Ako zbaliť muža vodnára?

mareka49
23. jún 2019

Ahojte zeny, tento muz vodnar da teda zabrat😊
Je tajomny, city neukazuje, skor chladny, neviem ho precitat.

Vnutri cosi drieme, to viem, ale ako to vyvolat?
Podporit?
Co na muzov vodnarov z vasej skusenosti plati?😜

miadi
24. jún 2019

@simca06022011 jednoducho 😃ked sa mu pàčiš a on tebe tak ta zbali on.

daniell_ka
24. jún 2019

@miadi Po toľkých rokoch ho už musíš poriadne poznať.:D ja mám škorpiòna a ja som rak.Neprezradíš mi prosím ako na tú ich povahu? 😂 Môj muž je úžasný ale niekedy mi nevie odpustiť, že som mu nezdvihla telefòn alebo, že neovládam to čo on a ako je možné, že to neviem... A hlavne sú najmúdrejší a najlepší na svete 😂😂😂 toto som si zatiaľ všimla.Ale emòcie majú neskutočne silné.

via88
25. jún 2019

Aj moj muz je vodnar. Nikdy mi nenapdlo, ze ta nevystata vztahovacna povaha moze byt spojena s tymto, ale ten popis nanho sedi. Joj ja by som ho niekedy trhala v zuboch, aky vie byt neprijemny...
Ale balenie to prebehlo bleskovo, po mesiaci od zoznamenia som cakala syna 😁 syn nastastie nienje vodnar, ale baran 😁😁

6mia6
25. jún 2019

@cililink82 nebude to platiť paušálne. Môj vodnár mi povie ze ma miluje aj trikrat do dňa

6mia6
25. jún 2019

@janulka1802 mame to rovnako. Lev a vodnár.

miadi
25. jún 2019

@daniell_ka ha ja som ryba aj rak sme dost citlive a berieme to škorpionske poučovanie ako kritiku.. oni su dost perfekcionalisti v určitych veciach. Na mojho plati ked je dobre najedeny hnet je lepši 😆take zakladne veci 😆tiez ma “uči” chlapske veci ktore ma nezaujimaju s otazkou ako to budem riešit ked umrie akoby som bez neho nežila sama 😆a moja odpoved ze bude mat nahradnika co to urobi alebo zavolam odbornika a zaplatim., sa mu nepàči 😂 niektore reči treba brat jednym uchom dnu a druhym von. On musi mat pocit ze je hlava rodiny no žena je ten krk čo nou hybe.

mimibb
25. jún 2019

😀 bože.... Nechajte nás vodnárov na pokoj 😀 obaja s mužom sme vodnár, doma máme občas malé taliansko, občas problém s vyjadrením pocitov, no koniec koncov nám to klape lebo mame pochopenie pre seba navzájom a dávame si pre nás tak dôležitú slobodu v medziach normy.... Áno sme komplikovaní ludia, tak pokiaľ tam nieje extra dávka tolerancie tak radšej ruky preč... No pozor vodnár šteká no nehryzie... 😀

daniell_ka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniell_ka
25. jún 2019

@miadi Pravda, pravda, pravda 😂 on mi chce chúďa moje len dobre a ja to beriem ako kritiku.Áno všetko musí byť pri nich tip top.A tie mužské veci... oni to berú ako samozrejmosť a myslia si, že aj my 😂 pravdu máš vo všetkom.Ale inak môjho muža zbožnujem.Nedám ho za nič na svete.Ale seba by som vymenila teda... hlavne v tej mojej prchkej povahe.

evasustiakova
25. jún 2019

Baby a niečo na pannu sklamaneho láskou :D

relaxx11
26. jún 2019

môj manžel je vodnár a u nás zabralo to že som sa nechala dobývať a že ma mohol zbaliť on,že to nebolo naopak. ma rad prekvapenia (napr. prvé milovanie som naplánovala ja na nezvyčajnom mieste) a rad je oceneny. Musí mať istotu že to čo robí robí dobre a robí tým radosť ľuďom okolo seba

budemmamca
3. okt 2020

@mareka49 Ako si ho nakoniec zbalila?

maja231
3. okt 2020

@6mia6 aj u nás je to tak... Ja som vodnár a manžel lev... Najlepšia kombinácia ❤️

mareka49
autor
3. okt 2020

@budemmamca nepodarilo sa.
Ostali sme v rovine nieco ako platonicka nenaplnena laska.
Ista forma priazlivosti stale funguje, ale telesne neprebehlo nic.
Obaja uz zadani, hoc cas spolu travime radi.
Vaha a vodnar sa nenaplnilo