jej syn od nej uteká a vracia sa. A uteká a vracia sa. Prečo je taký čudný? Veď to je dobrý chlapec. Až kým sa nepríde na to, že je závislý na drogách. Prečo začal s drogami? Veď dostával všetko. Môže sa dostať zo svojej závislosti? Keď všetci spoja sily, tak sa mu to môže podariť! Posledný zo série dvanástich hraných filmov inšpirovaných skutočnými udalosťami, ktoré tragicky zasiahli do súkromia viacerých ľudí.

bubba
4. jún 2009

a ved take nieco o tom synovi uz nebolo?co dokonca robil aj prostituta dakde v zahranici pod vplyvom drog...

veronikahel
4. jún 2009

bubba bolo, ale to bolo o tom, ze sa jned na zaciatku stratil a ti, co ho uniesli do zahranicia ho nadrogovali a nutili k prostitucii...

tilly
4. jún 2009

ja si myslím, že na budúci týždeň to bude mať najväčšiu sledovanosť... smutné