Ako vyzerá myšací trus?

29. nov 2021

Prosím vás ako vyzerá myšací trus? Muž doniesol pred pár dňami krabice z ozdobami zo strechy z domu u ich mamy a odvtedy som našla 4 ako keby hovienka. Úplne ma chytá panika, že sem niečo dovliekol. Nastražil pasce a nič. Dnes idem pre mačku. Tie hovienka som našla náhodne. Každé v inej izbe. Myšie výkaly by mali byť pokope, alebo nie? Máme aj elektrický odpoudzovač myši. No mám z toho stres.

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
eeffka
29. nov 2021

no este aj netopiere su v hre 🙂

autor
29. nov 2021

@zazvorka87 no grcám 🤢🤢🤢 sťahujem sa...odchádzam... 😭😭😭

mauduska
29. nov 2021

jemine kvôli myši panika? :D však nastav pascu, schovaj jedlo a počkaj.. ešte sa aj bližia Vianoce, tak môžeš potom spojiť vianočné upratovanie s dezinfekciou po myši.

autor
29. nov 2021

@mauduska strasne sa mi to hnusi.. hned si predstavim kolko chorob to prenasa... 😭 pascu sme dali.. ani sa toho nedotkla...uz som prehladala vsetko...nevidiet, nepocut, necitit... poobede idem pre macku..

birika
29. nov 2021

ale mys v byte by si citila...mohlo len suche vypadnut zo skatule

0silvia0
29. nov 2021

Po mysi v krabici zostali len hovienka, mys tam len nakadila a odisla prec este na povale u svokry. Urcite by vyskocila pocas manipulovania s krabicami ak by tam nejaka bola.
A to chces macku pozicat? Myslis, ze prinesies cudziu macku a ona pojde hned cihat u vas na mysi? Ved to je zivy tvor, bude z toho vystresovana🤷‍♀️ ci si chcete vlastnu macku zaobstarat?

zafir01
29. nov 2021

Presne takto.. A tiež mame na povale nášho bungalovu ozdoby, a občas nájdem trus. Je úplne jedno, či nás novostavbu ako my, či starší dom. Proste oni sa na jeseň pchaju dnu. Používame pasce a plánujem kúpiť do zásuvky odpudzovač. Ale nikdy som u nás žiadnu myš nepočula, nevidela, necítila. Len občas to " hovienko"

autor
29. nov 2021

@birika aj muz vravel, nech nestresujem, ze to isto vypadlo ked som vyberala vyzdobu, ale odvtedy uz len nonstop sliedim a hladam

autor
29. nov 2021

@0silvia0 macku ma starka...,taku vonkajsiu, ale ona chyta mysi nonstop, tak ju chcem doniest tu... sem tam prisla v lete aj k nam na terasu a ona rada vbehla dnu, tak si nemyslim, ze bude mat stres...

autor
29. nov 2021

@zafir01 my mame odpudzovac, ale zapnuty v kotolni...vraj to posobi do 200 metrov, ale ktovie 😭

0silvia0
29. nov 2021

Aha, ked je to znama macka, tak ok, som myslela ze chcete dovliect nejaku cudziu🤣

autor
29. nov 2021

@birika inak..ako smrdi mys?... necitim nic... a tp ozaj onuchavam kazducky kut

autor
29. nov 2021

@0silvia0 nie, nie...rodinna macka 😅 pozname sa 😁

birika
29. nov 2021

tazko povedat, kazda domacnost ma svoju "vonu" a toto je rusivy, akoby puch...v jednej budove s mojim streleckym kabinetom je mini zoo pre det...ked otvorim kabinet, hned viem, ze im usla myska 🙂

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
29. nov 2021

akurat som nasla dalsie hovienka a je pravda, ze prave na mieste kde som najviac manipulovala s ozdobami, tak len dufam, ze su to suche stare bobky..moč stále nevidim, necitim... tie ozdoby treba nejak dezinfikovat? na streche boli 2 roky

autor
29. nov 2021

@zazvorka87 nestraš 😅😅😅

ingush616
29. nov 2021

Áno, pravdepodobne bude to ono.
Ale nie je iste ze s ozdobami pricestoval :D oni teraz hľadajú teplejšie miesta, tak ľahko sa mohol aj cez dvere dostať do vnutra. Dajte lepiace pasce s maškrtkou, potom dezinfekcia všade. My sme mali v garáži. Treba ju chytiť pred tým ako sa začne množiť.

cacianka
29. nov 2021

To bude starý trus, myšie 💩. Cerstvejsie a hlavne moč by si už veru cítila ...
Pre svoj kľud ozdoby osprejuj dezinfekciou, potom aj prázdne krabice a nechaj osušiť. Môžeš aj kvapnut aromaolej.

autor
29. nov 2021

@ingush616 mám oči a uši stále napozore... chystám sa najprv vyskúšat humánnejšie pasce... zatiaľ skúšam zaváraninový pohár a oriešok.. potom príde mačka a ak nepomôže tak aj lepidlo... tak len dúfam, že sú to staré bobky... neviem ako vyzerajú čerstvé, lebo tieto sú tvrdé ako kamienky...

@cacianka dakujem za rady... tak idem dezinfikovat... len sa mi hnusi aj ta samotna krabica... brrr... 🤢

andrejka1974
29. nov 2021

Prosim ta co panikaris, normalne skontroluj ci nemate diery v stenach kadeby mohli prejst nic neprenasaju len vsetko radi zeru my sme chytali do pasciciek par aj normalne chytili proste lozili namz povaly da sa to prežiť musis sa naucit s nimi zit alebo likvidovat

lluss
29. nov 2021

Prepáč, ale takto na večer v depke ma konečne niečo naozaj rozosmialo 😂.. si zlatá ako panikáriš, ale neboj a ukľudni sa, keby si tam mala myš, tak by sa chytila na pascu, cítila by si to, počula by si to… Tiež som toho názoru že boli v krabici hovienka od tvojej svokry 😁 daj vedieť ako to dopadlo, držím palce 😊

suepe
29. nov 2021

Ahojky, myšku by si cítila. Je to veľmi špecifický pach. Na 100% by si vedela, že je u vás návšteva...takže pohodaaa ☺️

autor
30. nov 2021

@lluss hovienka od mojej svokry... teraz som sa zasmiala ja 🤣

autor
30. nov 2021

@suepe stále nič neškriabe...nové hovienka sa neobjavili... ani zápach... manžel musel všera prísť z práce skôr domov, aby nastavil pasce...polovicu vecí som obalila alobalom, lebo vraj to myšky odpudzuje... a nesmejte sa, ale chcela som obaliť aj posteľ, ale to už mal môj muž zo mňa záchvaty smiechu... 🤣
A ozaj...plán mačka zlyhal... je čerstvo po steriližacii, tak marodí

janett_332
30. nov 2021

Presne tak. Ako vieš, mohla tade kľudne len prebehnúť a už je niekde het. Príde mi to tak, keď píšeš, že si už žiadne pozostatky po nej nenašla

lluss
1. dec 2021

😂 vieš ako som to myslela 😁

vanda323
1. dec 2021

Chápem, ja by som tiež ušla 😄 Raz som mala spať u babky. Povedal mi dedko že v komere je myš, že ide dať pascu, asi 3 mesiace som tam nebola 😄😄😄😄

suepe
1. dec 2021

Na mačku sa vykašli....ale hovienka prinášajú šťastie....a ešte aj od svokry 😂😂😂