• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako som prežil. Pozerávate to?

6. júla 2014 
kde si môzem pozriet poslednu cas na joj stranke?? lebo ja nemôzem najst :frowning2: :confused:
8. apr 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tá posledná časť bola asi zatial najlepšia
8. apr 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes bude príbeh o tyranovi: Príbeh atraktívnej Júlie, ktorá sa spolu so svojím maloletým synom Kamilom stala obeťou nečakaného domáceho násilia. Alkohol totiž urobil z jej milovaného muža človeka, ktorý si svoje ľudské i profesionálne zlyhanie kompenzoval psychickým i fyzickým týraním svojich najbližších. Dokedy sa dá takáto situácia trpieť? Je z nej vôbec reálne východisko?
19. apr 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej, len si neviem ťuťka Stanka Juríčka - z Pink garden predstavit v takej ulohe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som si ho nevedela predstaviť,ale niečo taketo by som nechcela zažiť
19. apr 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemajú iných hercov? :confused:
19. apr 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eva,,,,,no dnes som to nemohla ani pozrať a preto ani neviem ako o dostali alebo kto jej pomohol :unamused:
19. apr 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no syn naňho mieril jeho pištoľou a nakoniec ich rozideli a z ona bola šťastná s kolegom a z jej muža sa stal bezdomovec, po rozvode sa pod nim zľahla zem a na záver ho ukázali ako bezdomovca
19. apr 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenulka dakujem,akurát od vtedy ako nanho syn mieril pištolou som nevidela :angry:
19. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenulka,,,dik,,,lebo som mala z toho nrva, a ked som prepla tak už bolo koniec
19. apr 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už to je v archíve: http://televizia.joj.sk/tv-archiv/ako-som-prezil/19-04-2009/2563432.html

Ten predzáver s tou zbraňou - uff, až zimomriavky. A potom ten záver, ako sa s ním ten malý stretol, čakala som, že sa po nich vrhne... inak strach, dúfam, že takýchto príbehov bude na svete, čo najmenej, a ak sa nejaké nájdu, tak nech skončia so šťastným koncom!
19. apr 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
honey,,,,tak fajn že, je aj už v archíve,,,stačí len ten koniec, lebo ma ide šlak trafiť s takých "chlapov"" :angry:
19. apr 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale najhoršie na tom je, že je to tvrdá realita ... koľko párov takto žije a tie deti chúdence trpia... a ženy stále v nádeji, že sa to zlepší... poznám tiež nejaké obdobné príbehy...
19. apr 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dnes to bolo drasticke.ako snim mohla tak vydrzat.hlupa nechat sa tak byt.a ten maly to musel vsetko trpiet.
19. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dopozerala koniec :frowning2: chudák chlapec,nechcela by som take čosi ani hrať nieto prežiť
ale príde mi to,že niesú iný hercy ,len z panelaku a ordinacie ,ved nabuduce bude kordiak :fearful:
19. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babenky. Vcerajší diel bol hrozný(samozrejme dejovo) :angry: . Ja som to ale videla len po tú reklamu. Ako to skončilo?
20. apr 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj penny no naštastie celkom fajn :slight_smile: , on sa stal bezdomovcom a ona so synom žili s tým jej kolegom... ale muselo to zájsť tak ďaleko, že sa pustil aj do tej ich staručkej susedy... skončilo to na súse následne ich rozviedli a on sa stratil nevedno kam ... na konci ukázali ako je on bezdomovec....
20. apr 2009 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale musite uznat, ze ten herec(Kostelny) to zahral super, som si ho s tou rolou dokonale stotoznila, bala som sa, ze vyznie nejak komicky..........ako Boborovsky :grinning: :sweat_smile: .........nakoniec som mala na neho nervy, ako keby naozaj tyral nejaku zenu............. :angry: :frowning2: :slight_smile:

podla mna je dobre, ze herci z tych nekonecnych serialov sa divakom ukazu aj v inych ulohach, nech si ich ludia nezaskatulkuju, a zasa co na Slovensku lepsi herec, vsetko to hra v serialoch :confounded: nejak sa zivit musia :confounded:
20. apr 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja súhlasím s ukanou prene tak ... nech ukážu čo v nich je a že vedie zahrať všeličo nie len limonády alebo naopak
20. apr 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo dnes nejde ako som prežil?nejak som nepostrehla :fearful:
26. apr 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude to už v stredu chodiť :wink:
26. apr 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo? :angry: tak som sa tešila
26. apr 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja myslim, ze kvoli Let´s dance .... aby mali na Joj sledovanost, aj ked ja osobne som najprv pozrela Ako som prezil a az potom som sa dorazila taneckami :slight_smile:
26. apr 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmka ja tak isto :wink:
26. apr 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
točo je za matku,čo posiela dcéru na potrat :confused:
29. apr 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chvalabohu to dobre dopadlo :slight_smile:
aj ja chcem tak vymalovať :frowning2:
29. apr 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dopadlo to super. Samozrejme zasa som revala.

Tá matka bola fakt divná.
29. apr 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze tak dnes ma to chytilo,som revala jak blazon.....
29. apr 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krásny príbeh! Síce na začiatku to bolo veľmi smutné :cry: , ale postupne sa začalo naberať aj pekné dokonca aj humorné situácie, keď sa navzájom hádali... a záver bol naozaj vydarený.
29. apr 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda, ja som to včera tiež pozerala, neviem, či by som sa nechala mužom len tak poslať preč... a dieťatko by som si tiež určite nechala... ale teda, chce to riadnu silu človeka, žiť bez rúk... alebo s akýmkoľvek postihnutím... pri takomto niečom si človek uvedomí, aký je šťastný...
30. apr 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok