• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako som prežil. Pozerávate to?

6. júla 2014 
ale dobre to skončilo :dizzy_face:
30. apr 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeezis ja som to prepasla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. apr 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa ta vcerajsia cast velmi pacila, Barta je pan Herec :wink:
a dej pribehu bol zimomriavkovy :grinning:
30. apr 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz som si to pozrela :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... Dá sa to v archíve na JOJke. A nemám slov...
30. apr 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievčata á no,,,bolo to psychologické,,ale mozog je už taký,,hlavne to dopadlo dobre,,
30. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekné aj keď smutné príbehy.....a keď tak nad tým rozmýšľam, tak - žiaľ- asi každý z nás zažil nejaký takýto príbeh....stačilo by to už len napísať a dobre zahrať....
30. apr 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som sa chcela pridať ,ale úplne zabudla :confounded:

tú poslednú časť som pozerala ako prvú a tááák strašne som plakala

Nera aj ja som zažila skoro rovnaký príbeh ...asi by mala napísať ...tiež bola v kúpeloch...ale našťastie ma vtedy priateľ nenechal a ani ja ho neposlala preč .
2. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím, dajte mi link kde sa dá pozrieť tá časť čo išla naposledy,vďaka
2. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúsila so pozrieť poslednú časť ,ale idú mi len upútavky pozrieť .predtým nemala s tým problém.dala si do googla joj.sk ,tak skús tam pozrieť ...možno sa ti to podarí ....
2. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa táto časť tiež veľmi páčila, človek ked vidí osudy iných je šťastná ako vlastne žije, aspon u mna je to tak ... no a Barta 100bodov, dobre hral
2. máj 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo sa stalo tomu chlapovi?
6. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otrhlo mu jednu ruku a druhú mal ochrnutú .
6. máj 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nechcela by som byť v koži toho učitela
6. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeezis ako ma vytaca ludska hlupost a reci typu jpp :frowning2: :angry:
6. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmka čo ta vytočilo?
6. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jak sa spravaju, bez potvrdenia a hlavne ten horar ... mozno trocha aj chapem, ale takto ked viem co je vo veci tak ma to vytaca ...
6. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len aby to nebol ten horár, ked toho učiteľa tak vehementne obviňuje :unamused:
6. máj 2009 o 21:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj vy kecáte o filmne ... hm ten teraz nepozerám, lebo ma mm vyhodil, že on chce modré z neba, tak ja zajtra kuknem na nete ... videla som len upútavku a ten príbeh mi je veľmi známy, nebolo to niekedy aj v správach?
6. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bzuco aj ja som tipovala na horára
6. máj 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zasa dobry pribeh :wink: aj "Kocik" dobre hral :sunglasses: ...........len ta jeho frajerka mi pripadala ako jeho mama, nesedeli mi spolu, mozno su rovakak vekova kategoria, ale on posobi omnoho mladistvejsie :sweat_smile:

a ja som dobre typovala na toho chlapa :unamused:

najviac ma rozculilo, ze to tak v skutocnosti je, ako to bolo v tom filme, ludska hlupost, a to ze sa mu nik ani neospravedlnil na konci.............realita :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ako vysita :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: hlane ti rodicia tej znasilnenej dievcinky, ani buuuuuuuu :angry: :angry:
7. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rovnaka .........tam malo byt :sweat_smile:
7. máj 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto to nakoniec spravil? ja som to nejak nedopozerala, lebo ma uz rozoberalo a tiez som bola nervna z toho spravania ludi ... inac, Kocisa moc nemusim ale toto hral celkom dobre ... celkovo mi pridu tieto pribehy dobre zahrate ....
7. máj 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmka, ten taky lesny robotnik, co stale behal s tym horarom, taky silnejsi :angry:
7. máj 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby akurát to pozerám, sila aký sú ľudia ... ja som myslela že to ten horár ... idem dokukať
7. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ukana máš pravdu, je to realita ... stačilo to bú vysloviť
7. máj 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim,ze ten chlapik,mal hlavne smolu,ze bol ucitel....tym ho hned aj policia odpisala a nerobili si svoju robotu...asi by som to hnala dalej :unamused: :zipper_mouth:
8. máj 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatila najlepsi pribeh pre mna bol "ruku na to"cloek ked si to pozrie,spomenie si na ten svoj zivot,na tie svoje problemy a zisti,ze aky je vlastne stastny :wink: a sposob akym sa treba postavit ku vlastnemu nestasiu...bol uzasne odporezentovany uple akoby ten diel tvorili nejaky psychologovia.bolo to uzasne zahrate a chlapik vychodinar....jooooj keby bolo takych viac :wink: :wink: :dizzy_face:
8. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes-krutá realita :frowning2:
13. máj 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože na to sa nedá ani pozerať :pensive:
13. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru...inak ja som len raz kukala ako prezit...no a tuto cast...ale ja by toho ix syna zabila :angry:
13. máj 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok