Ako som prežil. Pozerávate to?

mamartinka
22. mar 2009

zakladam novu temu na novy serial.snad sa niekto prida.

mikalove
30. apr 2009

ale dobre to skončilo 😵

bubba
30. apr 2009

jeeeeeezis ja som to prepasla 😅 😅 😅

bubadlo27
30. apr 2009

mne sa ta vcerajsia cast velmi pacila, Barta je pan Herec 😉
a dej pribehu bol zimomriavkovy 😀

ramzesa
30. apr 2009

Teraz som si to pozrela 😵 😵 😵 ... Dá sa to v archíve na JOJke. A nemám slov...

netmona
30. apr 2009

no dievčata á no,,,bolo to psychologické,,ale mozog je už taký,,hlavne to dopadlo dobre,,

nera
30. apr 2009

Pekné aj keď smutné príbehy.....a keď tak nad tým rozmýšľam, tak - žiaľ- asi každý z nás zažil nejaký takýto príbeh....stačilo by to už len napísať a dobre zahrať....

adulikka
2. máj 2009

aj ja som sa chcela pridať ,ale úplne zabudla 😖

tú poslednú časť som pozerala ako prvú a tááák strašne som plakala

Nera aj ja som zažila skoro rovnaký príbeh ...asi by mala napísať ...tiež bola v kúpeloch...ale našťastie ma vtedy priateľ nenechal a ani ja ho neposlala preč .

janinah
2. máj 2009

prosím, dajte mi link kde sa dá pozrieť tá časť čo išla naposledy,vďaka

adulikka
2. máj 2009

skúsila so pozrieť poslednú časť ,ale idú mi len upútavky pozrieť .predtým nemala s tým problém.dala si do googla joj.sk ,tak skús tam pozrieť ...možno sa ti to podarí ....

hasleerka
2. máj 2009

no mne sa táto časť tiež veľmi páčila, človek ked vidí osudy iných je šťastná ako vlastne žije, aspon u mna je to tak ... no a Barta 100bodov, dobre hral

penny13
6. máj 2009

čo sa stalo tomu chlapovi?

adulikka
6. máj 2009

otrhlo mu jednu ruku a druhú mal ochrnutú .

eva7780
6. máj 2009

no nechcela by som byť v koži toho učitela

emmka3
6. máj 2009

jeeezis ako ma vytaca ludska hlupost a reci typu jpp ☹ 😠

hasleerka
6. máj 2009

emmka čo ta vytočilo?

emmka3
6. máj 2009

to jak sa spravaju, bez potvrdenia a hlavne ten horar ... mozno trocha aj chapem, ale takto ked viem co je vo veci tak ma to vytaca ...

bzuco
6. máj 2009

len aby to nebol ten horár, ked toho učiteľa tak vehementne obviňuje 😒

hasleerka
6. máj 2009

jaj vy kecáte o filmne ... hm ten teraz nepozerám, lebo ma mm vyhodil, že on chce modré z neba, tak ja zajtra kuknem na nete ... videla som len upútavku a ten príbeh mi je veľmi známy, nebolo to niekedy aj v správach?

eva7780
6. máj 2009

bzuco aj ja som tipovala na horára

ukana
7. máj 2009

ahojte, zasa dobry pribeh 😉 aj "Kocik" dobre hral 😎 ...........len ta jeho frajerka mi pripadala ako jeho mama, nesedeli mi spolu, mozno su rovakak vekova kategoria, ale on posobi omnoho mladistvejsie 😅

a ja som dobre typovala na toho chlapa 😒

najviac ma rozculilo, ze to tak v skutocnosti je, ako to bolo v tom filme, ludska hlupost, a to ze sa mu nik ani neospravedlnil na konci.............realita 😖 😖 😖 😖 ako vysita 😠 😠 😠 😠 😠 hlane ti rodicia tej znasilnenej dievcinky, ani buuuuuuuu 😠 😠

ukana
7. máj 2009

rovnaka .........tam malo byt 😅

emmka3
7. máj 2009

a kto to nakoniec spravil? ja som to nejak nedopozerala, lebo ma uz rozoberalo a tiez som bola nervna z toho spravania ludi ... inac, Kocisa moc nemusim ale toto hral celkom dobre ... celkovo mi pridu tieto pribehy dobre zahrate ....

ukana
7. máj 2009

emmka, ten taky lesny robotnik, co stale behal s tym horarom, taky silnejsi 😠

hasleerka
7. máj 2009

no baby akurát to pozerám, sila aký sú ľudia ... ja som myslela že to ten horár ... idem dokukať

hasleerka
7. máj 2009

ukana máš pravdu, je to realita ... stačilo to bú vysloviť

bibula
8. máj 2009

myslim,ze ten chlapik,mal hlavne smolu,ze bol ucitel....tym ho hned aj policia odpisala a nerobili si svoju robotu...asi by som to hnala dalej 😒 🤐

bubba
8. máj 2009

zatila najlepsi pribeh pre mna bol "ruku na to"cloek ked si to pozrie,spomenie si na ten svoj zivot,na tie svoje problemy a zisti,ze aky je vlastne stastny 😉 a sposob akym sa treba postavit ku vlastnemu nestasiu...bol uzasne odporezentovany uple akoby ten diel tvorili nejaky psychologovia.bolo to uzasne zahrate a chlapik vychodinar....jooooj keby bolo takych viac 😉 😉 😵

eva7780
13. máj 2009

dnes-krutá realita ☹

dadka212
13. máj 2009

bože na to sa nedá ani pozerať 😔

debra
13. máj 2009

veru veru...inak ja som len raz kukala ako prezit...no a tuto cast...ale ja by toho ix syna zabila 😠